Nie będzie wspólnego startu Korwin-Mikkego i Kukiza do Sejmu

?Przedstawiciele Pawła Kukiza oświadczyli, że nie zamierzają zawrzeć żadnego porozumienia? - poinformował na Facebooku Przemysław Wipler, poseł i członek partii KORWiN. O ewentualnym sojuszu mówiło się jeszcze przed wyborami.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Wspólny start ruchu Pawła Kukiza oraz partii Janusza Korwin-Mikkego w wyborach parlamentarnych stał się tematem spekulacji jeszcze w kampanii prezydenckiej. Obaj politycy zapewniali o kampanijnym "pakcie o nieagresji", choć dochodziło też do sporów, jak ten podczas debaty prezydenckiej TVP.

Po tym, jak w pierwszej turze wyborów Kukiz zdobył kilkukrotnie lepszy wynik od Korwin-Mikkego, ten ostatni zapowiedział, że "teraz będziemy musieli się razem z panem Kukizem zastanowić, co dalej robić".

"Zakończyły się rozmowy z przedstawicielami Kukiza"

Przemysław Wipler napisał na swoim profilu na Facebooku, że "zakończyły się rozmowy między partią KORWiN a przedstawicielami Pawła Kukiza na temat współpracy politycznej i wspólnego startu w wyborach parlamentarnych".

Dlaczego negocjacje zostały zakończone? "W trakcie rozmów przedstawiciele Pawła Kukiza oświadczyli, że nie zamierzają zawrzeć żadnego porozumienia" - stwierdził polityk.

W dniu dzisiejszym zakończyły się rozmowy między partią KORWiN a przedstawicielami Pawła Kukiza na temat współpracy...

Posted by Przemysław Wipler on Friday, 19 June 2015
Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: