"Duda zostanie prezydentem i nie będzie słuchał Jarosława Kaczyńskiego". Paradowska: Ryzykowna deklaracja

"Mój syn zostanie prezydentem. I nie będzie słuchał Jarosława Kaczyńskiego" - powiedział "Super Expressowi" prof. Jan Tadeusz Duda, ojciec Andrzeja Dudy. - Niesłychanie odważna, ale i ryzykowna deklaracja - przyznała w Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska.
Dalej jednak ojciec kandydata PiS odpowiednio "prostuje" swoją śmiałą wypowiedź. "Mój syn nie musi słuchać i nie będzie słuchał Jarosława Kaczyńskiego, ponieważ od wielu lat przyświecają im te same wartości". - Tak to właśnie ma być, Kaczyński i Duda to właściwie to samo. Ale w tym układzie ciągle silniejszy jest Kaczyński - skwitowała Paradowska.

Więcej o:
Komentarze (180)
"Duda zostanie prezydentem i nie będzie słuchał Jarosława Kaczyńskiego". Paradowska: Ryzykowna deklaracja
Zaloguj się
 • starszy-65

  0

  Ojciec staruszek słucha tylko Radzie Maryja i nie zna się na polityce a wierzy w syna więc jego opinie są co najmniej niemiarodajne bo ja o własnych dzieciach też będę mówił tylko pozytywnie mimo, że głupio.

 • szkodnikpolski

  0

  no skoro tata tak mowi
  i jeszcze zona zachwala
  to musimy wszyscy glosowac na Dude

 • lukamipisze

  0

  Czyli jak rozumiem Duda przyznał ze jest sterowany przez Kłamczyńskeibo, brawo!

 • mysl_to_nie_boli

  0

  zostało wam już tylko straszenie prezesem, po jego śmierci też? Dlaczego Duda miałby być marionetką? To młody i dynamiczny facet, będzie chciał udowodnić, że jest niezależny i sprawny, nie marzy o zamknięciu pod żyrandolem jak bredziaław bul. Pomoże w tym Kukiz i jego deklaracja niezależności... Poza tym Duda ma w perspektywie drugą kadencję, więc wie, że nie może dać ciała, bo będzie rozliczony jak pą prezydą :-)

 • mario.wario

  Oceniono 2 razy 2

  LUDZIE! Wygrana Dudy oznacza dyktature Kaczyńskiego, głupote Pawłowicz i Macierewicza! A decyzje państwowe będą podejmowane pod dyktando fundacji LUX VERITATIS z Torunia!!! Opanujcie się! Nie można dopuścić, by Państwem rządził słup, kukła i figurant!

 • gregra

  0

  to się nazwya, fachowy, bezstronny komentarz:)))
  swoja droga ile maja za kołnierze, skoro już przed wborami prezydenckimi tak się boją

 • pini111

  Oceniono 2 razy 2

  Nie będzie słuchał, bo wszystkie polecenia i rozkazy będzie otrzymywał na piśmie :D

 • distepfano

  Oceniono 1 raz 1

  Mnie nie interesuje co powiedział ojciec Andrzeja Dudy, niech powtórzy to Andrzej Duda, to na niego zagłosuję ponownie.

 • zd46

  Oceniono 1 raz 1

  A co może mówić tata Dudy? Tata jest aktywnym członkiem krucjaty różańcowo-jasnogórskiej Dydycza, walczącym tylko nie wiem o co, no chyba że o władzę dla .........Kornchauserów. A co mówi działająca również w krucjacie Dydycza mamusia Dudy, to ta sama mamusia, profesor na AGH, która podobno za poparcie dla syna Andrzeja będzie „zaliczała” egzaminy studentom. Agitowała w godzinach wykładów, za nasze pieniądze a co było widać na nagraniu. CO NA TO WŁADZE AGH w Krakowie, czy może u was w miejsce nauki prowadzi się agitacje polityczne, modły i sprzedaż dewocjonaliów???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX