Wybory prezydenckie 2015. Nasi reporterzy są w sztabach Dudy i Komorowskiego. Zobacz transmisję na żywo

O godz. 21 zakończyło się głosowanie w I turze wyborów prezydenckich. W sztabach głównych kontrkandydatów, Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy, są nasi reporterzy, którzy na bieżąco pokazują reakcje polityków. Transmisję na żywo zobacz na Gazeta.pl.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Nasi reporterzy są w sztabach Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy. Oglądaj naszą transmisję na żywo:Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (211)
Wybory prezydenckie 2015. Nasi reporterzy są w sztabach Dudy i Komorowskiego. Zobacz transmisję na żywo
Zaloguj się
 • andrewpiotr

  0

  Brawo Panie Duda.Życzę powodzenia w II turze . Pokona pan tego obleśnego i niedorobionego Bula i P O goni z Pałacu Prezydenckiego tą zarozumiałą i butna hołotę. Może w przyszłości będzie śmieszniej ale na pewno inaczej.

 • ta.deusz

  Oceniono 2 razy 2

  niszczarki dokumentów u Borata rozgrzane do czerwoności

 • hunter1111

  Oceniono 6 razy 0

  kukiz to zwyczajnie kolejny tymisnki, lepper czy palikot o lk nie wspominajac..:)

 • napohybel.live

  Oceniono 3 razy -1

  Wtorek będzie ważny.
  Za dwa tygodnie "czarna niedziela" dla PiSu.
  Wyniki exit poll nie dają powodów do smutku i radości.
  Frekwencja sprzyjała Dudzie.

 • dziadek_stefan

  Oceniono 6 razy -2

  Gratuluję niewiedzy dziennikarzynom i zrównywania sondażu exit pool z wynikami wyborów. Dalej robicie ludziom wodę z mózgu. A tak dla waszej informacji odejmijcie jeden głos Komorowskiemu bo głosowałem na Dudę ale waszemu lemingowi powiedziałem, że na K
  Komorowskiego

 • piotrek_12346

  Oceniono 10 razy 0

  Bronek myślał (że tak zażartuje) że jak nic nie będzie robił to wygra wybory. A tu niespodzianka. Druga tura dla DUDY

 • tylkoturbobenzyna

  Oceniono 10 razy 6

  To pierwsza żółta kartka dla PO. Druga żółta i czerwona za 2 tygodnie. Potem powtórka na jesieni. Tak oto Platforma za wszelką cenę nie przeprowadzając palących reform (KRUS !!! PRZYWILEJE !!! URZĘDY !!!) żeby nie drażnić ludu i tak przepieprzy wybory. Proszę mi tu nie mówić, że jak ten czy tamten wygra to będzie jeszcze gorzej. Jak widać ludzie mają to zwyczajnie w dooopie. Chcą dowalić władzy, która łasząc się ciągle do dużych grup (URZĘDNICY !!! GÓRNICY !!!) dyma przy okazji resztę społeczeństwa ...

 • kac

  Oceniono 7 razy 5

  Coś mi się wydaje, że akcje niektórych spółek medialnych jutro mocno spadną.

 • laspegas

  Oceniono 3 razy 1

  IPSOS
  Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy badawczej Ipsos, obecnej w 84 krajach świata. Naszych Klientów wspieramy w odnoszeniu sukcesów pomagając im w rozwiązywaniu ich marketingowych problemów i w podejmowaniu właściwych decyzji.

  Pracujemy dla takich branż jak FMCG, telekomunikacja, media, reklama, paliwa, farmaceutyki, motoryzacja, bankowość, finanse, instytucje publiczne.

  Specjalizujemy się w badaniach marketingowych, reklamy, mediów, satysfakcji i lojalności konsumentów oraz badaniach opinii.

  Mamy do dyspozycji sprawdzone na świecie narzędzia badawcze, mające przełożenie na faktyczny sukces marek. Często proponujemy rozwiązania szyte na miarę, łączymy metody i techniki, integrujemy różne źródła danych, wciąż poszukujemy nowych, szybszych i efektywniejszych rozwiązań.

  Doskonale znamy polski rynek - w Polsce jesteśmy obecni od 1991 roku. Dzięki ścisłej współpracy z ekspertami w grupie Ipsos korzystamy również z doświadczeń z innych rynków. Koordynujemy projekty badawcze w 30 krajach świata

  Jesteśmy przedstawicielami organizacji badawczych działających w Polsce i na świecie. Wszystkie projekty badawcze realizujemy zgodnie z obowiązującymi w badaniach rynkowych i społecznych standardami etycznymi i profesjonalnymi.

  WTOREK BĘDZIE DECYDUJĄCY.
  BEZ NADMIERNEJ EUFORII MOI KOMENTATORZY.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX