Duda uderzy w kolejny szklany sufit? Paradowska: "Wyczerpał elektorat PiS". Pieńkowska: "Nie. Jest jeszcze Kościół i Rydzyk"

- Duda wyczerpał elektorat PiS - mówiła w Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska, przekonując że kandydat PiS na prezydenta będzie miał trudności z poszerzeniem elektoratu w drugiej turze. Jolanta Pieńkowska z TVN24 Biznes i Świat była innego zdania.
Paradowska wskazywała, że Duda świetny wynik zawdzięcza głównie niskiej frekwencji i teraz trudno będzie mu poszerzyć elektorat. Pieńkowska zwróciła jednak uwagę, że spory rezerwuar głosów dla Andrzeja Dudy znajduje się w środowiskach katolickich, głównie na prowincji, a także wokół Tadeusza Rydzyka. - Ta część elektoratu, o której zapominamy i nie myślimy, może się jeszcze zmobilizować - wskazywała.

Kraśko: Jedna sytuacja przesądzi o wyniku. Kandydat spotka staruszkę z receptą za 600 zł... >>>

Więcej o:
Komentarze (55)
Duda uderzy w kolejny szklany sufit? Paradowska: "Wyczerpał elektorat PiS". Pieńkowska: "Nie. Jest jeszcze Kościół i Rydzyk"
Zaloguj się
 • zdzisek1949

  Oceniono 1 raz 1

  Po zaprzysiężeniu nowego rządu skończą się dotacje w formie reklam
  rządowych dla "GW" i gazeta stanie się bankrutem !

 • zdzisek1949

  Oceniono 1 raz 1

  Z ostatniej chwili:
  Z TVP czyli telewizji publicznej na zbity pysk zostaną wyrzuceni - Hanna,Tomasz Lis,
  Kraśko,Tadla,Lewicka i inne karły,karlice medialne !

 • tymoteusz121

  0

  Złodziej ,oszust i kłamca tak można tylko nazwać Rydzyka !!! Skubie biednych emerytów a Ci na chleb nie mają a ten klecha obwozi się autkami że pożal się Boże ! Z takim katolictwem to nie chcę mieć nic do czynienia ! Wstyd że za takiego jak Rydzyk nikt się nie weźmie ? Powinien już dawno siedzieć za złodziejstwo !

 • homo-homini-lupus

  0

  "Duda wyczerpał elektorat PiS - mówiła w Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska, przekonując że kandydat PiS na prezydenta będzie miał trudności z poszerzeniem elektoratu w drugiej turze"

  Z perspektywy czasu brzmi jak wyrok na mózgownicę Paradowskiej

 • kiajk

  Oceniono 1 raz 1

  pani Pieńkowska jest świetną dziennikarką i wie jak rozmawiać,żeby dowiedzieć się tego czego potrzebuje. ma świetny warsztat, potrafi rozmawiać i wyciągać wnioski. takich dziennikarzy się ceni.

 • ala_ale

  Oceniono 2 razy 0

  To co powiedziała Jola Pieńkowska jest prawdziwe i niestety przerażające. Kościół w Polsce ma niesamowitą moc i ja się tej mocy i wyników wyborów bardzo boję.

 • Ala Alek

  Oceniono 2 razy 0

  w 100% zgadzam się z Jolą Pieńkowską i jest to przerażające! Kościół ma niesamowity wpływ na głos wyborców, kórzy bezrefleksyjnie zakreślają to co im się z ambony wskarze

 • jankiel77

  Oceniono 2 razy 2

  ot, 3 tępoty umysłowe wyrokują o Polsce

 • ochujek

  Oceniono 1 raz -1

  Nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło. Polacy powinni ocknąć się do jesiennych wyborów. Do prezydentów Polska nie ma szczęścia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX