Janina Paradowska: Końcówka kampanii miała być gorąca. A jest śmieszna. I ta Ogórek z "panem Bronisławem"...

Wybory prezydenckie? - Kresu kompromitacji nie widać - oceniła Janina Paradowska w Poranku Radia TOK FM występ Magdaleny Ogórek w TVN24. Kandydatka SLD mówiła tam o "panu Bronisławie". Publicystka stwierdziła, że końcówka kampanii jest nie gorąca, jak zapowiadano, ale śmieszna.
- Ostatnie dwa tygodnie kampanii miały być gorące. Nie są. Bywają natomiast śmieszne - stwierdziła w Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska.

"Kresu kompromitacji nie widać"

Publicystka skrytykowała wczorajszy występ Magdaleny Ogórek w TVN24. - Pan Bronisław skompromitował nas za granicą, obywatelki Danii nazwał kaszalotami. Moja wyobraźnia nie ogarnia skakania po krzesłach w Japonii i rozłożenia na łopatki stosunków z Federacją Rosyjską. Nie wyobrażam sobie, jak pan Bronisław mógłby nas godnie reprezentować za granicą - mówiła kandydatka SLD.

- Urzekł mnie "pan Bronisław" w wykonaniu Magdaleny Ogórek - powiedziała Paradowska. - Kresu kompromitacji nie widać - dodała.

Prowadząca Poranek Radia TOK FM odniosła się też do tekstu "Gazety Wyborczej", która zarzuca kandydatom na prezydenta niski poziom kampanii w internecie. Gazeta nazywa ją wręcz "parodią". - Ta kampania wzbudza zachwyt wielu komentatorów i mam wrażenie, że większość z nich siedzi przed ekranem i nie widzi niczego więcej oprócz dość marnych spotów - przyznała Paradowska.

Więcej o:
Komentarze (60)
Janina Paradowska: Końcówka kampanii miała być gorąca. A jest śmieszna. I ta Ogórek z "panem Bronisławem"...
Zaloguj się
 • lspi

  Oceniono 4 razy 2

  Uważam, że pani dr Magdalena Ogórek jest świetnym kandydatem na Prezydernta IIIRP

 • Jadwiga Elżbieta

  Oceniono 8 razy 0

  Pani Ogórek powinna dostawać tantiemy za reklamę sukienek i tytuł "Barbie Magalena" bo takiego modelu firma jeszcze nie wypuściła. No to maja gotowca, w dodatku samobieżnego.
  Co za idiotka!

 • judeosceptyk

  Oceniono 9 razy 1

  Kresu kompromitacji nie widać - dodała.

  Bronka ?

 • unamatita

  Oceniono 17 razy 3

  Janka, starzeć trzeba się godnie, albo w domu!
  u.

 • Bogusław Dobos

  Oceniono 16 razy 0

  @chi-neng, LITOŚCI !
  Przestań zanudzać, to Syzyfowa robota przedstawiać kabotyna Palikota jako kogoś, kogo można potraktować względnie serio. On, istotnie, kiedyś budzący pewne nadzieje nadaje się jedynie do pędzenia gorzoły i kręcenia podejrzanych geszeftów. To polityczny trup.

 • Bogusław Dobos

  Oceniono 15 razy -1

  Biedna red. Paradowska, biedna !
  Bronić jak niepodległości bul-Komorowskiego, który w bezprzykładny sposób dał się wydutkać kijowskim neobanderowcom - zadanie nie do wykonania dla młodych i błyskotliwych publicystów,cóż dopiero dla steranych wiekiem, dyspozycyjnych, pracowitych, ale z błyskotliwością nigdy nie mających nic wspólnego.
  Pomijając względy inne, pogonić w polityczny niebyt bul-Komorowskiego już w pierwszej turze wyborów to sprawa bezpieczeństwa narodowego, zachowania integralności kraju.
  Jego kolejna ewentualna wizyta w Kijowie /pierwsza zaowocowała apoteozą rezunów z UPA/ może w efekcie przynieść ustawę neobanderowców o inkorporacji do Samostijnej Ukrainy Zakierżońskiego Kraju.
  Przypominam: to tereny po Hrubieszów i Sanok, przedmiot roszczeń niegdyś OUN, obecnie jej wiodących się z Majdanu, rezydujących parlamencie Ukrainy kontynuatorów.

 • jerzy.zywiecki

  Oceniono 16 razy 2

  Ogórek powiedziała śmiesznie, czy głupio, to nie istotne, ale prawdą jest, że pan prezydent Komorowski to wielka kompromitacja urzędu prezydenckiego.

 • 31.februarius

  Oceniono 14 razy 10

  "Kresu kompromitacji nie widać"!!!

  I to by było na tyle!

 • pyffello114

  Oceniono 24 razy 4

  Kandydaturą pani Ogórek Miller ośmieszył siebie, SLD i całą polską lewicę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX