"Koniec wstrząsającego ciągu wpadek Komorowskiego. Ale faworytem jest Duda"

Paweł Kowal docenia dobry występ Bronisława Komorowskiego w telewizyjnej debacie. Ale w drugiej turze wyborów typuje zwycięstwo Andrzeja Dudy. - Nie sądzę, żeby wyborcy podejmowali decyzję po tym, jak obejrzeli debatę. Gra będzie się toczyła do ostatniej chwili - mówił były wiceszef MSZ w "Poranku Radia TOK FM".
Kowal nie przejmuje się wzrostem poparcia dla Bronisława Komorowskiego, który pokazał najnowszy sondaż dla "Faktów" TVN. Po niedzielnej debacie w TVP, prezydent wyprzedził Andrzeja Dudę.

Jak mówił w "Poranku Radia TOK FM", po licznych wpadkach z sondażami wyborczymi nie można już poważnie traktować takich badań.

Ale były wiceszef MSZ w rządzie PiS docenia występ prezydenta w debacie TVP. Jak stwierdził, "niedziela skończyła wstrząsający ciąg wpadek". Dzięki czemu prezydent "powstrzymał odpływ części swoich zwolenników, którzy byli przerażeni niezgrabnością jego zachowania". - Ale faworytem pozostaje Andrzej Duda - ocenił Paweł Kowal.

Więcej o:
Komentarze (41)
"Koniec wstrząsającego ciągu wpadek Komorowskiego. Ale faworytem jest Duda"
Zaloguj się
 • mrjarwit

  0

  "Sondaże" już znamy z I tury! Teraz trzeba czekać do niedzieli!

 • spokojny102

  Oceniono 2 razy 0

  kowal, kuj osly bo konie dla ciebie to slonie.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 4 razy 0

  Pytanie tylko czyim "faworytem" lub faworytą jest Duda ?
  Hm...

 • ibrylowska

  Oceniono 8 razy 2

  Faworytem jest ten, który oparł się medialnej nagonce w ubiegłym tygodniu i wygrał debatę w niedzielę Bronisław Komorowski.

 • sisi64

  Oceniono 6 razy 4

  Duda ma gębę kaczora, maciory, jałowej Kryśki Pawłowiczówny, K(l)empy i ostatnio- szui, kanalii, kreatury, katolika- Kurskiego!

 • antropoid

  Oceniono 9 razy 1

  "Ale faworytem jest Duda"
  -------------------------

  Faworytem cierpiących na amnezję głuptaków, którzy nie pamiętają nie tak dawnych rządów PiSiorów i tego co wyprawiali - przypominam, że nie mieli na głowie kryzysu :)

 • rubikon22

  Oceniono 9 razy -1

  Wiadomosc od PAWLA.
  Od nas będzie zależało co się zdarzy. Od woJOWników. Do sztabów pana Dudy i pana Komorowskiego wysłaliśmy oficjalne listy z zaproszeniem na debatę w Lubinie. Maksymalnie do jutra rano czekam na oficjalne odpowiedzi. Wiem, że pan Duda jest gotów na spotkanie, a pan Komorowski wstępnie odmówił, ponieważ uważa, że ja takiej debaty nie powinienem prowadzić. Zaproponowałem więc, że debatę poprowadzi w naszym imieniu redaktor naczelny "Super Ekspresu", pan Sławomir Jastrzębowski. Po pierwsze jest dziennikarzem niezależnym (od kiedy pamiętam walił tak w jednych, jak i w drugich), a po drugie "SE" to chyba jedyny jeszcze POLSKI dziennik wysokonakładowy.

  Dalsze moje kroki zależą od tego, jaką otrzymam dziś odpowiedź. Jedno jest pewne - nie zamierzam siedzieć cicho aż do 24 maja. Dzieją się zbyt ważne dla Polski sprawy.

  Dobrego Dnia, Przyjaciele.

 • kuma1

  Oceniono 12 razy 0

  Duda w PIS reprezentuje to samo co ZMP w PZPR tylko na sztandarach zamiast Stalina umieścili Kaczyńskiego. Sposób agitki politycznej i masa obiecanek jak na wiecu w latach 1951.!

 • chi-neng

  Oceniono 14 razy 0

  "Ale faworytem jest Duda"

  No, ale nie calej Polski na szczescie.
  I takze zalezy tez czyim faworytem on jest, i co oni soba reprezentuja.

  "A DUDZIE TŁUMY WLACZNIE Z ARMIA INTERNETOWA SKANDUJA: "ZWYCIĘŻYMY!"

  Jezeli jest tlum skandujacy jak armia internetowa Dudy po debacie Komorowski - Duda ",
  a nade wszystko z taka sama twarza" jak szef tego sztabu - to trudno jest mi to nazwac normalnym, zdrowym elektoratem.

  To jest po prostu dzicz, ktora nalezaloby wyslac "w klatach", ale NIE do poznanskiego ZOO,
  (bo zycie kopulujacych osiolkow byloby zagrozone), tylko moze raczej do ISIS, jako ochotnikow. ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX