W Parlamencie UE debata, a Korwin-Mikke... układa pasjansa. "Przed południem też układałem"

Janusz Korwin-Mikke został przyłapany na grze w pasjansa podczas debaty w Parlamencie Europejskim przez brytyjskiego europarlamentarzystę Richarda Corbetta. Korwin-Mikke nazwał później debatę "ględzeniem" i dodał, że ma podzielną uwagę.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

"Polski prawicowy europarlamentarzysta wyznacza standardy dla wkładu eurosceptyków w debatę parlamentarną", kpił na Twitterze Brytyjczyk Richard Corbett. Niezrażony tym Korwin-Mikke sam także opublikował zdjęcie."Ględzą nt. ?zagrożeń w cyberprzestrzeni ?. Za trzy minuty przemawiam. Na razie spokojnie układam pasjans. Mam podzielną uwagę", napisał na swojej stronie na Facebooku niedawny kandydat na prezydenta. "Przed południem też układałem", dodał.

Ględzą n/t "zagrożeń w cyberprzestrzeni". Za trzy minuty przemawiam. Na razie spokojnie układam pasjans. Mam podzielną...

Posted by Janusz Korwin-Mikke on Wednesday, 27 May 2015


Korwin-Mikke: Sprawozdanie komisji było bełkotem

- Jedyne konkrety, które usłyszałem, były bardzo niepokojące. Mianowicie, że trzeba znieść pewne ograniczenia. Rozumiem, że chodzi o dalszą rozbudowę państwa policyjnego, żeby mogło naruszać prywatność - stwierdził w zapowiadanym wystąpieniu Korwin-Mikke. - Sprawozdanie komisji było niestety jednym wielkim bełkotem - powiedział europarlamentarzysta.

- Amerykanie i Chińczycy wiedzą, jak prowadzić politykę w cyberprzestrzeni. Pytanie, czy my wiemy. Jeżeli tak, to trzeba to robić. A jeśli nie umiemy, to nie warto o tym mówić, ponieważ przypomina to porady impotenta, jak zapobiegać niechcianej ciąży - powiedział Korwin-Mikke.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (213)
W Parlamencie UE debata, a Korwin-Mikke... układa pasjansa. "Przed południem też układałem"
Zaloguj się
 • jdkonrad

  0

  Korwin to inteligentny facet i ekscentryk. Może robić co chce. Nie musi patrzyć jak cielę w namalowane wrota i wbijać w łeb pustosłowia płynącego z trybuny. Wystarczy zerknąć na skrót przemówienia. I tak jego ekstrawagancje są warte więcej niż pobieranie diet za posiedzenia na których nie byli posłowie socjalprawicy.

 • selfmain

  0

  Jak to możliwe, że facet olewający wszystko i wszystkich i pobierający za to 2o-krotność np mojej emerytury , a pewnie i pensji niejednego Polaka , pozwala sobie na takie ekscesy i jest nietykalny. To jest delikatnie mówiąc skandal. Dlaczego utrzymujemy takiego pasożyta z naszych (TEŻ) podatków.

 • rekkoon

  Oceniono 4 razy -2

  Nawet wysłowić się ten idiota nie potrafi. Układam kogo/co? "Pasjansa" drogi panie Mikke.

 • himils

  Oceniono 2 razy -2

  Więc można być inteligentym idiotą.

 • oloros11

  Oceniono 1 raz 1

  oczywiscie ośmiorniczki sa znacznie lepsze

 • wadim.murski

  Oceniono 3 razy 3

  naprawdę uważacie, że w tym parlamencie można usłyszeć coś ciekawego? pasjans to świetne zajęcie na zabicie nudy

 • endymion8

  Oceniono 3 razy -1

  Nawet Janusz Korwin-Mikke twierdzi, że kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie szują.
  Co z was wyrośnie, młodzi zwolennicy JKM?

 • natural23

  Oceniono 3 razy -1

  o czym ten debil przemawiał?

 • Adam Gromek

  Oceniono 2 razy 2

  Wyborcy Korwina mogą być z siebie dumni, że takiego wielkiego polityka wybrali

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX