"Małpi cyrk. Nie można Palikota stawiać obok wariata" - komentatorzy o debacie w TVP

- To była karykatura kampanii wyborczej. Erupcja demagogii zalała nie tylko ul. Woronicza, ale całą Warszawę - tak debatę w TVP ocenia Bogusław Chrabota. Według Waldemara Kuczyńskiego zamiast debaty wyborczej zaserwowano nam "małpi cyrk".
Komentatorzy "Poranka Radia TOK FM" nie zostawili suchej nitki na debacie prezydenckiej w telewizji publicznej.

- To nie miało sensu. Jeden chce króla, drugi krzyża w koronie i wymyśla wszystkim do masonów. Magdalena Ogórek nie była nachalna, ale też niewiele miała do powiedzenia - ocenił Jan Ordyński z TVP Info i "Przeglądu".

Według Bogusława Charboty dobrze, że Bronisław Komorowski nie pojawił się w TVP. - To była karykatura kampanii wyborczej. Erupcja demagogii, która miała tam miejsce, zalała nie tylko ul. Woronicza i Mokotów, ale całą Warszawę - mówił w TOK FM redaktor naczelny "Rzeczpospolitej".

Najostrzej o debacie z udziałem 10 kandydatów na prezydenta wypowiadał się Waldemar Kuczyński. Zdaniem byłego ministra w rządzie Tadeusza Mazowieckiego "to był małpi cyrk". - Wytrzymałem jedną rundę - odpuściłem sobie. Nie można tych wszystkich ludzi stawiać na jednym poziomie. Np. nie można Palikota postawić obok wariata. To właśnie Janusz Palikot wypowiadał się poważnie.

"Kandydaci, którzy są wariatami, potwierdzili, że są wariatami" - Wielowieyska podsumowała debatę w telewizji publicznej>>>

Więcej o:
Komentarze (39)
"Małpi cyrk. Nie można Palikota stawiać obok wariata" - komentatorzy o debacie w TVP
Zaloguj się
 • sisi64

  Oceniono 5 razy 5

  Ja tej debaty nie oglądałam, bo nie chciałam psuć sobie humoru na wieczór! Ale moja znajoma opowiadała mi dziś o tym cyrku, z tym że ona też nie oglądała do końca, bo nerwy nie wytrzymały!

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 8 razy 8

  Kiedy główny pretendent Feldmarszałek Duda wypadł gorzej niż folklorystyczny kandydat narodowców, o Palikocie nie wspominając, to skąd on w ogóle ma te trzydzieści procent w sondażach?!

 • wojciech464

  Oceniono 12 razy -10

  Waldemar Kuczyński komentatorem? Człowiek od "brygad Mariotta" (niech młodzi sprawdzą, co to było), życzący Polsce wszystkiego najgorszego ( wymazał te wpisy, ale w internecie wszystko zostaje)? Polityczny bankrut ośmiela się jeszcze zabierać głos.

 • antropoid

  Oceniono 14 razy 10

  >>Według Bogusława Charboty dobrze, że Bronisław Komorowski nie pojawił się w TVP.<<
  ------------------------

  Nie przyszedł, bo dobrze wie, co to za menażeria i czego się po niej spodziewać.

 • vaheed

  Oceniono 13 razy -11

  Haha, Palipłot to dopiero pokazał... żal koryta się zrobiło i nagle wszystko zrobi.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 46 razy 38

  Nazwanie tej debaty "małpim cyrkiem" w sposób zdecydowany obraża małpy.

 • jamjacek

  Oceniono 48 razy 28

  Formuła debaty potwierdziła, że nigdy nie powinien w tego typu panopticum uczestniczyć kandydat, który jednocześnie jest urzędującym prezydentem. Bez względu na to kto aktualnie zasiadałby na tym stołku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX