W rządzie dymisje, a tymczasem Stonoga namawia do opuszczenia Facebooka i... zakłada własny "Stonogabook"

Zbigniew Stonoga po blokadzie i usunięciu kolejnych kont na Facebooku zdecydował się na zmianę taktyki. Nie będzie otwierał kolejnych profili, a po prostu... Założy własną odmianę Facebooka - "Stonogabook".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Stonoga poinformował, że w ciągu najbliższych trzech dni otwarty zostanie serwis "Stonogabook". Na załączonym przez niego zrzucie ekranu widać, że oprawa witryny jest łudząco podobna do znienawidzonego przez Stonogę Facebooka.

Mężczyzna twierdzi bowiem, że zakładane mu blokady są "niezgodne z konstytucją". Dlaczego Facebook "uwziął się" na Stonogę? Chodzi oczywiście o publikacje akt afery podsłuchowej. Kontrowersyjny biznesmen umieścił w serwisie zdjęcia 20 tomów akt, zawierających m.in. zeznania świadków, dane osobowe, numery telefonów i adresy zamieszkania.

Przez najbliższe 3 dni będziemy z Państwem testować przepustowość serwera, później poprawki i rusza mój dzidziuś w walce o lepsze jutro i niezależność od obcego wywiadu.

Posted by Zbigniew Stonoga on 11 czerwca 2015


Stonoga namawia swoich fanów do opuszczenia Facebooka, jednak sam nadal korzysta z portalu i dodaje nowe wpisy. W tym m.in. wydarzenie "Protest w siedzibie Facebooka", na które zapisało się ponad 300 osób. Stonoga nie wyjaśnia jednak, w jakiej formie ma być ów protest.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (253)
W rządzie dymisje, a tymczasem Stonoga namawia do opuszczenia Facebooka i... zakłada własny "Stonogabook"
Zaloguj się
 • ramzes1960

  0

  PAJAC TEN STONOGA

 • Zofia Bochenek

  0

  Ciekawe jest to, że jakikolwiek przejaw zdrowej krytyki naszego systemu, polityki państwa bandyckiego, jest zaprzeczenie poczytalności ludzi. którzy mają coś konkretnego do powiedzenia. Kiedy niepełnosprawny czy głodny człowiek "ukradnie" w sklepie batonik czy bułkę, to robi się "pokazówkę" jakiego to ZŁODZIEJA złapaliśmy. A jeżeli drań w białym kołnierzyku ukradnie miliardy - to mu się jeszcze GRATULUJE i -prawie- stawia pomnik za to, że mu się udało. Ciekawe, kiedy rozliczymy i ukarzemy urzędasów, którzy "interpretują" prawo "po swojemu" i doprowadzają do upadłości dziesiątki małych firm, a olbrzymie " spółki" wyprowadzają z kraju miliardy złotych zupełnie bezkarnie !!! Więcej takich ludzi jak Stonoga - to może udałoby się coś zmienić w tej bandyckiej , umoczonej po czubek głowy w szambie "oligarchii" , która zawłaszczyła cały dorobek kilku pokoleń !!

 • koperchytla

  Oceniono 1 raz -1

  Zapisałbym się na ten "Stonogabook", ale boję się jakiś przykrości ze strony władz.

 • gtpress

  Oceniono 3 razy 3

  Liche to nasze państwo jest, jeden, dwóch namaszczonych i kicha, służby i policja bezradne

 • zd46

  Oceniono 3 razy 3

  Kto to jest ta Stonoga? Toż to facet typowy Nikodem i dajcie mu Dyzmować. On się promuje przy pomocy mediów.

 • maksimum

  Oceniono 6 razy -4

  Obecna wladza (PO) sra w gacie ze wyjda wszystkie przekrety i trzeba bedzie zwolnic wiecej ministrow i innych pacanow z PO.

 • ciotka_ltd

  Oceniono 5 razy -3

  Wy sie w Agorze zesracie z ta Stonoga! Stonoga nie popelnil zadnego wykroczenai, niczego nie wykradl, niczego nie sfalszowal - jedynie przeniosl na Fejsa akta juz I tak wczesnie opublikowane na chinskim portalu.
  I coz w tym zlego, ze Polacy dowiedzieli sie jakie fallusy nimi rzadza? A ze fallusy to pewne, bo polecieli ze stolkow - szkoda, ze dopiero wowczas gy sie wydalo, gdyby nie to, to PO nadal nosiloby te fallusy na rekach I niejakiej Kopacz by zupelnie nie przeszkadzaly...
  A @adam basek bredzi o "planowanej acji", bo Stonoga rok temu zarejesrowal domene. Buhahaha! Czy zdarza sie wam, pieski PO, myslec?
  1) Nie on jeden to robi - ja tez I miliony innych ludzi, szczegolnie w businessie, bo moze sie kiedys do czegos przydac - jej utrzymanie kosztuje kilka funtow na 2-3 lata
  2) Stonoga napewno nie przewidywal zablokowania go na FB - wiac po tym, jak sie teraz miota;
  3) Stonoga.com jest na sprzedaz; stonogabook.com jako strona jeszcze nie istnieje, a w ogole to jakis maniak mediow spolecznosciowych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX