Komentarze (467)
Lider Nocnych Wilków: "Podoba się to komuś czy nie, swoje plany zrealizujemy"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Hubert Miękus

  Oceniono 5 razy 1

  Nie ma sensu wzniecać takiego hałasu. Przecież o to im chodziło. Powinni dostac obstawę z ciężarówką jadącą przed nimi i wyświetlającą "Wilka i zająca" lub puszczającą prawdziwą wersję rozpoczęcia II wojny światowej przez mikrofony.

 • entymolog

  Oceniono 8 razy -2

  Potomkowie zbrodniarzy z NKWD!

 • 1utek

  Oceniono 8 razy 4

  Zrozumiałbym, gdyby to Rosjanie zabronili przejazdu grupie polskich motocyklistów po rosyjskiej ziemi. Pomyślałbym, jeszcze musi upłynąć trochę lat aby Rosjanie poczuli się wolni i demokratyczni. Jest odwrotnie, tego się nie spodziewałem.

 • wiarus25

  Oceniono 9 razy -3

  Mam nadzieje ze koktajle "Mołotowa" pójdą w ruch i spalimy ta bolszewicka swołocz wraz z ich motocyklami.

 • last.j23

  Oceniono 7 razy 3

  Motocykle kacapskie, czy ze znienawidzonego zachodu?

 • quisquei

  Oceniono 10 razy 0

  Nie wyobrażam sobie aby ta pro wojenna i faszystowska banda przejechała przez nasz kraj bezkarnie. napadają na inne kraje straszą nas "Europę" rakietami,terroryzują świat i zakłócają pokój i rozwój cywilizowanych społeczności. A teraz wysyłają bandytów na motorach by na ulicach promować terroryzm.

 • noken

  Oceniono 3 razy 1

  Na starcie całkowicie zgodziłem się z głosami, żeby Nocne Wilki "olać", żeby ich zlekceważyć i potraktować jak zwykłych rosjan wybierających się na nic nie znaczący rajd.

  Niestety, ci ludzie brali czynny udział w rosyjskiej agresji w rejonie krymu i donbasu. Wątpię, aby działali tam jako wolontariusze a teraz chcą uczcić przemarsz armii czerwonej przez Polskę.

  Z pewnością dyktaturze Putina zależy na ekscesach, o które mogłaby oskarżać przed Rosjanami Polaków, ale wydaje mi się, że nie mamy wyjścia. Na ten rajd nie można pozwolić, niezależnie od konsekwencji. To nacjonalistyczni podżegacze wojenni z kraju, który wyraża otwarcie negatywne opinie na temat polski. Nie mówię o rozpętaniu wojny, ale o niegroźnym, dyplomatycznym faux pas w imię naszej historycznej godności.

 • aqwa5

  Oceniono 6 razy 4

  Zamknąć przed nimi wszystkie wschodnie granice prócz jednej... przez polsko-ukraińską chętnie ich przepuszczę.

 • lejeczek

  Oceniono 9 razy -1

  czy Polak to wsiok? czy każdy Polak to wsiok?
  nie ujmując ni nie ubliżając wsiokowi, ubliżyć mogę tylko tym którzy w całym tym Internetcie głosują tupiąc, i jedno za drugim zupełnie jak w przedszkolu powtarzają za sobą - wszyscy mamy prawie nic w głowach - a teraz się obrażą, jak to dzieciaki.
  Ja mówię - A niech sobie jadą, wyjdę do nich z chlebem (tylko dobrym) albo z ciastem, dam się napić ale tylko wody bo ona najsmaczniejsza, krzyknę tylko i palcem pogrożę że muszą jechać ostrożenie i bez wygłupów żeby nikomu krzywdy nie zdrobić.
  Dlaczego ja tak zrobię? - bo nie jestem wsiok i mojego czasu szkoda na nienawiść i jełopów. Polskę trzeba budowaś silną i na pewno nie w sposób do jakiego większość z Was wsioków nawołuje.
  pozdrawiam.

 • tetradrachma

  Oceniono 4 razy 2

  Ta ruska prowokacja tylko pozornie jest błaha. Obawiam się, ze jesli, za namowa Kowala, w sprawę zaangażuje się "wybitny znawca składu osobowego Frontu Ukraińskiego" i jego resort to wybuch III W.S. bedzie całkiem mozliwy. Proponuję, jako wyraz naszej "good will" zaproponować Ruskim (z uwagi na niemoznośc zapewnienia rajdowi bezpieczeństwa" asystę policji lub przewóz przez nasze terytorium autokarem.

 • degeneratka

  Oceniono 7 razy -1

  Jeżeli chcemy pozować na demokratyczny, normalny kraj, to każdy motocyklista, który nie łamie prawa, powinien mieć prawo przez ten kraj przejechać, bez względu na przekonania polityczne. Robienie z tego przejazdu afery, to zwykłe oszołomstwo.

 • guest077

  Oceniono 7 razy 1

  Jaka to suwerenność, kiedy jesteśmy zobowiązani wpuścić wrogów i patrzeć, jak plują na nasz kraj? A ci, którzy będą chcieli im pokazać gdzie jest ich miejsce - będą przez RP traktowani jak bandyci?

 • xsawer

  Oceniono 7 razy -1

  Nie przepuścimy Nocnych Wilków i poczekamy na polski Motocyklowy Rajd Katyński.
  Oj będą się drzeć "patriotyczne" mordy.

 • glunek

  Oceniono 6 razy 4

  a ten pierwszy to mysli ze w polandi bez kasku pojedzie :)

 • glunek

  Oceniono 9 razy -3

  rozsypac gwozdzie i szkło na drodze tych poebów na kosiarkach ? :)))

  niech PIS pokaze teraz swoja władzę-przeciez to same DIABŁY na motorach !!!
  w dodatku ruskie :)

 • ercu

  Oceniono 2 razy 0

  Aleksandr! Nie przejmuj się, wszak w jakiejś części jesteś na pewno Polakiem... usmiechnij się i bądź dumny.

 • Damian Skrzypek

  Oceniono 6 razy 4

  Odezwał się potomek tych, którzy wraz z Hitlerem mordowali Polaków.
  Ramię w ramię jako sojusznicy.
  Ale w sumie jego tekst wpisuje się w to co od lat pisze gazetka tak więc akurat ten kawałek powinien się tutaj spotkać z zachwytem.

 • darazetes9898

  Oceniono 6 razy -2

  cokolwiek by nie powiedziec facet ma racje .. polska policja , szmalcownicy , , chciwi chlopi , sa odpowiedzialni za mord na 20 .000 Zydach w czasie 2 wojny swiatowej na terenie Polski .

 • anzimonek

  Oceniono 5 razy 1

  Już za sam ten komentarz powinni mieć cofnięte wizy do UE.

 • jkal

  Oceniono 2 razy 2

  a to w gettach żydowskich policjantami byli wyłącznie Polacy, a NIE przypadkiem sami Żydzi?

 • KRECIK424

  Oceniono 3 razy 1

  Czy Rosjanie nie potrzebują wiz na wjazd do Polski?

 • nisiek555

  Oceniono 4 razy 2

  RONA a w niej kilkadziesiat tysiecy Rosjan walczyla z Niemcami do samego końca wojny także w Powstaniu Warszawskim na Woli I Ochocie tyle, że po ich stronie. Do tego kilkaset tysiecy jako Hilfwillinge - sluzby promocnicze armii niemieckiej. I kto tu mowi o straznikach w gettach....

 • awaro36

  Oceniono 4 razy 2

  trzeba olac glupiego idiote jemu chodzi o zadyme by pretekst zdobyc ;dostalby w ryj i bylby meczennikiem

 • Tomcioo Kaczorek

  Oceniono 7 razy -1

  pamiętajcie kij ma dwa końce a jak sobie przypominam to Katyń leży w Rosji i jak na razie nikt nie robił problemów odwiedzającym a zachowanie naszych władz przypomina kawał jak żydy zapytali co zrobi jak go powołają do wojska ano pójdę zabiję paru Niemców i wrócę a jak Ciebie zabiją a mnie za co

 • skadjatoznam

  Oceniono 9 razy 3

  ja pied*** po taklich wypowiedziach albo panstwo powinno zablokowac to setkami kontroli, albo sami ludzie widlami rozpedzic ta dzicz.

 • cynix1

  Oceniono 4 razy 2

  A znani w całej Europie nasi złodzieje motoryzacyjni nie mogliby im zajumać tego całego złomu? Na coś wreszcie by się przydali, wzrosłoby im „publicity".

 • darazetes9898

  Oceniono 8 razy -4

  Brawo Nocne Wilki pedzic potomkow polskich policjantow i szmalcownikow odpowiedzialnych za mord na 20.000 Zydow .

 • szympansjera

  Oceniono 9 razy 1

  A jak jankeskie blaszaki po polskich drogach śmigały, niszcząc nawierzchnie i nie płacąc ViaTolla, to co, było super, nie? Święto w parafiach było, msze święte, dziewuchy nogi rozkładały przed szerokogębnymi głupkami i ich dolarami, i dobrze było? Zupełnie nikomu to nie przeszkadzało? Oj ludzie, ludzie, jak te psy w budzie.

 • mielis

  Oceniono 3 razy -1

  Bananowa republika nie jest niestety częścią Stanów. Stąd zakaz do USA dla Żołdostanowa w podległym bantustanie nie obowiązuje. Tu obowiązuje schengen.

 • jonia2012

  Oceniono 5 razy 1

  ""zapewne nie podoba się potomkom tych Polaków, którzy byli policjantami i nadzorcami w gettach żydowskich - mówi lider rosyjskich motocyklistów, którzy mają przejechać przez Polskę"

  czyli jest to ugrupowanie antyfaszystowskie skoro w ten sposob sprawe stawiaja

 • arbazil

  Oceniono 10 razy 6

  Jadą upamiętnić zwycięstwo swojego kraju nad faszyzmem, mają do tego pełne prawo, tak jak my do świętowania naszych przegranych powstań, że to ulubieńcy Putina i tuby propagandy to nie nasza sprawa niech Ukraińcy ich blokują. Wojna o wpływy między oligarchami z Ukrainy a oligarchami z kremla to nie nasz interes.

 • wadim.murski

  Oceniono 9 razy 3

  przejazd nie podoba się tym Polakom, którzy - nauczani historii przez IPN - uważają II wojnę światową za wymysł komunistycznej propagandy ;)

 • realistas

  Oceniono 5 razy 1

  Niech jadą. Kupią paliwa, zapłacą za autostrady, zjedzą. Będą chwalić Polskę. Same korzyści.

 • fish1963

  Oceniono 5 razy 1

  Aby zapewnić bezpieczeństwo przejazdu proponuję przejazd pociągami. Delikwentów załadować na granicy do drewnianych wagonów ze słomą i kozą. Po czterdziestu. Dla wzmocnienia efektu ochrony proponuję to wszystko zrobić nocą.

 • oelefante

  Oceniono 5 razy -1

  Może mi ktoś wyjaśnić logikę działania polskich władz? Jak to jest, że władze niejednokrotnie zakazywały Polakom zgromadzeń publicznych pod pretekstem np. "niemożności zapewnienia bezpieczeństwa", a pozwalają na zgromadzenie miłośnikom stalinowskiego totalitaryzmu, którzy chcą czcić sojuszników III Rzeszy?

 • jerzyst

  Oceniono 7 razy -1

  Nie blokować, niech przejadą ale przecież to proste, na naszych warunkach: na granicy polsko-białoruskiej informujemy, że nie jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwa, podstawić autobus zapakowac ich, motory na lawety i odstawić do granicy niemieckiej. Przejechali przez Polskę ? Przejechali ale wstyd na cały świat. Bezpieczni ? Bezpieczni ! Może Pepiki, i Niemcy powtórzą manewr. Następną podróż dobrze przemyslą

 • krawat23

  Oceniono 9 razy 3

  Kowal precz!

 • ml2403

  Oceniono 5 razy 3

  Po co mamy czegoś zakazywać. Bardzo dokładnie monitorować przejazd, sprawdzać przestrzeganie polskich przepisów, nie zaszkodzi kontrola jakości spalin, a w razie czego zarekwirowanie pojazdów. Jak nie wiemy jak to robić to poprośmy o radę rosyjskie służby fitosanitarne, które bez przerwy coś znajdują w polskiej żywności. Znając Rosjan nie sądzę, by ich motocykle przeszły kontrolę techniczną, a potem prosze bardzo sprowadzić sobie pojazdy na lawetach na własny koszt, oczywiście po opłaceniu policyjnego parkingu,

 • Irek Schnitzer

  Oceniono 8 razy 0

  kto dal im WIZE SCHENGEN? po co? maja Krym swoj, niech tam jadą !

 • razb1947

  Oceniono 5 razy 1

  Tych motocyklistów nie wpuszczać na teren Polski -na razie Putin nie rządzi w Polsce tylko mamy jaki by nie był swój rząd.

 • marceli_zg

  Oceniono 7 razy 1

  Trzeba będzie im dać mocną eskortę policyjną. Bo inaczej dostaną wpi3rdol od polskich kiboli albo "wpi3rdol" od samych siebie, poprzebieranych za polskich kiboli.

 • feelek

  Oceniono 5 razy 1

  a co powiedza potomkowie tych rosjan w liczbie kilkunastu tysiecy, co zamordowali kilkadziesiat tysiecy cywilow na Ochocie, Woli na poczatku sierpnia 1944?

  Oczywiscie byli tez Rosjanie, w liczbie kilku milionow ( kilkaset tysiecy zginelo w Polsce) co pozbawili nas okupacji niemieckiej
  za to tym chlopakom ja i inni Polacy bylismy, jestesmy wdzieczni.
  Oni nie decydowali o tym, ze Armia Czerwona stala i bezczynnie patrzyla na krwawiaca Warszawe

 • 2-julita

  Oceniono 5 razy -1

  wiele wrzasku o nic ,
  mim oni są ????????????????
  jadą na harleyach to niech jadą

 • seat_55

  Oceniono 14 razy 6

  Nie dajcie się podjudzac tym hienom dziennikarskim.Dla nich jest na rękę sianie nienawiśći i podburzanie jednych na drugich ..żeby było coś dać na pierwsze strony gazet i tematy w TV..i jeszcze promują tego przegranego gośćia Kowala.Przyjądą ,pojada i po klopocie.Naszym motocyklistom nikt nie przeszkadzał w dojeżdzie do Smoleńska.

 • joten51

  Oceniono 10 razy 2

  Chciał - nie chciał trzeba im pozwolić. Nasze hordy polityczne też jeżdżą pod Katyń od 14 lat i mają wizy. Chyba nie sądzicie, że to niewinne niczemu chłopięta, co chcą kwiatki położyć. To są zaangażowani w politykę antyrosyjską prawicowcy, bezczelnie pokazujący swoją nienawiść do Rosji. To co mówią nie liczy się, istotne, co robią. A to polityka pierwszego rzędu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX