Baczyński: Komorowski już przegrał debatę telewizyjną. Jego sztab odpuścił internet, a to on tworzy narrację

- Tę debatę Bronisław Komorowski już przegrał - mówił o zbliżającej się telewizyjnej konfrontacji Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy Jerzy Baczyński, redaktor naczelny ?Polityki?, w Poranku Radia TOK FM. - Nie ma wątpliwości, jakie będą dominujące komentarze - stwierdził.
Baczyński zaznaczył, że już dziś może powiedzieć, że Komorowski po debacie wyborczej z Andrzejem Dudą będzie oceniany jako "ospały, zmęczony i nudny". - Ten ton dominuje w internecie - zaznaczył publicysta.

PiS targuje się o debatę w TVP i Polsacie. "Upokarzające" >>>

- Niezrozumienie epoki internetowej jednym z cięższych błędów sztabu Komorowskiego. Spora część sztabu prezydenta do Facebooków i Twitterów nie ma serca i oka. I zostało to odpuszczone - zauważył Baczyński. - A narrację narzuca internet. Jest on niemal całkowicie zdominowany przez zwolenników Dudy. I to w szokujący sposób - skwitował.

Więcej o:
Komentarze (20)
Baczyński: Komorowski już przegrał debatę telewizyjną. Jego sztab odpuścił internet, a to on tworzy narrację
Zaloguj się
 • a_weasley

  Oceniono 4 razy 4

  W pierwszej turze zabłysnął ruch oburzonych na polityków, a w drugiej pleni się w podniosłej atmosferze ruch obrażonych na społeczeństwo.

 • kuma1

  Oceniono 10 razy -4

  Chyba cyngiel pisowski do czysta ogłupiał . W internecie przygłupy pisowskie wypisują brednie które bez trudu każdy normalny internauta od razu odpowiednio zinterpretuje. To że pod idiotycznym komentarzem pod względem faktów i prawdy podpisze się 500 pisowskich głupków nie znaczy że internauci nie rozpoznają fałszu , obłudy i oszustwa oraz nakręcania spirali nienawiści. Tym gorzej dla nich bo powraca pamięć ich rządów i prześladowań niewinnych rodaków oraz przed ekran pojawia się Barbara Blida ofiara systemu Kaczyńskich. PIS to Pospolita Instytucja Sabotażu wymierzona w naród jako jednolitą całość zdolną do samostanowienia , bezpieczeństwa i rozwoju gospodarczego.

 • adambielski

  Oceniono 14 razy 6

  Trolle PO i jej dziennikarze, zajęci byli zaszczuwaniem M. Ogórek. Obudzili się z ręką w nocniku... i bardzo dobrze.

 • chi-neng

  Oceniono 16 razy -4

  "Nie wszystko zloto co sie swieci" !

  Pisowskie "zloto" w intenecie swieci tylko i wylacznie bagnem !

 • kongreszydowski

  Oceniono 9 razy -3

  Prezydent Andrzej Tuba?

 • dziadekjam

  Oceniono 15 razy 1

  - A narrację narzuca internet. Jest on niemal całkowicie zdominowany przez zwolenników Dudy. I to w szokujący sposób - skwitował.
  ===============================================================
  Narrację narzuca przede wszystkim człowiek, a jak nie ma on nic rozsądnego do powiedzenia, to będzie to niczym tak w internecie jak i w telewizji czy pozostałych przekaziorach.

 • 25th

  Oceniono 20 razy 4

  Co racja to racja. Nic dziwnego, że Kaczyński zarządził zrzutkę na Dudę bo chyba kasa w większości poszła w trollowanie Komorowskiego.

 • Arnold Buzdygan

  Oceniono 21 razy -3

  Brednie. Internet w ogóle się nie liczy.
  I Internet nie był zdominowany przez zwolenników Dudy tylko Korwina-Mikke. I co? I nico.
  Tylko telewizja się liczy.

 • limerick64

  Oceniono 23 razy 5

  bedzie dobrze
  brunek wezmie suflera..
  bedzie dobrze..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX