Komentarze (181)
Jak Rosja ocenia Andrzeja Dudę? Minus za Smoleńsk i Lecha Kaczyńskiego. Plus za eurosceptycyzm
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • bobik57

  Oceniono 9 razy 7

  Pożyteczni idioci idą do władzy. Putin za chwilę spyta, to gdzie mam dostarczyć ten wrak bo poprzedni prezydent go nie chciał?
  I już mają wojnę domową w Polsce i kupę śmiechu u siebie. Wtedy spokojnie zajmą Kijów w 48 godzin.

 • piotr110660

  Oceniono 8 razy -2

  A jak Rosjanie oceniają Tuska? stosując język i metody GW to...... plus za Smoleńsk i Kaczyńskiego a minus za euroentuzjazm

 • tekameka

  Oceniono 9 razy -5

  PO, Komorowski i Kopacz to idealni dla Rosji, Bo im gorzej w Polsce tym lepiej dla Rosji.

 • billyboy1943

  Oceniono 9 razy -3

  no to ma pierwszy duży plus u mnie!!-jak pogonił banderowca!!Co nam może dać Ukraina a co Rosja????????

 • curious2003

  Oceniono 8 razy -2

  wszyscy myśleli, ze za sznurki pacynki pociąga jarek, a to ktos plastusiopodobny

 • kniazwitold

  Oceniono 9 razy 1

  Dudaruski!

 • aaron.goldstein

  Oceniono 5 razy -3

  Takich teorii spiskowych nie powstydziłby się sam Antoni Maciarewicz. GW wyraźnie skręca w stronę szamba. A ja myślałem, że Adama M i z Antonim M łaczą tylko inicjały

 • kniazwitold

  Oceniono 5 razy 3

  Wiadomo kto zapłacił za kampanie Maliniaka - dudaruski, dudaruski!

 • Kot Morski

  Oceniono 4 razy 2

  W zeszłym tygodniu jak pisałem że IV zabór coraz bliżej, to byłem wrogiem prawdziwych Polaków. Dzisiaj nie ukrywane wyznanie zadowolenia ze strony Rosji. Pożyteczni idioci wybrali sami głosując przy urnach największego wroga Polski od stuleci. A tacy szczęśliwi że dali nauczkę PO i Komorowskiemu. I znów ręka w nocniku.

 • my_kroolik

  Oceniono 4 razy 4

  Ale jaja! I oni krzyczeli Komoruski na byłego prezydenta!!! Prawdziwy chichot historii. Inna sprawa, że od dawna uważam Kaczyńskiego i jego kumpli, za ukrytych agentów wpływu Putina, albo co najmniej pożytecznych idiotów. Za czasów IV RP, służyli Putinowi do pokazywani się na ich tle w glorii polityka umiarkowanego i spokojnego. Putin od razu rozpoznał swojaków.

 • curious2003

  Oceniono 4 razy 4

  rodzina Jarka pochodzi z Doniecka. wszystko jasne.

 • newcove

  Oceniono 7 razy 5

  Czas panie Duda do sauny z Władymirem Władimirowiczem.

 • xan-ti

  Oceniono 6 razy -2

  Uważam, że prezydent elekt powinien pierwsze spotkanie odbyć z kimś znaczącym, a nie z tym pariasem, który wyciera się po europejskich salonach celem użebrania kasy.
  Pierwsze spotkanie z Poroszenką, reprezentującym upadłe państwo - to byłby obciach i żenujące rozpoczęcie polityki zagranicznej.
  Poroszenko może się ustawić w kolejce. haha

 • arcybiszkopt

  Oceniono 3 razy 1

  W PL bagno.... teraz Duda ma problem. zycze mu wszystkiego naj.... a PiS-owi wygranej na jesieni, a za kilkanascie miesiecy poczytamy na forum. jak to Polska stala sie krajem mlekiem i miodem plynacym.....

 • clarenville

  Oceniono 8 razy 6

  Od lat działają jak kremlowska agentura. Nikt nie pamięta, że pierwsze nadajniki Radia Maryja były na terenie Rosji. Czy Putin chciał krzewić wiarę w Polsce czy rozwalić nasz kraj szerząc ksenofobie i nacjonalizm, jako antidotum na proeuropejskie tęsknoty. Odpowiedź jest raczej prosta. A kogo sobie Ojciec Dyrektor dokooptował widać jak na dłoni. Wielki sukces Rydzyka, Kaczyńskiego i innej Targowicy. Założę sie, że wkrótce do Polski wróci wrak Tupolewa wraz z czarnymi skrzynkami, jako dowód "skuteczności" nowych władz.

 • Ja Miznane

  Oceniono 3 razy -3

  POLITYKA ! to jedno a nie ODDANIE CZESCI ! PAMIECI ZWYKLYCH ZOLNIERZY RADZIECKICH ! ktorzy i gineli i wyzwalali POLAKOW ! to DRUGIE ! MAM Nadzieje ze DUDA nie popelni takiego bledu jak nasi pseudo POLITYCY ! PO WOJNIE bylismy pod rezimem STALINOWSKIM to PRAWDA ! ZA CZERWONA KURTYNA to tez PRAWDA ! A CZY ?? ROSJANIE nie BYLI MORDOWANI w LAGRACH przez NKWD ?? ilu REZIM ? WYMORDOWAL ?? KTO WIE ??

 • andrzej2310

  Oceniono 12 razy 4

  PIS i Duda to idealni dla Rosji, Bo im gorzej w Polsce tym lepiej dla Rosji.

 • vanad48

  Oceniono 15 razy -3

  PiS i Duda od dawna pracują dla Kremla i jego propagandzistów opluwając Polskę i jej osiągnięcia, dyskredytując w bezczelny sposób jej gwałtowny rozwój gospodarczy i cywilizacyjny w ostatnich latach - chcieli by ją, jak Putin, widzieć słabą podzieloną bo wtedy się fajnie rządzi / dziel i rządź...odwieczna zasada jedynie słusznych satrapów...../
  Oj rozkwitnie miłość między Andriejem i Wołodią....a bezmózgowia z Podkarpacia, Lublina i Krakowa, jak stado baranów zagłosują jesienią na Polską Zjednoczoną Partią Prawa i Sprawiedliwości....obym był złym prorokiem....może to tylko brak jodu na terenach od Krakowa po Rzeszów i Lublin????

 • easa-phone

  Oceniono 17 razy 1

  Ruska zagrywka. Doskonale wiedzą jaki jest stosunek Kaczyńskiego do Putina i jego polityki. Wiadomo kto się spotykał z Putinem i mówił, ze to demokrata. Przecież to GW i PO straszyła wojną z Rosją jak kaczory przejmą władzę, a teraz GW specjalnie to robi, ale ludzie widzą, słyszą i czują. Bliżej PO i GW do Kremla niż Kaczyńskiemu do Brześcia.

 • sommers

  Oceniono 15 razy -1

  Widać po komentach, że platformersom żal...
  A co, Duda miał może wysłać kolejne sto milionów bezzwrotnej pożyczki banderowcom?

  Może nikt z platfusów nie zauważył, ale Niemcy i Rosja jakoś się lepiej dogadują od nas, już od dłuższego czasu.

  My ciągle drzemy z Ruskimi koty tylko dlatego, że musimy wspierać Ukrainę. A dlaczego? Dlatego, że Ukraincy nas od kilkudziesięciu lat regularnie d y m a j ą?

 • kat-kk

  Oceniono 43 razy 31

  A.DUDA PREZYDENTEM!!!WRACAM Z EMIGRACJI!....................................Po resztę rzeczy!!!

 • alieniak

  Oceniono 9 razy -1

  AD powinien kierowac sie pragmatyzmem w polityce miedzynarodowej. Jezeli dobrze to rozegra to uzyska aprobate i Brukseli (gdzie jest wielu zwolennikow zniesienia sankcji) i Rosji.
  Jednym spotkaniem z Putinem rozwiaze sprawe Tupolewa. Ale musi to zrobic szybko. Wykorzystac swoje 5 minut i podejsc drania z zaskoczenia.
  Nie bedzie normalizacji z Rosja jak sie nie dokonczy sprawy Smolenska.

 • hr.kalashnikoff

  Oceniono 9 razy 3

  Gdyby Duda naprawdę chciał, Putin oddałby mu samolot.

 • rlnd

  Oceniono 20 razy 4

  Od początku było wiadomo, że za Dudą stoi car - wszystkie ruskie trolle tu na forum mocno się napinały w pochwałach dla prezydenta elekta.

 • dziadzioniunio

  Oceniono 17 razy -9

  BBBUUUUUUUUUUUUUHAHAHA żydokomuchy z Trybuny Wyborczej, przyjaciele kacapii stawiający sowietom świeczki chcą ubrać Dudę w sandały rusofilstwa:)))))))))))))))))))))) Próbujcie, próbujcie różnych numerów -ch... wam się uda , ale będzie z czego się pośmiać:))))))

 • Tomasz Trus

  Oceniono 10 razy -2

  "Z kolei rosyjska prasa opozycyjna jest zaniepokojona" - buhahahaha... zaniepokojona to jest GW, że PiS-owi rośnie, a PO leci na ryj! Duda jak zapowiedział będzie dbał o interes kraju, a nie o dobry PR w Europie! Co do przyjaźni z Putinem to proszę sobie przypomnieć duraki z GW, z kim Tusk się ściskał przed 2010. Byliście, jesteście i wciąż będziecie durakami!

 • pepe_papa

  Oceniono 14 razy 4

  Ukryta opcja ruSSka właśnie została uaktywniona.

 • dave1919

  Oceniono 9 razy 3

  .

  .
  JUŻ SIE ZACZYNA
  - DUDA NARAŻA BEZPIECZEŃSTWO POLSKI LEKCEWAŻĄC PREZYDENTA UKRAINY

  . BLIŻEJ MU DO KOMUCHÓW NIŻ DO WOLENJ UKRAINY
  .
  to było jasne od zawsze że prawicowcy sprzedadzą się Rosjanom za kazdą cenę

 • po_pier

  Oceniono 11 razy 1

  HAHA. Schizofrenia do kwadratu.....
  Przez m-c straszenie wojną w przypadku wygranej dr Andrzeja Dudy a teraz straszenie zbliżeniem i wpychaniem Polski w łapy Rosji i Putina....
  A wyznawcy GW łykają jak pelikany.

 • thadde

  Oceniono 9 razy -1

  Wydawało mi się do niedawna, że takie małpie wyzłośliwianie się na temat politycznych przeciwników to domena PIS-owców. Ze zdumieniem odbieram chamską , obrzydliwą nagonkę na Dudę zwłaszcza na tych łamach . Wzajemne ubliżanie od rosyjskich agentów czy jakowychś trolli świadczy o niczym innym jak tylko o głupocie piszących. Co z tego , że pokończyliście jakieś studia jak kultura to dla większości z was słowo nieznane.

 • jkredman

  Oceniono 5 razy -3

  odwołane czy przełożone, dlaczego przyjmujecie sowiecką retorykę, gdzie niby miałby się spotkać prezydent elekt jeżeli nie ma żadnego pomieszczenia do dyspozycji, może na grilla zaprosić Poroszenkę

 • joannakij

  Oceniono 6 razy -2

  Porównanie PIS-u do prokremlowskiej partii rosyjskiej nie jest komplementem w Polsce, zważywszy na stosunek Polaków do Rosji i samego Putina.... a rozpowszechnianie sę tych stereotypów spowoduje izolację Polski na terenie Europy. Obyśmy nie zostali sami wśród wilków!

 • rossja_to_bandycki_kraj_o1

  Oceniono 55 razy 35

  dudaruSSki?

 • myan

  Oceniono 46 razy 30

  Dudaruski...

 • nino.rota

  Oceniono 16 razy -4

  przestańmy się przejmować tym, co myśli o nas zagranica, bo to jest wyraz jakichś polskich kompleksów.
  Po prostu róbmy swoje!
  Tak Polacy demokratycznie wybrali i zagranica powinna to uszanować i tyle, a nie wartościować.

 • curious2003

  Oceniono 12 razy -2

  nie rozumiem dlaczego Duda jest postrzegany przez Rosjan jako przyjaciel. Przeciez to PiS z Kaczynskim wymyslil ZAMACH w Smolensku. Może Duda przymilając się do Rosnaj chce sprowadzić szczatki Tupolewa.

 • rosfita

  Oceniono 60 razy 40

  Jednym słowem tak zwany eurosceptycyzm to po prostu realizacja interesów Rosji. zawsze wiadomo było ze PiS to ruscy i watykańscy agenci. Duda w ten sposób bedzie prowadził nas w łapska Rosji. Rozbijanie UE jeśli komuś bedzie szkodziło to przede wszystkim Polsce.

 • naprawde12

  Oceniono 9 razy -5

  naprawdę?"I nic to że wszelkie statystyki mówią że kraj się rozwija, że maleje bezrobocie,
  mniejsza jest dziura budżetowa" nie wiem gdzie ty to czytasz ale na stronie ministerstwa finansów pisze co innego ( dziura rośnie w takim tempie jak nigdy wcześniej)

 • mannoroth

  Oceniono 15 razy -3

  Po uznaniu upowców i bandery za gierojów Ukrainy, powinniśmy wypiąć do nich poślady. Pomagamy im, stajemy za nimi na arenie międzynarodowej, a oni plują nam w ten sposób w twarz. Ba, mają w d... że mogą nas tym urazić. Tak samo było po Pomarańczowej Rewolucji.

 • prawdziwy-moher

  Oceniono 10 razy -4

  Znalazłem wszystkie oceny Gazety Wyborczej.Wyborcza nienawidziła Kaczyńskiego,o Smoleńsku ma takie zdanie jak Rosja.Wiele spraw pokrywa się identycznie.Jedyna róznica to ze Pan dla Wyborczej Pan jest w Brukseli.Wyborcza więc śmiało mogła by być wydawana w Rosji

 • judas1

  Oceniono 35 razy 25

  a do plusów można także zaliczyć: klęczenie przed mistyczką Myrną Nazzour?

 • grei

  Oceniono 71 razy 55

  Duda powinien pojechać do Moskwy, napić się wódeczki z Vladimirem i już nadstępnego dnia będzie można odebrać samolot. Tak już jest z narodami słowiańskimi. Nic tego nie zmieni.

 • mr.powers

  Oceniono 76 razy 48

  I tu Rosja ma racje. Pan AD pokazal, ze z miekkiej plasteliny zrobiony, wiec wprawne dlonie potrafia ulepic cokolwiek na swoje potrzeby. Gratuluje Rosjanom spostrzegawczosci!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX