Komentarze (643)
Program "Bliżej" Jana Pospieszalskiego zawieszony. "Naruszył zasady współpracy"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • naz-gul

  Oceniono 4 razy 2

  Pytanie: czy telewidzowie popra kandydata popieranego przez WSI?
  Gdzie tu Bronislaw Komorowski? No ale skoro nozycie odezwaly sie po uderzeniu w stol? WSI konstytucyjnie chyba musi popierac prezydenta i kandydata na prezydenta? to co? kandydaci nie sa zweryfikowani przez wywiad?? To kandydatem moze byc agent obcego wplywu?? Przestancie sie obnazac. To nie kwestia kogo WSI popiera tylko kto jest w tym WSI, jak widac tym ludziom chyba panstwo przeszkadza, z jego demokratycznymi zasadami. Walczmy o racje stanu panstwa polskiego bo inaczej ono zniknie, jak tacy ludzie nim zarzadzaja. Nie obchodzi mnie skad, czy Pis czy PO czy Sld. maja bronic i reprezentowac interes Polski, panstwa, pelniac funkcje publiczne, jesli nie to to ma nazwe - zdrady stanu wlasnie.

 • simonh

  Oceniono 5 razy 1

  A po co w ogóle bylo wpuszczać tę kanalię do tvp ? Od dawna wiadomo ze to totalnie ześwirowany fanatyk sekty Jarusia

 • nierzyjoncyfshut

  Oceniono 4 razy 0

  Hehe to dopiero kagiebowski klepożyd sobie strzelił w szkite! Dyrekcja telewizji reżimowej na rozkaz wodza a raczej jego zwierzchników z wrogiego mafijnego wywiadu w jednym zdaniu zdjęła program, w którym poruszony został temat mafii zwanej Komorrą. To zresztą nie istotne, bo to nie był przypadek. POmuniści chcą się przefarbować a może nawet zmienić w opozycję. Duda wygra co i tak jest oczywiste a na jesieni więcej się "zmieni" a raczej zmienią.

 • koperchytla

  Oceniono 2 razy 0

  Dlaczego program Lisa nie wypier...li? Dlatego, że popiera Komorowskiego! Dlaczego my wszyscy mamy płacić abonament telewizyjny na popieranie Komorowskiego?

 • tomasznowak65

  Oceniono 1 raz -1

  Skoro wystarczyło,że Lis przeprosił, to może Pospieszalski też powinien tylko przeprosić...

 • guga15

  Oceniono 2 razy 0

  Wynika z tego, ze takze red. Krasko demokracja w Polsce pasuje jak krowie siodlo.

 • aia7

  Oceniono 3 razy -1

  Nareszcie go zdjęli!

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 1 raz 1

  Czy ten osobnik na zdjęciu to nie Berlusconi? Jakiś taki podobny...

 • jasnie_oswiecona

  Oceniono 4 razy -2

  Ani sytuacja u Lisa, ani sonda Pospieszalskiego nie jest powodem do robienia wokoł tego takich wydarzeń publicznych, przepraszania i zawieszania! Ludzie, gdzie są te wolne media opłacane z mojej kieszeni?!

 • cleryka

  Oceniono 5 razy -1

  Pospieszalskiego już dawno nie powinno być w TVP.On ma swoją tv u Sakiewicza.Skandalem jest,aby prymitywny cham, prowadził programy polityczne.To nie show kabaretowy.

 • dobrek40

  Oceniono 6 razy 2

  Pan Pospieszalski nie jest z mojej bajki. Lecz stanowczo protestuję przed zdjęciem jego programu. W działaniu władz TVP odzywają się demony cenzorów z ul Mysiej i nakazówek z KC PZPR. Wstyd. Po prostu wstyd.
  Mądry człowiek powiedział:
  "Nie zgadzam się z tobą i będę walczył ,ale oddam życie abyś mógł przedstawić swoje zdanie.

 • sailor50

  Oceniono 7 razy -1

  Przecież od dawna wiadomo, że Pospieszalski to PiSowska menda!!
  Won z Polski patałachu, razem z cała banda Jarka!!

 • kapodaster2

  Oceniono 6 razy 0

  Czemu Lisa nie zawieszą, za brak dziennikarskiego obiektywizmu? Czyli prawicowy dziennikarz ma być obiektywny, a lewicowy może atakować kogo tylko mu się podoba, byle by ta osoba była z prawej strony. Jak już wyciągać konsekwencje to chyba od obu. A tu jednego na bruk, a drugi niech przeprosi i wszystko gra. Chore...

 • jerzykkur38

  Oceniono 12 razy 2

  Od lat,Pospieszalski w TVP,produkował swoje fobie i frustracje,atakując rząd i prezydenta w sposób bezpardonowy,skandaliczny wręcz paranoiczny.I społeczeństwo robiło zrzutkę na tego typa spod ciemnej gwiazdy,wpychając mu do kieszeni wory pieniędzy.Dlaczego on swojej nienawiści nie uzewnętrzniał w Telewizji tatusia Rydzyka czy Telewizji Republika? W tych szczujniach mógłby ten rycerz bez zmazy i skazy,wylewać tony jadu,trucizny,żółci,bez ograniczeń.Odstręczająca postać.

 • Janusz Senex

  Oceniono 11 razy 3

  "Pospieszalski: Decyzji nikt ze mną nie konsultował"
  ---------------------------------------------------------------
  A kim ty jesteś zakłamany talibie,żeby cokolwiek z tobą konsultować?
  Ciebie nie powinni zawieszać,ciebie nie powinno się nigdy opuścić do anteny TVP.
  Won do Rydzyka,tam jest antena dla oszustów.

 • zdychaj_karle

  Oceniono 10 razy 6

  Nikt nie konsultował ze mną tej decyzji - stwierdził Pospieszalski.
  (...)
  Ach to należą się Szanownemu Panu przeprosiny i odszkodowanie.
  Jak to być może, że szefostwo nie konsultuje wcześniej z pracownikiem jego zwolnienia (zdęcia gó...anego programu z anteny) ?
  Znikaj oszołomie. Zaszyj się w tyłku kaczki dziwaczki albo jednego z jego przydupasów!
  ( i żeby nie było: NIE JESTEM ZA Komorowskim )

 • jakub13579

  Oceniono 8 razy 2

  Program popieprzalskiego w publicznej TVP to błąd w myśleniu zarówno zarządu telewizji jak i Krajowej Rady. Z założenia miał on dopuszczać opozycję do debaty społecznej. W praktyce jest oszalałym teatrum oszołomionych umysłów. To trucizna bezkarnie rozsiewana wśród Polskiego Narodu.

 • voodeen

  Oceniono 8 razy -4

  plura-lis-m a la "publiczna tvp

 • jedrek490

  Oceniono 9 razy -1

  A co z Dupolizem i jego "Tomasz lis narzygał?

 • pedersdorfer

  Oceniono 7 razy -1

  Przecież powiedział PRAWDE. cytat z Wirtualnej Polski'
  Podsłuchana rozmowa Elżbiety Bieńkowskiej i Pawła Wojtunika miała miejsce w 2014 roku, w restauracji Sowa i Przyjaciele. - W tych nagraniach jest szereg wątków, dotyczących m.in. nieprawidłowości w górnictwie na Śląsku. Tam padają szokujące słowa Elżbiety Bieńkowskiej, że przez 7 lat nie robiono nic, tylko pito i palono lulki - ocenia publicysta.

  Według dziennikarza kolejny kontrowersyjny wątek związany jest z KGHM i PZU, które zawierały umowy na duże pieniądze. - Oprócz tego jest kwestia zakupu Pendolino oraz nielegalnego finansowania kampanii wyborczych Platformy Obywatelskiej - stwierdził dziennikarz.

  Sienkiewicz kazał podpalić budkę przed ambasadą Rosji? Szef CBA: bzdura. Gmyz jedzie do prokuratury
  - Ministerstwo gospodarki w d***e miało całe górnictwo przez całe siedem lat. Były pieniądze, a oni pili, lulki palili, swoich ludzi poobstawiali, sam wiesz ile zarabiali i nagle pierdyknęło - w nagranej rozmowie stwierdziła Elżbieta Bieńkowska.

  Z kolei szef CBA Paweł Wojtunik powiedział do wicepremier: - wiesz co żeśmy wymyślili z Włodkiem? Rozmawialiśmy kilka razy o spółkach Skarbu Państwa i o różnych takich patologiach, o których ja też słyszałem. PZU na przykład w ciągu dwóch lat czy trzech - 250 baniek z wolnej ręki na doradztwo, którego nie chcą pokazać komu, kto im świadczył. Jak spojrzałem na KGHM, to tam milion euro jest to jest dwumiesięczna umowa, jakaś obsługa. Milion euro dla kancelarii, która ma trudno powtarzalną, zagraniczną nazwę. No to sorry, za co? - dodaje Wojtunik.

 • cli-ff

  Oceniono 11 razy 5

  Okazuje się, że szer. Komorowski ma prezesa i to w stopniu generała dobrze przeszkolonego w ZSSR. Dukaczewski jeszcze parę tygodni temu tak aktywny we wszelkich mendiach został ostatnio schowany, co nie oznacza że nie ma wpływu na zachowania mendialnych szefów, co uwidoczniono wczoraj w nibypublicznej TVP. Dystrybucja książki Sumlińskiego zawieszona, Lis przeproszony, Pospieszalski pogoniony, a Komorowski osłaniany od pytań o WSI, ProCywili i innych ciemnych organizacji przestępczych z którymi miał bliskie konszachty. Taśmy Wojtunik - Bieńkowska mówiący o tym jacy menele rządzą Polską też nie leżą w polu zainteresowania mendiów. Nikogo nie interesuje że inspiratorem podpalenia budki pod ambasadą FR mógł być Sienkiewicz, a wiedza Bieńkowskiej o czynownikach Min. Gospodarki i upadku górnictwa, nie tylko nie spowodowała jej interwencji, ale też zlekceważenie jej wiedzy przez Wojtunika. Sorry, takie mamy państwo. A jakie państwo, taki i prezydent. Najwyższy czas pogonić to całe nieodpowiedzialne towarzystwo o do cna zgniłej moralności.

 • senior2244

  Oceniono 10 razy 0

  A w ogóle to z telewizji powinien wylecieć ten kto zatrudnił tego śmiecia PiSowskiego.

 • tadeusz1939

  Oceniono 8 razy 0

  Pospieszalski do telewizji Trwam

 • gabrielr

  Oceniono 13 razy 3

  Za powiedzenie prawdy program Pospieszalskiego został zawieszony a program Lisa za beszczelną ustawkę będzie nadal nadawał. Resortowe dzieci juz przebierają nózkami bo utraca koryto.

 • dozarty

  Oceniono 4 razy 2

  O do jasia dołączy paweł - będzie stereo i w kolorze i pokuPiS-owsku.

 • jkredman

  Oceniono 11 razy 1

  a LIS dalej nadaje

 • gigson

  Oceniono 14 razy 2

  Lis może obrażać, a Pośpieszalski zawieszony za prawdę.

 • ksks3

  Oceniono 8 razy 0

  Jego powinno się pokazywać w cyrku a nie w TV

 • al48

  Oceniono 10 razy 0

  To ten zagorzały pisowiec był w państwowej telewizji ? To dopiero jest skandal .
  On się nadaje tylko do tv " trwam".

 • jerpis

  Oceniono 10 razy 0

  Zawieszony? On powinien być natychmiast wywalony na zbity pysk! Jak można tolerować w publicznej telewizji, opłacanej przymusowo przez obywateli, spektakle nienawiści, ksenofobii, nietolerancji i agresji słownej?

 • Andrzej Bielecki

  Oceniono 8 razy 0

  Wszystkie występy Pospieszalskiego Jana od zawsze były spektaklami jednostronnymi. Zawsze pełne były manipulacji i chorobliwej nienawiści do osób mających inne ,nawet nie poglądy ale tylko zdanie.

 • stoperan12

  Oceniono 4 razy 0

  Naprawdę dziwię się ze z panem pisowskim komisarzem zawiera się w ogole jakąs współpracę> on sobie to wkalkulował> panie Pospieszalski załóż pan prywatne media albo do rydzyka> ja za te TVP płacę i nie życze sobie pospieszalskich

 • cromio

  Oceniono 7 razy 1

  Gdy patrzę na Pospieszalskiego, czuję zapach niemytego ciała i przepoconej bielizny.

 • dac1

  Oceniono 6 razy -2

  A CO ROBIA PULKOWNIKI I GENERALY ZA KOMOROWSKIM A WSI TO CO ROBI - CZYSTA PRAWDA

 • flanemco

  Oceniono 10 razy 2

  Są mendy wielkie i większe.
  Pospieszalski jest z tych największych.

 • dac1

  Oceniono 2 razy 0

  SZMATY MEDIALNE A NIE DZIENNIKAZE

 • cli-ff

  Oceniono 7 razy 1

  Okazuje się, że szer. Komorowski ma prezesa i to w stopniu generała dobrze przeszkolonego w ZSSR. Dukaczewski jeszcze parę tygodni temu tak aktywny we wszelkich mendiach został ostatnio schowany, co nie oznacza że nie ma wpływu na zachowania mendialnych szefów, co uwidoczniono wczoraj w nibypublicznej TVP. Dystrybucja książki Sumlińskiego zawieszona, Lis przeproszony, Pospieszalski pogoniony, a Komorowski osłaniany od pytań o WSI, ProCywili i innych ciemnych organizacji przestępczych z którymi miał bliskie konszachty. Taśmy Wojtunik - Bieńkowska mówiący o tym jacy menele rządzą Polską też nie leżą w polu zainteresowania mendiów. Nikogo nie interesuje że inspiratorem podpalenia budki pod ambasadą FR mógł być Sienkiewicz, a wiedza Bieńkowskiej o czynownikach Min. Gospodarki i upadku górnictwa, nie tylko nie spowodowała jej interwencji, ale też zlekceważenie jej wiedzy przez Wojtunika. Sorry, takie mamy państwo. A jakie państwo, taki i prezydent. Najwyższy czas pogonić to całe tnieodpowiedzialne owarzystwo o do cna zgniłej moralnośi.

 • leftt

  Oceniono 6 razy -2

  Dobry krok, czekam również na zawieszenie programu "Tomasz Lis na żywo". Aha, nie doczekam się...

 • mojaulubionagazetagw

  Oceniono 7 razy 1

  a program Lisa ma sie dobrze pomimo zaatakował dzieci swojego przeciwnika- dno

 • halszka67

  Oceniono 9 razy 3

  Wyjątkowo antypatyczny facet. Jak komuś nie dowali to chyba jest chory.W czasie komuny tacy robili kariery.

 • bydgoszczanin_z_lesnej

  Oceniono 5 razy -1

  Ale sie boją DUDY, dobrze,ze Pospieszlaskiego nie wywiezli gdzies do lasu, do momentu wyborów.

 • zkob1971

  Oceniono 4 razy -2

  Ale przecież Komorowski jest popierany przez WSI i PBK wcale się tego nie wstydzi.
  W przeciwieństwie do kłamstw Lisa to prawda.

 • ffstv

  Oceniono 3 razy 1

  W każdym reżimie Janek Pospieszalski ma dobrą fuchę. Zupełnie jak Marcin Wolski. Prawdziwie niepokorni.

 • a_weasley

  Oceniono 3 razy 3

  Po godzinach wpisów widać, że agitczycy poszli spać o pierwszej.

 • slawek1n

  Oceniono 6 razy 0

  Pospieszalski z tymi swoimi propagandowymi wypocinami to się nadaje, ale to TV Republika albo TV Trwam a nie do publicznej telewizji.

 • shabofy

  Oceniono 2 razy 0

  A skąd wiadomo, że chodzi o Bronisława Komorowskiego?

 • szymelon

  Oceniono 1 raz -1

  A ja nie znam przyczyny dla której takie cóś leci z televidienija

 • toshiro32

  Oceniono 4 razy 0

  Zawieszony? powinni go wyp...lić w momencie. Za takie scierwo jeszcze płacić abonament.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX