Podpaliła auto podczas tankowania. Powód? Kierowca odmówił jej papierosa [WIDEO]

Młoda kobieta została aresztowana po tym, jak wczoraj podpaliła samochód na stacji benzynowej w Jerozolimie. Jak informuje izraelska policja, kierowca odmówił kobiecie papierosa. Mężczyzna w ostatniej chwili wyciągnął wąż z wlewu paliwa.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Nagranie z monitoringu stacji benzynowej opublikowała izraelska policja. Widać na nim, jak kobieta podchodzi do mężczyzny, po kilku chwilach oddala się, ostatecznie jednak wraca i podpala wlew paliwa samochodu.

Kobieta

Mężczyzna szybko wyjął wąż z wlewu, dzięki czemu - jak napisano na facebookowej stronie policji - "uniknięto katastrofy". Rozlane paliwo błyskawicznie zapłonęło, jednak nie doszło do eksplozji, a zarówno kierowca, jak i podpalaczka bezpiecznie uciekli.

Jak informuje policja, kobieta miała poprosić kierowcę o papierosa. Podpaliła jego samochód po tym, jak jej odmówił.

????? ?????? ????? ????? ??? ???????? ????? ???? ????? ?? ???? ??????. ???? ???? ?????? ???? ??? ?????? ?? ????? ????. ??? ???? ????? ????? ?? ????? ???? ????? ??????? ??? ???? ????, ??? ????? ????? ?????? ?????? ?????? ?????. ????? ????? ???? ?? ?????? ??????? ?????? ??? ??????. ????? ???? ????? ???? ?? ?????? ????? ??? ??? ???? ???.

Posted by ? Israel Police - ????? ?????? on Wednesday, 29 April 2015


Pracownicy stacji ugasili ogień i nikt nie został ranny. Kobieta została aresztowana niedługo po zdarzeniu. Jak podaje portal haaretz.com, nie przyznała się do winy.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!