Komentarze (135)
Makowski: Co mówią kazania hierarchów z okazji Bożego Ciała? O świecie nic, ale o ich mentalności wszystko
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • halx77

  Oceniono 40 razy -16

  Kant postawił taką tezę- że jeśli Boga nie ma, to powinno się go stworzyć, żeby zastraszyć głupi lud .Takie myślenie jest skrajnie ciemne,ale lewactwo też wytworzyło swojego Boga którym straszy,ten artykuł jest tego świadectwem-musimy bronić naszej najnormalniejszej formy wolności, bo tam czeka ciemny lud z widłami pochodniami i krzyżem .

 • Ryszard Kubaszko

  Oceniono 38 razy -22

  Może żydzi okażą tyle tolerancji, żeby pozwolić katolikom w ich Kościele mówić i robić, co chcą. Katolicy ani nie dyktują rabinom, co mają mówić, ani nie dyktują żydom, co w synagogach mają robić.

 • halx77

  Oceniono 36 razy -22

  Bardzo dużo mówią!!!o mentalności postępactwa a właściwie ten werset dużo mówi "i od tej pory człowiek będzie decydował co jest dobre a co złe"
  I to właśnie robi lewactwo,ignoruje niewygodne zalecenia a kiedy im coś pasuje to lecą jak skarżypyta do różnego rodzaju gadzinówek

 • jamjacek

  Oceniono 59 razy 45

  Jawne uwikłanie polityczne hierarchów KK uważających się za depozytariuszy ‘najprawdziwszej prawdy objawionej’ zasługuje wyłącznie na pogardę.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 66 razy 56

  jak to niewiele mówią o życiu? nigdy nie było to tak jasne PiS jest partyjna agentura Episkopatu, który mu się odwdzięcza tymi bredniami zamiast kazań o bogu, a w zamian liczy na spore gratyfikacje materialne... jakie to proste, jak się na to spojrzy jak na układ czysto biznesowo-sponsorski :-)

 • Ryszard Kubaszko

  Oceniono 43 razy -25

  Oczywiście, z okazji święta Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej biskupi powinni byli zmienić nauczanie Kościoła świętego wedle życzeń żydowskiej gazety.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX