Prof. Markowski: Skoro dane nie robią wrażenia, musi być mem na temat JOW-ów!

- Chcę zadeklarować, że jeżeli będą mnie jeszcze zapraszać do mediów, to będę mówił o raportach. Od memów są inni. Przeraża mnie pogarda dla raportów. Z nikim nie można porozmawiać o tym, co policzalne. A to ciągle lepsze od tego, co podpowiadają nam trzewia - stwierdził prof. Radosław Markowski w TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasI choć politolog nie uważa się za eksperta "od memów", to przyznaje, że przed referendum "musi być mem o JOW-ach". Prof. Markowski jest zdeklarowanym krytykiem jednomandatowych okręgów wyborczych.

Więcej o:
Komentarze (17)
Prof. Markowski: Skoro dane nie robią wrażenia, musi być mem na temat JOW-ów!
Zaloguj się
 • prosatis

  Oceniono 2 razy 0

  Mam nadzieję, że profesora Radosława rzadziej będą zapraszać do mediów. Co najwyżej może zrobić taki "kulturalny panel": Markowski, Wołek, Władyka, Lis i prowadzący Niesiołowski. Wysoka oglądalność murowana.

 • plautilla

  Oceniono 3 razy 1

  Markowski,jako tzw." profesor" o profilu nieścisłym w zasadzie nie musi się trzymać utartych zasad metodologii czy wnioskowania. Innymi słowy może gadać jak stara baba w cały świat, a i tak nikt mu tytułu nie odbierze. A szkoda. Taki "profesór' to niezła fucha, a szacunek dla tego tytułu szybko gaśnie, choć mają go też genialni profesorowie nauk ścisłych/politechnik/ i medycyny, odkrywczy i twórczy-dokonujący ważnych odkryć naukowych w Polsce.
  Szkoda, że taki Markowski dewaluuje ten tytuł.

 • bornintheusa

  Oceniono 6 razy 4

  To ten sam Pan Profesor ktory kilka lat temu oglosil ze USA wlasnie "zawalilo sie" i nie jest juz mocarstwem ani nawet liczacym sie panstwem a poparl to roznymi statystykami i obliczeniami ktore przyniosl do studia na roznych karteluszkach :)))))

 • mr.superlatywny

  Oceniono 3 razy -1

  A ty, lakaju Ziobry, jestes nowa twarza ???????

  "kształtować politykę historyczną" - chyba raczej histor(iograf)ie polityczna...... :-(

 • tinley

  Oceniono 12 razy 8

  Pana markowskiego najwyraźniej zdrzaźnił straszliwie występ pewnej panny w programie u Czyża. zapytała ona M. o memy i czy przypadkiem nie należy tego jakoś zanalizować. Na to M. zaczął jej tłumaczyć naukowym żargonem że analizować nie ma czego. pech chciał ze owa panna, typowy leming Korwina tudzież Dudokukiza spodobała się operatorowi kamery i akurat ukazała ona twarz niewiasty która wyszeptała "Ja pierd..lę o czym ten cieć mówi". Nie wiem czy M. przejrzal sobie potem ten materiał ale sytuacja jak gdzieś z ulicy gdy starszy pan poucza młoda idiotkę a ta do niego "pierd..l się staruchu".
  Taka to była sobie telewizyjna rozmowa. Pan M chyba sam winien bić się tez w piersi bo jako człowiek który było nie było kształci ludzi jest po cześci odpowiedzialny za potencjał intelektualny dzisiejszych 20-latków a jest on delikatnie rzecz ujmując przygnębiający :-) Masowe ksztalcenie studentów socjologii, politologii i innych specjalizacji w typie "mechanika lotu czarodziejskich dywanów" daje efekty w postaci stada nawiedzonych Miczurinów politycznych stanowiacych pożywkę dla Korwinów, Dudów, Kukizów i innej maści dziwolągów którzy obiecują stworzyć swiat na nowo

 • plautilla

  Oceniono 14 razy 0

  Więcej politruków w mendiach !
  Więcej demagogii, wiecej porażającego Makowskiego !

 • dziadekjam

  Oceniono 19 razy 5

  Radosław Markowski (ur. 1957) – polski socjolog i publicysta, wykładowca akademicki.
  Z wykształcenia socjolog, ukończył studia na Uniwersytecie Warszawskim. Doktoryzował się na tej samej uczelni w 1990 na podstawie pracy zatytułowanej Używanie i nadużywanie alkoholu – korelaty problemu społecznego.
  ==================================================================
  Doktorat na podstawie pracy zatytułowanej:
  "Używanie i nadużywanie alkoholu – korelaty problemu społecznego."
  predysponuje go do wypowiadania się na wszystkie tematy dotyczące Polski i Polaków.

 • milleniusz

  Oceniono 17 razy 3

  Panie Radku, Socjologu. Tak się wygrywa wybory w internecie. Nawet kot Kaczyńskiego ma w nich większe szanse, niż premierzyca "szacun" Kopacz, w trampkach - otwarcie na młodzież, czy w gumofilcach (czekamy na taki obrazek!) - otwarcie na rolników.

 • darius112

  Oceniono 26 razy 4

  Czy profesor który, jako przedstawiciel Prezesa Rady Ministrów zasiada w Radzie CBOS, to nadal profesor czy płatny chłoptaś od 'sondaży i analiz' na zamówienie. Panie Radosławie, przed wyborami skompromitowałeś się już pan totalnie. Jesteś krytykiem JOW-ów a ja jestem krytykiem pseudoprofesorów z uniwersytetów z Koziej Wólki lokowanych gdzieś w okolicach piątej setki listy Szanghajskiej. Przed wojną po takich profesorach dziedzic wchodził na konia. Daj pan spokój

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX