Komentarze (624)
Duda o wybuchu w Smoleńsku: "Konsultowałem się ze znajomym rodziców..."
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • pietrek1960

  Oceniono 8 razy 2

  Ja zapytam jasno, bo może nie wszyscy rozumieją i zdają sobie sprawę: CHCECIE OBRZEZANEGO ZROBIĆ PREZYDENTEM POLSKI?.

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 7 razy 7

  ...a w sztuczną mgłę i hel nie wierzy du.a,ci znajomi rodziców jak i jego rodzice i on sam+reszta pisuaru to j.....ęci debile,jego mamusia to udowodniła na uczelni.

 • napohybel.live

  Oceniono 7 razy 7

  Dudzie brakuje jeszcze poparcia prawosławnych, luteranów, islamistów,...........

  Dwie religie już go poparły;

  POPARCIE ŻYDOWSKIE DLA KANDYDATA NA PREZYDENTA POLSKI – ANDRZEJA DUDY

  „Izabela Swijas;

  W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę, której przytaczam wybrane fragmenty (cały tekst na stronie Instytutu) bez komentarza:

  „Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP […]

  dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […]

  Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami” (Wirtualna Polonia)”

  wirtualnapolonia.com/2015/04/29/duda-na-prezydenta/

 • kotmiki

  Oceniono 5 razy 5

  szkoda ,ze nie rozmawiał z rodzicami żony mojego szwagra ;dostałby po pysku cudak popieprzony,do psychiatry dudku co ty wygadujesz !!!!

 • pietrek1960

  Oceniono 6 razy 6

  Duda przeszedł z katolicyzmu na judaizm , co jest skrzętnie ukrywane.Po to by wziąć ślub w obrządku judaistycznym z Agatą Kornhauser .Co na to popierające go PiS-owskie katokołtuństwo?

 • napohybel.live

  Oceniono 5 razy 5

  Macierewicz-eksperci.

  Prokuratura Wojskowa pyta „ekspertów” Macierewicza.

  Żaden nie przekazał materiałów i danych, które stanowiły podstawę do prezentowanych wcześniej wniosków - powiedział "GW" rzecznik prokuratury, kpt. Marcin Marsjan.

  - Jeden z przesłuchanych świadków wskazał, że podstawą wniosków na temat katastrofy był "eksperyment myślowy" oparty na wiedzy pochodzącej z fotografii z miejsca katastrofy - dodał.

  Świadek ekspert Macierewicza

  „Jeżeli chodzi o materiały wybuchowe i skutki ich użycia, to zeznaję, że byłem w wojsku, gdzie miałem do czynienia na przykład z bronią strzelecką, granatami czy środkami strzeleckimi przeciwpancernymi". "Dodatkowo, jako dziecko oglądałem wybuchające stodoły w czasie pożarów po wojnie" - zaznawał.

  Świadek ten podtrzymał swe zdanie, że "wszystko wskazuje na to", iż przyczyną katastrofy była "wielopunktowa, dobrze przygotowana eksplozja".

  "Na zadane pytanie, co należy zrobić, aby ustalić liczbę wybuchów, ich lokalizację, ilość i rodzaj materiału wybuchowego świadek zeznaje: nie wiem tego, nie jest to moją rolą jako inżyniera budowlanego" -

 • napohybel.live

  Oceniono 6 razy 6

  Ekspert Rońda z AGH na którego powołuje się Duda;

  Jacek Rońda w 1998 roku do Jerzego Urbana. I już wtedy chciał nad Wisłą wielkiej naukowej konferencji. "Uprzejmie pragnę zachęcić "NIE" do podjęcia inicjatywy zorganizowania "Wszech-Polskiej" konferencji naukowej na temat "Przyczyny Nieśmiertelności Głupoty Polskiej Prawicy" - czytamy w liście Jacka Rońdy z Cape Town, który pojawił się w jednym z numerów "NIE" z 1998 roku.

  Czyżby informatyk z 40-letnim doświadczeniem nie miał świadomości, że internet takie rzeczy pamięta, a nawet pisma pokroju "NIE" prędzej czy później dorobią się cyfrowego archiwum?..........

 • perypetia12

  Oceniono 8 razy -6

  gwniane,obrzydliwe goebelsowskie sztuczki

 • napohybel.live

  Oceniono 6 razy 6

  Macierewicz ze starych desek brzozę smoleńską zrobił


  Słynna smoleńska brzoza, w którą miało uderzyć skrzydło prezydenckiego tupolewa była wg prof. Chrisa Cieszewskiego złamana już na pięć dni przed katastrofą, więc 10 kwietnia 2010 roku samolot nie mógł w nią uderzyć, twierdził ekspert i pokazał zdjęcia satelitarne.

  Problem w tym, że to nie była brzoza, tylko resztki starego parkanu. O sprawie pisze Nasz Dziennik.

  Zdjęcia satelitarne prezentowane przez prof. Cieszewskiego z University of Georgia, specjalisty od inżynierii leśnej, nie mogą być dowodem na to, że brzoza smoleńska była już uszkodzona przed katastrofą, ponieważ, to co ekspert pokazywał w swojej prezentacji nie było brzozą, lecz kupą desek pozostałością starego płotu.

  Rewelacje Cieszewskiego, które dla zwolenników teorii zamachu stały się kluczowym dowodem, na tenże zamach, zostały zweryfikowane przez dwóch naukowców z dziedziny nauk fizycznych i specjalistę od geodezji.

  Cała trójka: prof. dr hab. Marian Czachor z Politechniki Gdańskiej, prof. dr hab. Andrzej Wiśniewski z Instytutu Fizyki PAN oraz, jak czytamy w ND doświadczony geodeta, inż Dariusz Szymanowski, udała się do Smoleńska, by potwierdzić lub wykluczyć tezę Cieszewskiego. Ekipie towarzyszył reporter Naszego Dziennika Piotr Falkowski, specjalizujący się w tematyce rosyjskiej, autor wielu artykułów na temat katastrofy smoleńskiej, oraz fotoreporter Naszego Dziennika - Mateusz Marek.

  Na miejscu dokonano dokładnych pomiarów i z dokładnością do 50 cm ustalono miejsce, w którym Cieszewski wskazywał brzozę.
  Naukowcy wraz dziennikarzami mieli okazję się przekonać, że rzekoma brzoza, to sterta starych desek, resztek starego ogrodzenia.

  Na portalach popierających Jarosława Kaczyńskiego zawrzało, pojawiły się kolejne, jeszcze bardziej zawiłe, niż dotychczas, teorie spiskowe do dwójki zdemaskowanych już morderców Lecha Kaczyńskiego Tuska i Putina dołączono trzeciego o. Tadeusza Rydzyka. (ker-emi)

  thepolishreview.co.uk/index.php/home/kategoria-3/936-jak-ekspert-macierewicza-ze-starych-desek-brzoze-smolenska-zrobil.html

 • enedue3

  Oceniono 6 razy -4

  Trzeba obiektywnie stwierdzić, że udzielał mądrych i wyważonych odpowiedzi ! A to co zrobił z M.Olejnik to było fantastyczne. Zgniótł swoim intelektem jak kartkę papieru toaletowego.

  Obawiam się , że w drugiej turze, zniszczy intelektualnie pana Bronisława.
  A byłaby to kompromitacja na ogromną skalę, że pomagier ograł majstra.

  Niestety stawiam, na młodego nie będącego przy okrągłym stole oszustów w Magdalence,
  w 1989 roku !

  Głosuję na Dudę, który jak widać ma "młode jaja" a nie rozlazły starczy "worek młynarza" !

 • pietrek1960

  Oceniono 4 razy 4

  Dupa(sorry) Duda to tylko parawan , Jak zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie kto za nim stoi, ośliniony, mlaskający karzeł z zepsutymi zębami , o nieokreślonej orientacji seksualnej i ze słabą znajomością języka jedynie rosyjskiego.Zakompleksiony i nienawidzący wszystkich.I jak wasza wyobraźnia? Bo ja poczułem mdłości.To będzie prawdziwy prezydent.

 • mmeydey

  Oceniono 5 razy 5

  na AGH pracuej wybitny ekspert Rońda, wybitny ekspert od kłamania i symulowania, że wie czym się zajmuje, poza tym Panie Duda to że ktoś pracuje na uczelni, ze ktoś co gorsza ma tytuł o niczym nie świadczy, wśród profesorów jest pełno palantów i śmieci, niestety oni dostają gnaty, bo wiedzą z kim pić i z kim się przyjaźnić

 • jurekzoliwy

  Oceniono 5 razy 5

  Kandydat Duda jednym okiem mruga do zwyczajnie sfrustrowanych a drugim do fanów Macierewicza.
  Nie ma takiej sytuacji, od której nie mogłoby być jeszcze gorszej. Fundatorom takiej z góry gratuluję.

 • Beata Kowalska

  Oceniono 9 razy -9

  Ludzie, obudźcie się, Komorowski i jego rząd chcą tylko za wszelką cenę zatrzymać stołki, które piastują od tylu lat, rujnują, wyprzedają Polskę, naszą ziemię tradycje, kulturę, pozwalają aby zalała nas fala antychrześcijańskich ideologii, nie liczą się z głosem obywateli, a niestety mainstreamowe media nie pokazują wszystkiego i tylko podkoloryzują rząd i Komorowskiego. Poczytajcie i posłuchajcie innych niezależnych mediów, to otworzą sią Wam oczy. Zatrzymajmy tę antypolską propagandę. NIE DLA KOMOROWSKIEGO! WYBIERZMY ANDRZEJA DUDĘ, jeżeli nie w pierwszej, to w drugiej turze.! wpolityce.pl/polityka/243686-duda-totalny-pokaz-naturalnosci-pasji-i-wiary-porywajacy-finisz-kampanii

 • pietrek1960

  Oceniono 6 razy 6

  Ja cały czas nie rozumiem dlaczego Dupa(sorry)Duda ma zostać prezydentem polski, a nie naczelnym rabinem, koneksje rodzinne ma więc nie ma problemu(przed ślubem przeszedł potajemnie na judaizm), a sądząc po działaniach w sprawie SKOK-ów to i geny musi mieć odpowiednie.Zresztą Julian Kornhauser córki by za goja nie wydał bo jest uznawany za ortodoksyjnego żyda i polakożercę.

 • 123jna

  Oceniono 7 razy 7

  Panie Duda, panscy rodzice jak widac nigdy nie powinni trafic do AGH albo ta uczelnia tak zadolowala przez nich. Wstyd, sam powinien Pan zasiegnac jezyka i bron Boze u rodzicow, to zwykly nepotyzm. Jest Pan naszym kolejnym WSTYDEM, Panie Duda-Kornhauser. Tak bardzo chce Pan sie przysluzyc Instytutowi Historycznemu Zydowskiemu aby Pana poparli, oni i tak nakazuja wszystkim traktujac Pana jako gwaranta dla zywodowskich wartosci? Musi Pan klamac, nie wierze, ze tak Pan oszalal, ale panu Bogu swieczke i diablu ogarek.

 • notremak

  Oceniono 7 razy 7

  Mój cieć to samo twierdzi. "Szwagier me przy półlitrze objaśnił".

 • single_malt

  Oceniono 8 razy 6

  PiS umie grac tylko na dudach - my normalnii wolimy skrzypce

 • starszy-65

  Oceniono 6 razy 6

  Biedny Duda bo poparcie u studentów (wymuszenia) krakowskich załatwiła mu mamusia razem ze swoimi kolegami zawodowymi ale Studenci wiedzą gdzie jest prawda i szansa dla naszego narodu.

 • grastep02

  Oceniono 8 razy 8

  Polacy.! Żenada,żenada i wstyd,że Taki Narcyz śmie w ogóle pretendować do urzędu prezydenta.Dobitnie i jasno zadeklarował,że prawa kościelne dominują w Jego umyśle.Jak można tak OTUMANIAĆ rodaków,roztaczając przed nimi wizję kraju eldorado - jak to On dojdzie do władzy.?!Chłopina w ogóle nie ma pojęcia o gospodarce. Potwierdzenie przez NIEGO - na zasadzie "usłyszałem od znajomych rodziców,że był wybuch"i publiczne gloszenie tej bzdury- czyni z Niego miernotę intelektualną. Trzeźwo myslący Polacy,pokażą p. DUDZIE przy urnach wyborczych - gdzie Jego miejsce!

 • monty937

  Oceniono 5 razy 5

  Lepiej niech porozmawia z psychiatrą !

 • batura3

  Oceniono 6 razy 6

  Lech K zatrzymał Rosję - a mamusia nie mówila, że kłamstwo to grzech????????????????:))))))))))))))

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy 5

  A ja otrzymałem informacje od proboszcza jakoby to jednak specnaz z polecenia gru załatwił ten samolot, z IŁ-a który rzekomo miał ochronę dostarczyć opuścili na skrzydło dwóch komandosów z wiertarkami by rozwiercili nity, wtedy nawet lekkie otarcie o gałązki urwie końcówkę, na czas wiercenia IŁ przyduszał Tutkę by nie mogła się poderwać, stąd to opóźnienie odejścia, po rozwierceniu zabrali automatycznego pilota i odlecieli na latających skrzydłach w kierunku Watutinek.
  Proboszcz ma tę wiedzę od szpiega - emisariusza , podpisuje się Robak:)))

 • arwena2010

  Oceniono 7 razy -5

  Poglądy Dudy- jak to Pisowskie poglądy -średnio mądre ,ale zachowanie dziennikarzyny p,Olejnik to hucpa i skandal , Ciekawa jestem czy będzie tak arogancko napastliwa , nie dająca odpowiedzieć pytającemu dziś jak przyjdzie prezydent Komorowski, Totalny brak profesjonalizmu, a służalczość wobec PO jest obrzydliwa. Ucz się durna babo od Rymanowskiego czy Pochanke bo oczadziałaś w samouwielbieniu.

 • disloyall

  Oceniono 4 razy -4

  "michnik" Shehter bal sie o Bula ze przejedzie babcie z wozkiem na pasach...i tez nie przerznie.. Bo on "michnik" Shehter MU pomoze.. Nikczemna szajka......

 • single_malt

  Oceniono 6 razy 6

  taki kandydat jacy jego konsultanci .... znajomi rodzicow ....
  Drzazgi metalu....
  PiS ma kandydata debila

 • krystoff2

  Oceniono 4 razy -2

  Na Czerskiej pełne pogotowie. Ostatnie godziny kampanii. Cenzorzy uwijają się jak w ukropie. Rozkaz naczelnego Rabina GW jest jasny, nie dopuścić zbyt wielu postów za Dudą. ale tak aby wyglądało to w miarę wiarygodnie. Plusować wybrane komentarze minusować te "złe". Do roboty kumotrowie !!!

 • moorsoldaten

  Oceniono 3 razy 3

  Ty się lepiej skonsultuj z psychiatrą !

 • maciej_kazimierz

  Oceniono 5 razy 5

  Kandydacie Duda trzeba nadrobić zaległości i braki elementarnej wiedzy o tragediach katastrof lotniczych w Polsce. Jutro mija 28 rocznica największej katastrofy lotniczej w historii polskiego lotnictwa - katastrofy lotniczej w Lesie Kabackim. Śmierć na miejscu poniosły 183 osoby – wszystkie znajdujące się na pokładzie samolotu. W wyniku uderzenia samolotu w drzewa i ziemię nastąpiła całkowita dezintegracja jego konstrukcji. Fragmenty samolotu zostały rozrzucone na przestrzeni około 370 metrów. Pozostałe w zbiornikach paliwo zapaliło się i w miejscu katastrofy wybuchł pożar.

 • ryszardkuc

  Oceniono 1 raz -1

  Nie będzie II tury wyborów Prezydenckich. To co się stało po debacie kandydatów w TVP ( 5.05.2015 r. ), zmieniło poglądy wielu ludzi na głoszone hasła przez tych kandydatów biorących udział w tej debacie. Grupa wyborców, która była dotychczas niezdecydowana na kogo głosować, lub miała zamiar nie iść do wyborów, dziś zmieniła zdanie i pójdzie 10 maja do wyborów i zagłosuje na B. Komorowskiego. To słyszę w swoim środowisku zamieszkania dobitnie świadczy, iż wszyscy kandydaci ( oprócz Palikota ), się skompromitowała. Miernota, głupota i nierealność głoszonych haseł jest krytykowana i pokazywana jakich to mało poważnych ( mówiąc delikatnie ) mamy kandydatów. W całym "głupawym kabarecie kandydatów", nawet Duda z PiS i Ogórek z SLD byli mało zauważalni. Trzeba coś zrobić na przyszłość z ordynacja wyborczą w zakresie wyboru Głowy Państwa ( Prezydenta ), aby Polska nie kompromitowała się wobec sąsiadów i świata. Z moich rozmów wynika, iż będzie w tych wyborach rekordowa frekwencja. Wiele osób miało nie iść na wybory, jednak po obejrzeniu tej debaty, postanowiło wziąć udział i 10 maja zagłosować na B. Komorowskiego. Zapowiada się, że niezły wynik osiągnie Palikot oraz m. Ogórek. Z kretesem przepadną takie postacie jak ; Kowalski, Braum czy Tanajda. Kukiz będzie miał około 5 %, ale niski wyniki w granicach 25 % osiągnie PiS %. Dlatego po wyborach, aż do wyborów parlamentarnych czekają nas trudne chwile po tych wyborach, wzajemnych oskarżeń i podejrzeń o sfałszowanie wyborów. Dopiero porażka PiS – u na jesieni uspokoi atmosferę a koalicje Rządową utworzą PO z PSL i SLD. Tak się zakończy 2015 r. - rok najważniejszych wyborów w Polsce. Będzie o czym pisać i co analizować.
  Ludzie w większości maja poczucie odpowiedzialności, kogo wybiorą i to jest klucz do podsumowania wyboru B. Komorowskiego.

 • cyreliusz

  Oceniono 3 razy 3

  Takich mamy bezmyślnych naukowców jak ten Duda,
  Czlowiek na takim poziomie techniczny ma znancząco wpływać na losy Państwa.
  Wciska ludziom ciemnoty . Widzalem miejsce katastrofie na Okęciu w roku 1980, Rozlecial sie na drobne kawłki. Identyczna sytuacja,
  Przywalić w ziemie z prędkością 300km/h. (Smoleńsk)
  Każde lądowanie na lądowisku (nie było to lotnisko) to przejaw bezmyślnościi głupoty.
  Każde , nawet bez mgły i przy dobrej pogodzie.

 • 1pirat2

  Oceniono 3 razy 3

  Duda twierdzi,że ma takie same poglądy jak nasz papież, ale nie dodał tego, że też takie jakie ma Kaczyński i Macierewicz.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 3 razy 3

  Najwyższy czas schować dudy w miech panie prezesie.

 • single_malt

  Oceniono 4 razy 4

  Mam to szczęście, że rodzice są profesorami w krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. I on mi to potwierdził - powiedział.

  a studenci tej uczelni maja nieszczescie....
  Zreszta nacjonalistyczny smrodek na AGH jest wyczuwalny od lat.

 • mireczekb

  Oceniono 2 razy -2

  Posłuchajcie sobie wystąpienia Dudy.
  wpolityce.pl/polityka/243686-duda-totalny-pokaz-naturalnosci-pasji-i-wiary-porywajacy-finisz-kampanii

 • antyoportunista

  Oceniono 2 razy -2

  Komorowski jest człowiekiem, u którego naprawdę trudno doszukać się cech pozytywnych. To nie tylko marność intelektualna, niemoc w sprawowaniu władzy, uległość względem mocodawców, szemrana przeszłość, agenturalne związki. To także, co razi wyjątkowo mocno - wizerunkowa katastrofa. Człowiek raz za razem ośmieszający powagę urzędu, zasady dobrego wychowania, tradycję. Wystawiający na pośmiewisko naród, który sobą reprezentuje.
  Jego kampania miała być zbudowana na kreowaniu zgody, pojednania między wybranymi grupami społecznymi. To podobno człowiek czynu, dialogu, pokoju. Tymczasem o czym traktują dwa najnowsze, najbardziej promowane spoty wyborcze Komorowskiego? O in vitro i strachu przed Kaczyńskim. Karty już tak zgrane, że budzą nie tyle obrzydzenie, lecz nudę. Serio, za to płacicie swym marketingowym specom? Przyjdzie niedobry kaczor i was zje? Jak na to się Polacy po raz enty nabiorą, uznam bez cienia skrupułów - że mają dokładnie takiego prezydenta, na jakiego zasługują.

 • kicha12345

  Oceniono 5 razy 3

  Nie ma chyba w tych wyborach bardziej fałszywego polityka niż duda. Normalnie ma taki poglądy zbieżne z pis ze to chyba ta partia go urodziła a nie on do niej przystąpił. w sumie on nie musi występować każda wróżka bez problemu mogłaby odgadnąć co powie.

 • antyoportunista

  Oceniono 7 razy -3

  PO się boi. Urzędujący prezydent wyścig o reelekcję początkowo całkowicie zlekceważył, zakładając, iż obowiązujące układy i wspierająca go sitwa (także medialna) gwarantują bezstresowe i bezapelacyjne zwycięstwo. Ostatnie spoty kampanijne stworzone przez sztab Bronisława Komorowskiego i gorączkowe, pełne agresji ataki reżimowych dziennikarzy i polityków Platformy Obywatelskiej na głównego kontrkandydata Andrzeja Dudę świadczą jednak, że nie wszystko jest takie proste, jak się na początku wydawało.

 • mireczekb

  Oceniono 8 razy -4

  Duda z Kukizem w drugiej turze. Tego umoczonego neptka Komorowskiego, tak promowanego w największych mediach, na polityczny śmietnik.

 • tygrys102

  Oceniono 9 razy 3

  gładkie, paskudne, tępe ryło ciecia...jak du...niemowlęcia, rozumek podobny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX