Komentarze (631)
O czym mówili kościelni hierarchowie w Boże Ciało? O in vitro, ideologii genderyzmu, referendum w Irlandii i Conchicie "Parówce" [CYTATY]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • notremak

  Oceniono 2 razy 2

  Popatrzcie tylko na tę uduchowioną półtuszę z przylepionym (a wyuczonym pewnie jeszcze w seminarium) oślizgłym półuśmieszkiem! I wszystko jasne.

 • gurf

  Oceniono 2 razy 2

  Uwazam, ze 'wolny' i 'uformowany' sa to wyrazy, ktorych nie powinno byc w tym samym zdaniu. Ale taka jest wizja barankow kosciola. Wolnych, ale jednak zniewolonych.

 • lukasiklukasik

  Oceniono 3 razy 1

  Oto TEMAT TABU w przekaziorach:

  Czy ktoś zapytał na ilu mszach zielonoświątkowych ZŁAMANO CISZĘ WYBORCZĄ i dlaczego nasze państwo pozwala na taką bezkarność kościołowi? To jest przestępstwo wobec wyborów i zagrożone jest ogromnymi karami.

  Czy opinia publiczna naprawdę tego nie widzi, a komentatorzy i naukowcy naprawdę nie uważają tego za czynnik wpływający na wynik wyborów. W jakiejś analizie pojawił się ten wątek? Nie to jest temat TABU, nawet wśród wiarygodnych socjologów. Czy to nie jest przesłanka do podważenia wiarygodności wyników?

 • 29elmi

  Oceniono 6 razy 6

  Widac, ze czekaja na Dude, jak Zydzi na Mesjasza.

 • camel_3d

  Oceniono 6 razy 6

  Oczywiscie kosciol nigdy nie byl nastawiony na konsumpcje i dobra materialne... :))))

 • v_kolumna_v

  Oceniono 7 razy -3

  O tym co nam szykuje lewacka tępota - sieroty po marksizmie-leninizmie - o parciu ku demoralizacji dzieci, promocji dewiantów, walce z normalną (stereotypową) rodziną, odbieraniu dzieci rodzicom nie godzącym się na ich deprawację nigdy za wiele. Nie damy się zwariować te bezczelnej Bolszewii.

 • zd46

  Oceniono 4 razy 4

  Stasiek Dziwisz pokłada nadzieje w każdym kto może sypnąć kasą, kto jest u żłobu i kto przed nimi się "skundli", Stasiek uprawia koniunkturalizm ale stanowczo za dużo je. Takie święto a biskupi, jak zwykle, nie o Bogu tylko o swoich interesach, o lobbingu na rzecz kościoła, o kurczących się dochodach i o wiernych którym się już mocno "OPATRZYLI". Strach i normalność zagląda im w oczy a oni wciąż atakują i to na oślep !! Żadnego szacunku dla Boga i dla wiernych, żadnej pokory !!!!!!

 • stefan_prokurator

  Oceniono 4 razy -2

  "bodora73
  A o czym innym zdegenerowani moralnie transwestyci potrafia mowic?"

  Odwal się antysemito od rabinatu!

 • ajatollah_rydzyk

  Oceniono 6 razy 6

  A coroczny "market" Rydzyka na Wałach Jasnogórskich to już ajatollahowi zDziwionemu nie przeszkadza ?!. ;-)

 • ajatollah_rydzyk

  Oceniono 5 razy 3

  Gdyby Pan Bóg nie akceptował metody in vitro, to jej skuteczność byłaby zerowa lub ograniczałaby się do 1 przypadku, tzn. tak jak w przypadku krzyżowania międzygatunkowego, np. konia z osłem, wynikiem czego jest MUŁ !. Jak wiadomo, muły są bezpłodne !. A dzieci z In Vitro dalej się rozmnażają i niczym nie różnią się od "normalnych" ludzi ;-). Ba, gdyby Pan Bóg tego nie tolerował, to z In Vitro nie rodziłyby się dzieci w ogóle !.

 • stefan_prokurator

  Oceniono 6 razy -4

  ""alik59
  80 % Z TYCH tam na obrazkach donosiło i podpisywało ubeckie lojalki bo byli przyłapani na pedofili homoseksualiżmie"

  Masz jakieś dowody, homoseksualisto, pedofilu i agencie UB-ecki?
  Ty rzucasz GW-nem w ich stronę, to ja w twoją. Tobie wolno, mnie też.

 • krajidiotow

  Oceniono 2 razy 2

  A tak przy okazji.. im wiecej tego szalenstwa, obludy, "nauczania" tym szybsze beda zmiany w druga strone. Dokladnie jak w Irlandii, prosze ksiedza biskupa. Dobra uwaga tylko diagnoza zla. To wy, wasza chciwosc, pycha, grzechy i wasze umoczenie w polityce sa powodem wyniku referendum w Irlandii. Tutaj bedzie podobnie, wczesniej czy pozniej.

 • dybciu32

  Oceniono 4 razy 2

  Jeszcze tym pasibrzuchom mało?!? Jakby mogli to by kontrolowali ludzi bardziej niż świta prosiaczka w Korei płn.

 • dezaprobant

  Oceniono 1 raz -1

  Przepraszam, nie powinno być państwowe, tylko partyjne oczywiście. Ot pomyłka o poranku!!!

 • dezaprobant

  Oceniono 7 razy 7

  No cóż, przykro to mówić, ale Panowie biskupi mocno stracili kontakt z bazą i znowu wtrącają się w nie swoje sprawy!!! Papież Franciszek swoje, a polski ciemnogród, swoje. Szkoda, że nie zajmują się z takim samym zacięciem mówieniem ludziom o bogu i jego miłosierdziu.....
  A tak zwyczajnie, to mi wstyd, że osoby o takim poziomie intelektualnym i braku miłości bliźniego, zajmują tak wysokie stanowiska, jak ich słucham, to mam wrażenie, że państwowe, a nie kościelne!!!

 • u_bolt

  Oceniono 6 razy 6

  U mnie procesji Bożego Ciała w tym roku nie było. Nic nie było. Nikt nie biegal z baldachimem, nie sypal kwiatkow i nie jeczal w mikrofon. Liturgia jest przeniesiona na niedzielę. Byl tylko ... upał a po poludniu stary Stefaniak otworzyl swoj piwny ogrodek.

 • bobvega

  Oceniono 6 razy 6

  biedny kraj to kraj ludzi wierzących.Szkod mi POLSKI!!!!!!!!

 • bobvega

  Oceniono 5 razy 5

  "Nawet jeśli nie uda się doprowadzić do zamknięcia WSZYSTKICH KOŚCIOŁOW to człowiek wolny i uformowany, przechodząc obok nich, DO NICH NIE WEJDZIE"

 • podatekdochodowy

  Oceniono 6 razy 6

  Pozdrawiam światłą Irlandię. Nawet ich hierarchowie kościelny mówią, że każdy jest dzieckiem bożym bez względu na orientację. Wbrew temu co pie.... nasi to nie niepokojące, to właśnie jest normalne. Żyć inaczej, a jednak kochać. Nie używać przemocy i dla rodzicielstwa nawet zastosować in vitro. Gdzie tu jest sprzeczność z nauką Jezusa, nie hierarchów kościoła i ich wymysłów tylko Jezusa. Nowy testament trzeba czytać ze zrozumieniem Panowie w sukienkach!!!

 • w.s3

  Oceniono 5 razy 3

  To wszystko zawdzięczamy młodym matołom, którzy zagłosowali na jeszcze gorzej.
  Czyli na złość mamie odmrozili sobie uszy.

 • wojren1111

  Oceniono 6 razy 6

  Mam wrażenie (a nawet jestem pewien), że Kardynał Dziwisz stracił zupełnie poczucie rzeczywistości (niestety, nie on jeden z naszych hierarchów kościelnych). Jeszcze jestem w stanie zaakceptować, że nie rozumie on zmieniającego się na około świata (w końcu żyje w "szklanej klatce"), ale żeby być tak naiwnym, że wybór Pana Dudy cokolwiek zmieni, to już naprawdę przesada.

 • prawdziwyklecha

  Oceniono 8 razy 8

  ci otyli do granic możliwosci nasladowcy trójcy przenajświętszej wyglądają jak półtusze wieprzowe pędzone na spęd bydła tłustego z tą różnicą że są obszerniejsze ociekające złotem i poowijane w przescieradła fierany i tapicerki od żuka i torebkami po cukrze z Biedroki na łbach.
  Żenada w pełnej krasie , dobrze że tego światowe tv nie pokazują

 • dolas56

  Oceniono 6 razy 6

  To tak teraz wygląda religia, wiara. Owieczki steruje się paragrafami, "ukazami". Ciekawa wiara, ciekawi wyznawczy. Może niech "chłopaki" powolają bojówki do okładania biczem niedzielnych klientów supermarketów. Prościej, taniej, skutecznie. Do dzieła, bożego.

 • Janusz Senex

  Oceniono 7 razy 7

  -
  Kard. Stanisław Dziwisz, Kraków:
  "Liczę, że pokładane w Andrzeju Dudzie nadzieje się spełnią i od sierpnia w Polsce będzie lepiej".
  Tylko patrzeć jak Dziwisz wstawi w ołtarzu obraz Mesjasza Dudy.
  I tak to wygląda w zakłamanym klerze oddzielanie religii od polityki.

 • stefan_prokurator

  Oceniono 7 razy -5

  Znowu ten wredny antysemityzm w GW-nianej ! KK to czy tamto, a rabinat od Sodomy i Gomory, POprzez światowy geszeft ma takie osiągnięcia a GW-niana nic na ten temat ! Wstyd, antysemici GW-nianej, wstyd !

 • alik59

  Oceniono 3 razy 3

  80 % Z TYCH tam na obrazkach donosiło i podpisywało ubeckie lojalki bo byli przyłapani na pedofili homoseksualiżmie a teraz ci skorumpowani dziadowie chcą pouczać naród polski ,ale
  poprzez wygraną pisobolszewików którym to udosępniali ambony podczas kampanii wyborczej mają znowu wpływ na decyzje i uchawały SEJMU I RZĄDU.DUDA Z ŻONĄ ŻYDÓWKĄ BĘDĄ ZA WSZELKĄ ENĘ DOŻYĆ DO ZDOBYCIA POPARCIA DL ŻYDO KOMUNY PISOBOLSZEWICKIEJ I BEDĄ POSŁUSZNIE SZLI NA SMYCZY CZARNUCHÓW I SEKCIARZY.
  PRZYPOMINAM ZE 60 % GŁOSÓW NA JAŚNIE PANUJĄCEGO prezydenta oddali ludzie z wykształceniem podstawowym i zawodowym .Jakie głosy i wybory takie rzady

 • ttako

  Oceniono 4 razy 2

  No słowa waszego władcy, kochani rodacy. Tak wybieracie.

 • ilchi

  Oceniono 5 razy 5

  Szczucie, jad, narzekanie, oskarzenia. Zadnych pozytywow, nic wznioslego, pogodnego. Naprawde nie rozumiem po co sobie ludzei dobrowolnie zawracaaj tym glowe. Juz lepiej usiasc i napic sie kawy z Panem Motylem.

 • Oceniono 1 raz 1

  Czyli mam pytanie Jeżeli "zarodek" zapłodniony w sposób naturalny nie zagnieździ się i "ucieknie" to para też ma grzech ciężki. skoro wyrzucanie zarodków do tego prowadzi. Odnośnie supermarketów otwartych w niedziele to będąc ministrantem nie raz na prośbę księży robiłem zakupy w niedziele, fakt faktem że na potrzeby kościoła a nie ich, ale zawsze. Także może niech się zdecydują czy mają być otwarte czy też nie. Bo przypuszczam że co poniektórzy księża zaraz po mszy lecą na zakupy właśnie w niedziele

 • myourolszanka

  Oceniono 4 razy 2

  Cóż - dawno już żadna czarownica nie spłonęła na stosie. Taka delikatna podpowiedź ze strony kościoła powinna wystarczyć.

 • glemp1

  Oceniono 9 razy 9

  Głódź to prawdziwy elegant - kolor sukienki idealnie dobrany do koloru gęby.

 • jasiekltd

  Oceniono 6 razy 6

  Nie widziałem First Lady.

 • gokle

  Oceniono 6 razy 6

  Przeciez nie beda przynudzac o Bozym Ciele, czy innych aspektach wiary. Ksiadz przeciez nie jest od tego....

 • inkwizytorstarszy

  Oceniono 5 razy 5

  Polski Kościół Katolicki ma poważny problem, bo latem w 1916 r. przyjeżdża do Polski szef z Watykanu na inspekcję pod pozorem udziału w Światowych Dni Młodzieży i trzeba będzie się pokazać jak młodzi kochają Kościół, a wredne młode owieczki pyskują i w wioskowych plebaniach będą musieli robić łapanki na lekcjach religii.
  (a telewizja będzie miała co pokazywać...)

 • glemp1

  Oceniono 3 razy 3

  Nawet jeśli nie uda się doprowadzić do zamknięcia w niedzielę marketów, to człowiek zniewolony przez zboków w czarnych dżenderówach pobiegnie do kościoła i rzuci na tacę ostatnią nawet złotówkę.

 • prawdziwyklecha

  Oceniono 6 razy 6

  Siedem grzechów głównych wg kk
  1.Pycha
  2. Chciwość
  3. Nieczystość
  4. Zazdrość
  5. Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu
  6. Gniew
  7. Lenistwo
  Czy mógłby mi jakiś katolik powiedzieć którego z tych grzechów unika choć jedna ekscelencja eminencja hierarcha.

 • niepisaty_wyksztalciuch

  Oceniono 6 razy 6

  Nic mnie tak nie wk...ia jak katolik narzekający na księży. A niech wam jeszcze bardziej w tyłek dają, bo pochrząkujecie na forach ale jak przyjdzie niedziela to w dyrdy na mszę każdy leci za filarem się ponudzić. Ja nie chodzę, nie daję, nie płacę. I mam święty, anielski spokój

 • niepisaty_wyksztalciuch

  Oceniono 6 razy 6

  kard Dziwisz to ciepłe kluchy. Człowiek bez charyzmy opowiadający same komunały. Mógł być tak długo sekretarzem papieża bo się kompletnie niczym nie wyróżnia

 • Michal Korzen

  Oceniono 5 razy 3

  To jest piękne, jak gazeta przejmuje się tym co księża mówią. Może skupcie się na sobie i powiedzcie coś ciekawszego co porwie "lud"? Realnie patrząc, nikt tak bardzo nie uderzałbym w instytucję, która jest nic nie warta. A to, że księża różni są, każdy wie. Pytanie czy ludzie wierzą w Księży czy Boga? W Polsce większość na moje oko wierzy w księży, co jest dość śmieszne.

 • politol59

  Oceniono 6 razy 6

  O tym co ich najbardziej interesuje, tzn. o tym co ludzie mają poniżej pasa.

 • wpm1

  Oceniono 7 razy 5

  Kiedy pisiory i klechy zrozumieją, że prezydent elekt mąż pani Kornhauser nie jest już Ich prezydentem tylko prezydentem Polski, całej Polski?

 • music0

  Oceniono 9 razy 7

  No. Pocieszające jest to, że katolicka Irlandia wyszła z ciemno grodu i zaczyna racjonalnie myśleć. Nie żebym był zwolennikiem akurat związków partnerskich, ale ogólnie na fakt, że kościół tam nie ma już takiego wpływu na społeczeństwo. Być może za te 10, 20 lat o u nas to nastanie.

 • mal-56

  Oceniono 10 razy 8

  cha,cha,cha ot polska w czarnej d.....

 • rolnik43

  Oceniono 11 razy 9

  Tak właśnie wygląda wiara w Polskim wydaniu, a Polski katolik to człowiek, który drze mordę,że jest prześladowany , bo zabrania mu się prześladować innych

 • single_malt

  Oceniono 9 razy 7

  Kosciol to tez market panie Arcybiskupie Gadecki.
  Niestety towar jest drogi, przestarzaly, reklama prymitywna i dlatego ubywa klientow.
  Albo zmienicie profil na wspolczesny albo plajta jest tylko kwestia czasu .
  Argument o 2000 lat KK nie jest dobry - kowale dzialaili dluzej a znikneli w 100 lat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX