Konto na Facebooku Jarosława Kuźniara usunięte. Dlaczego? Zostało zgłoszone przez użytkowników serwisu

Konto na Facebooku dziennikarza Jarosława Kuźniara zostało na kilka godzin zablokowane przez administratorów ze względu na ?naruszenie standardów społeczności?. To wynik zgłoszeń użytkowników serwisu.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

"Jak miło, że Zuckerberg ze Stonogą oddali mi połowę życia traconego dotąd na Facebooku. Gdybym choć zrobił coś złego" - skomentował dziennikarz TVN na Twitterze usunięcie swojego konta.

Kuźniar sugeruje, że w zamknięcie jego profilu zaangażowali się zwolennicy Zbigniewa Stonogi, którego dziennikarz ostatnio ostro krytykował w mediach społecznościowych:

Jak donoszą internauci, zgłoszenie "naruszenia standardów społeczności Facebooka" przez Jarosława Kuźniara pochodziło m.in. od antyfana dziennikarza, który chyba ze Stonogą nie ma nic wspólnego - na jego profilu nie ma żadnych informacji o kontrowersyjnym biznesmenie. Prawdopodobnie takich zgłoszeń musiało jednak być więcej.

Poniżej potwierdzenie o usunięciu profilu Jarosława Kuźniara ze strony Facebook:W godzinach porannych profil dziennikarza został jednak przywrócony przez serwis i cała jego zawartość jest znów dostępna. Właściciel konta jeszcze nie skomentował tej sytuacji.

"Internet. Czas się bać" - przeczytaj książkę Wojciecha Orlińskiego >>

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (223)
Konto na Facebooku Jarosława Kuźniara usunięte. Dlaczego? Zostało zgłoszone przez użytkowników serwisu
Zaloguj się
 • kaja206

  Oceniono 1 raz 1

  A ta stonoga to co takiego?

 • Doublle Be

  0

  lubie goscia bo dobrze gada z rana.. ale jak mozesz powiedziec Wulgarny wariat rozwala rząd nowoczesnego kraju w środku Europy. trzeba rozwalic ten rząd!!!!!!!!!!!!!!!

 • gwmacie

  0

  Przewodniczący Błaszczak też ma zablokowanego fb? A Kaczyński też?

 • szary212

  Oceniono 1 raz 1

  ale wiecie, że fejsbuk to zwykłą prywatna korporacja, która może robić z wami, co chce? czy też nadal żyjecie iluzją, że to jest organizacja non-profit, która chce zbawiać świat? za chwilę fejsbuk ma uruchomić serwis "buy" - już są przymiarki - i tak uwiarygodni się to, o co im chodzi naprawdę - o kasę i ośmiorniczki

 • anakonda22

  Oceniono 3 razy 1

  ..ha..fb wy-je-bało profil mojej koleżanki Olgi Metvinder..przypuszczam, że pis-dzielcom przeszkadzało.....SZOK...

 • a.k.traper

  Oceniono 1 raz -1

  No proszę, użytkownicy się za nim "wstawili", ja po tygodniu zrobiłem to sam i uważam, że dobrze zrobiłem:)))

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 5 razy -1

  POwsinogo z Bielawy, Kuzniarze. Zdazyles juz oddac kolejna partie znoszonych ciuchow do Walmartu ? Jesli tak, to nie omieszkaj tym sie POchwalic na fejsie (o ile cie odblokuja), prymitywie jeden.

 • Mateusz Machnicki

  Oceniono 3 razy 3

  Tego psychola powinno się zamknąć. Śmieć z Bielawy. Polski eksportowy obciach. Polskie dno!

 • voiceinthedesert1

  Oceniono 2 razy -2

  Zgadzam się, że nadchodzą orwelliańskie czasy zamykania ust "ludziom niewygodnym." Ja, dla przykładu, pozbawiony jestem głosu "na ABC w Ameryce "za naruszenie standardów społeczności homoseksualnej" tylko dlatego, że skrytykowałem ich sposób życia niezgodny z Pismem Świętym!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX