Kurskiego rozwód na Twitterze. "Życzę Monice szczęścia i dziękuję za wspólnie przeżyte lata"

Jacek Kurski rozwiódł się z żoną. Zaraz po rozprawie, która odbyła się w Belgii, opublikował na Twitterze oświadczenia napisane przez oboje byłych małżonków. "Rozstaliśmy się w zgodzie, pełnym porozumieniu w najważniejszych dla rodziny kwestiach i honorowo" - napisał były europoseł.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Rozwód Kurskich orzeczono w Belgii, gdzie ostatni raz mieszkali wspólnie. Po rozprawie polityk umieścił na Twitterze oświadczenie o zakończeniu związku małżeńskiego."Rozstaliśmy się w zgodzie, pełnym porozumieniu w najważniejszych dla rodziny kwestiach i honorowo: oddałem żonie większość wspólnego majątku, podjąłem główny ciężar utrzymania naszych dzieci podlegających alimentacji (...). Życzę Monice szczęścia i dziękuję za wspólnie przeżyte lata" - napisał.Poinformował przy tym, że podjął się utrzymania córki studiującej w Warszawie i w połowie, naprzemiennie z żoną, syna w Gdańsku. Zdaniem Kurskiego to "mężczyzna winien dźwigać ciężar utrzymania rodziny". Deklaruje również, że robi to mimo utraty pracy w PE. Co więcej, dzięki "przerwie od wielkiej polityki" spędza z dziećmi więcej czasu niż pracująca żona.

"Życzę powodzenia Jackowi"

Monika Kurska napisała natomiast, że małżonkowie porozumieli się w kwestiach materialnych i rozstają się w zgodzie. "Życzę powodzenia Jackowi w jego dalszej karierze politycznej" - czytamy.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (311)
Kurskiego rozwód na Twitterze. "Życzę Monice szczęścia i dziękuję za wspólnie przeżyte lata"
Zaloguj się
 • Dariusz Rejnik

  0

  A g...o nas to obchodzi, zycie prywatne tego spryciarza,nie ma lepszych tematów????

 • kompaktor

  0

  Tak im dopomóż Bóg.

 • micki11

  0

  Panie Kurski, pana Bóg i kler katolicki któremu pan liżesz doooope nie pozwala na takie fanaberie jak rozwody. Coś się panu pokręciło w łebku. Miłość ma być po grób.

 • 12345janka

  0

  Jak to możliwe, żeby prawdziwy Polak, katolik który nad życie kocha Polskę rozwodził się z żoną. Teraz widać jak na dłoni jaka jest polska prawica którą reprezentuje Kurski. Ta opcja polityczna jest zakłamana i niewiarygodna, dążąca do władzy bezwzględnymi środkami. Nawet opluć się nie opłaca takich ludzi, są po prostu wstrętni.

 • jago

  Oceniono 1 raz 1

  Z bullteriera został się pajacem. Żałosna ta ekipa PiSuarów. Hoffman, Zero Ziobro, schizofrenik Kaminski, psychol Prezio. Polskie ZOO do sześcianu! Co gorsza POdąża ich śladem. Przykre pieniądz gorszy wypiera lepszy.

 • jack_flash

  0

  Zmienil sobie Zone na nowszy model?

 • guga15

  0

  Napisalem wczoraj, ze myslalem iz tacy faceci rozwodza sie w zyciu tylko z Jaroslawem i chyba mi to zdjeli, cenzura PiS, czy co ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX