Komentarze (175)
Polski statek uratował 194 afrykańskich uchodźców
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 2-julita

  Oceniono 8 razy 2

  niech odwiezie ich do ich domu , nam są oni nie potrzebni

 • gordon_3

  Oceniono 3 razy 1

  Dawać wszystkich do Polski, po pół roku skończy się fala imigracji do UE.

 • leming_13

  Oceniono 3 razy 1

  polski statek - islamski mistral

 • leming_13

  Oceniono 8 razy 6

  noooo zaczyna się, teraz już nie bedzie odwrotu, bo towar raz dotknięty uważa się za sprzedany, EU wciśnie nam teraz na początek ze 2000 sztuk (promocja) a potem się zobaczy, 20000, 200000... tyle ilu wyjechało Polaków za granicę? co na to nasi rządzący i opozycja? Milczą..

 • oszolomm-z-radia-maryja

  Oceniono 5 razy 3

  po tej akcji powinni zrobić selekcję, chrześcijanie do Europy a muzułmanie z powrotem tam skąd wypłyneli

 • ironeye

  Oceniono 1 raz -1

  To my mamy statek?
  Super, tylko co on robi w Libii? Chyba przeprowadzają tam super klonowanie, skoro wyłowili 91 osób, a zrobiło się z tego 194... :) czy każdy z nich chował jeszcze po jednym, dwóch w d.pie?

 • popijajac_piwo

  Oceniono 4 razy 2

  "Gdy "Żerań" dopłynął do rozbitków, ich ponton już tonął. - To był już ostatni moment - mówił w rozmowie z telewizją Roman Woźniak, prezes zarządu Polskich Linii Oceanicznych."

  Kto ich będzie dokarmiał? Romuś?

 • ubaruta

  Oceniono 3 razy 3

  "Dzięki szybko przeprowadzonej akcji ratunkowej udało się uratować 81 mężczyzn, 8 kobiet oraz 2 dzieci." Liczby mowia same za siebie. Moze juz dosc!

 • cixem

  Oceniono 6 razy 4

  Tylko dlaczego ich przetransportowali do Europy a nie z powrotem do Afryki? Jakby kilka takich transportów w całości odwieźli na afrykańską plażę i wysadzili to może trochę by to ukróciło ten proceder.

 • twczupakabra

  Oceniono 7 razy -5

  Alez tu sie namnozylo trolli komunistycznych z "Krytyki Politycznej" imz przyleglosci...
  Tak milutko jest bronic Ciapuszkow i Czarnuszkow z apartamentowcow w Wilanowie , prawda ?
  To nic nie kosztuje ( was !! ) a mozna pokazac morde "sprawiedliwego" , nie ogladajac tych wstretnych mord i i nie wachajac ich smrodu oraz bez podziwiania ich glupoty i prymitywu...

 • twczupakabra

  Oceniono 12 razy 2

  Europa umiera. Zas umierajac , pograza sie w szalenstwie.
  Szczyt absurdu , zla i glupoty.Ratowac swych wrogow.Smiertelnych....

  Najlepsza obrona Europy przed zalewem tej prymitywnej , zawszonej dziczy - sa rekiny...

 • kashubka

  Oceniono 14 razy 6

  powala mnie "empatia" powyższych komentatorów, piszących zapewne na swoich tabletach czy smarfonów, ze swoich ciepłych gniazdek w zamkniętych osiedlach pie...cych farmazony o czymś, czego w życiu nie doświadczą na własnej skórze, ale są chętni udzielać rad, wydawać sądy.

 • kocurxtr

  Oceniono 2 razy 2

  czy kazali im odmówić 'zdrowaśkę' tytułem weryfikacji poprawności religijnej ?

 • spokojniejaknawojnie

  Oceniono 8 razy 8

  Przywieźć ich do Polski, dać po 1200 zł zasiłku, umeblowane mieszkania w dobrym standardzie i zachęcać kolejnym tysiącem złotych za każde kolejne dziecko.

 • jsd1952

  Oceniono 8 razy 4

  A kto za tę akcję zapłaci? - polski podatnik????!!!! Kraje jak Francja, Włochy, Belgia, Niemcy i Anglia mają długi wobec eksploatowanych przez siebie krajów afrykańskich. Niech zatem je spłacą rozwiązując problem uchodźców!

 • feurig59

  Oceniono 17 razy -5

  Czytając większość tekstów zastanawiam się skąd tak wielu z nas jest przekonanych o jakiejś polskiej wyższości moralnej, "lepszości", byciem "dobrym człowiekiem", Chrześcijaninem, historyczną "ofiarą zła" etc.etc, podczas gdy komentarze są po prostu nieludzkie, bije z nich taka nienawiść, taki brak jakiegokolwiek człowieczeństwa, zwykłego pochylenia się w myślach nawet nad czyimś marnym losem, że strach bierze.
  Gdyby stworzyć ku temu odpowiednie warunki znowu mordowalibyśmy słabszych, gwałcili, torturowali - bez mrugnięcia powieką, tylko dlatego, że mają "niewłaściwy" kolor skóry, wiarę, albo pochodzenie.
  Przerażające.

 • awaleib

  Oceniono 13 razy 7

  Londyn juz dzis wyglada jak Teheran albo Damaszek. Widze to codziennie od 5 lat - proces ten trwal jakies 50-60 lat. Dzis angielska stolica jest w mniej niz 40% biala i kazdy kolejny spis powszechny ukazuje zmiane proporcji demograficznych na korzysc "londynczykow" z Bliskiego Wschodu i Afryki. Podobnie jest w 4 innych zachodnioeuropejskich stolicach - Paryzu, Berlinie, Rzymie i Amsterdamie. Wiem, ze jak swiat swiatem, u podloza kazdej na pierwszy rzut oka zawilej kwestii leza pieniadze. I w tym wypadku nie moge tego pojac - owi uchodzcy masowa przybywaja do takiego Londka, w zdecydowanej wiekszosci przechodza na panstwowy system opieki socjalnej, plodza corocznie potomstwo, zyja za grosze w domach (bo juz nie mieszkaniach!) oplacanych z kieszeni podatnika. O jakosci zycia, poziomie przestepczosci i zwyklej estetyce takich dzielnic jak Brixton, Acton, Edmonton czy Shepherd's Bush nawet nie wspomne. Zatem nie generuja nawet ulamka PKB. Dlaczego zatem zachodnioeuropejskie rzady ich przyjmuja?...

 • De Helsing

  Oceniono 12 razy 8

  Mogli ich do USA podrzucic,w podziekowaniu z wiosne arabska.

 • brajanu

  Oceniono 6 razy 6

  a jakby tak osiedlić ich na ranczu sikorskiego w chobielinie?? skoro i tak mamy ich przyjąć, to może radkowi przyda sie kilku ogrodników, pokojówki, odźwierny, kucharze i cała służba.

 • beth7

  Oceniono 14 razy 10

  Nasi wyłowili uchodźców? Okej, to teraz niech każdy z nich weźmie ich na swoje utrzymanie zamiast "uszczęśliwiać" znękanych Sycylijczyków. Swoją drogą, cieszę się, że Polska z powodu swojej ogólnej niezamożności jest krajem nieatrakcyjnym dla imigrantów, szczególnie muzułmańskich. Ci ostatni tak już skolonizowali zachodnie miasta, że zaczynają przypominać azjatycki bazar. Nawet uporządkowany i tradycyjny Wiedeń zaczyna robić wrażenie jakiegoś muzułmańskiego miasta. Z muzułmanami nie ma normalnej koegzystencji, wszystkim działają na nerwy. Wytrącają z równowagi nawet spokojnych buddystów.

 • scibor3

  Oceniono 11 razy 5

  "Polski statek uratował 194 afrykańskich uchodźców"
  "Dzięki szybko przeprowadzonej akcji ratunkowej udało się uratować 81 mężczyzn, 8 kobiet oraz 2 dzieci"

  Jeszcze nie dotarli do Europy a już się rozmnożyli.

 • clapaucius

  Oceniono 4 razy 4

  Wczoraj, powołując się na Abbota, BBC podała informację, że został on odpytany przez funkcjonariusza UE w kwestii polityki Australii wobec imigrantów. Nie podano żadnych szczegółów, ani czy będą jakieś dalsze rozmowy. Skoro się przebił do premiera, musiał to być Komisarz UE. Rzecznik UE oświadczył że NIE ZOSTAŁ poinformowany o tym kontakcie.
  Obecnie 'rozbitkowie' udający się do Australii lądują na wyspie z dala od Australii i NIE MAJĄ szansy na wjazd do kraju. Skoro oczekują azylu politycznego jako prześladowani, oferuje im się osiedlenie w Kambodży.

 • azazel66

  Oceniono 4 razy 4

  powiem szczerze że jestem zaskoczony tym ze zielona wyspa ma jeszcze jakieś własne statki dalekomorskie, myślałem że tak jak wszystko poszło pod młotek albo na zmarnowanie.

 • Marcin Adamczyk

  Oceniono 11 razy 7

  Można okazywać miłosierdzie ale trzeba wiedzieć komu, bo kto ma miękkie serce ten musi mieć twardą d..e. To się źle dla Europy skończy. To jest ewolucja, w ewolucji słabsze osobniki muszą zginąć. Matka natura jest piękna ale i okrutna. Europa właśnie pokazuje swoją słabość, mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi.

 • globalneocipienie

  Oceniono 39 razy 33

  Skoro ratuje się już każdego kto wskoczy do wody w Libii, a wkrótce pewnie każdego kto tam chodzi po plaży, to może do jasnej ciasnej, niech Bruksela uruchomi prom, który od razu całą Afrykę nam w ciągu roku albo dwóch lat przetransportuje? To eurolewusy?

 • czeski_honza

  Oceniono 50 razy 40

  Muslimów powinien dostarczyć z powrotem do Afryki.

 • Agnieszka M Werp

  Oceniono 15 razy -5

  Wow, ale dzicz w tej Bolandzie sadzac po tych komentarzach... Ciesze sie, ze je przeczytalam -- jak wam Putin przyjdzie wkopac, to nie bedzie mi zal, ze Zachod was zlewa :-) Tylko zywcem zaorac i osiedlic jakichs normalnych ludzi...

 • synapson

  Oceniono 5 razy 1

  194 niewolników, może by tak do PL i na śmieciówki, albo kazać im otworzyć dz.gosp. i do pracy.

 • bodzio.c

  Oceniono 10 razy 2

  A przecież mógł ich zabrać do Sopotu. Dom Donalda stoi pusty.....

 • adolfiutin11

  Oceniono 14 razy -2

  Bogata Północ nie chce biednych niewykształconych imigrantów. Smutne, ale prawdziwe...........

 • adolfiutin11

  Oceniono 43 razy 39

  współczuję makaroniarzom...............

 • klaun.szyderca

  Oceniono 37 razy 27

  I po co?

 • merkury-3

  Oceniono 60 razy 54

  po co ten cyrk niech wysla do Libii promy i przywioza cala afryke do Europy wszyskich czarnoskorych i muzulmanow (i bedzie super , czysto, porzadek , wszyscy szczesliwi demokracja , sredniowieczne zwyczaje ) najlepiej od razu razem z nimi uchwalic koraniczne prawo Sharia , moze to tez Goralom pomoze bo beda mogli lac zony kiedy popadnie by zylo sie lepiej

 • alpepe

  Oceniono 47 razy 39

  To tylko napędza chętnych do takich przygód. No chyba, że rozwiezie tych rozbitków do ojczyzny.

 • kklement

  Oceniono 135 razy 103

  KAŻDY nielegalny imigrant powinien być z marszu odsyłany do swojego kraju. KAŻDY. Polityka UE jest samobójcza.

 • jegorism

  Oceniono 35 razy 21

  Mam nadzieję ,że wysadzono ich w Libii.

 • hoiwe

  Oceniono 15 razy -1

  I dlaczego do Katanii? tam już jest dosyć azylantów.
  A Polska, kraj miłujący cudzoziemców, tylko czeka na podobnych egzotów.
  Może też trzeba by coś dać temu światu. Nie tylko chłonąć jak gąbka darowizny i jałmużnę europejską.

 • roro1000000

  Oceniono 5 razy -3

  wydaje mi sie ze skoro ich wział na pokład to powinien ich przywieźć do Polski!! ja to sie dziwie Włochom , ze cokolwiek na m. śród. to od razu na sycylie..

 • TIGER BENGAZI

  Oceniono 5 razy -1

  TRZEBA BYŁO ICH Z POWROTEM ODWIEŚĆ A NIE NA SYCYLIA ETIOPIA TAM NIEMA WOJNY ,,,TO CO MOŻE POLSCE DAJĄ DARMO Z JADÓW I MY BĘDZIEMY ICH MIEĆ NA GARNUSZKU ,,,LEPIEJ NIECH DAJĄ Z UKRAINY OBYWATELSTWA POLAKOM ,,,BĘDZIE WSIO UKRAINA I BANDERA....

 • drugi-pasi

  Oceniono 142 razy 80

  W ramach podziękowania zgwałcą nasze żony i córki w imię j*banego bożka.

 • bent-ley

  Oceniono 20 razy 14

  wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Australia-wzorem-dla-Europy-Drastyczna-lecz-skuteczna-polityka-wobec-migrantow,wid,17497184,wiadomosc.html?ticaid=114cf3

 • andrzejto1

  Oceniono 216 razy 188

  A dlaczego przetransportował ich do Katanii na Sycylii a nie z powrotem do Libii??

 • carolina_reaper

  Oceniono 234 razy 194

  Etiopia nie jest strefa dzialan wojennych wiec w jaki sposob sa to uchodzcy? To zwykli imigranci, nielegalni.

 • astrid-1

  Oceniono 162 razy 142

  A to Sycylijczycy ucieszyli z nowej dostawy uchodźców. Pewnie race wystrzelili z radości.

 • baronvonspitzarsch

  Oceniono 103 razy 55

  Po co ich wyławiali? Będą teraz płacić za ich utrzymanie?
  Ja nie zamierzam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX