Tomasz Lis jest w szpitalu po maratonie w Holandii. Dzisiejszy program w TVP odwołany

Dzisiejsze wydanie programu "Tomasz Lis na żywo" zostało odwołane. Nie chodzi jednak o najnowszą, kontrowersyjną okładkę "Newsweeka", ale o problemy ze zdrowiem dziennikarza. Miały one nastąpić podczas maratonu w Holandii. "Lekarze nie pozwalają mi jeszcze wsiąść do samolotu", napisał w oświadczeniu.
POLUB NAS
Dzisiejsze wydanie programu "Tomasz Lis na żywo" zostało odwołane. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie w TVP, Tomasz Lis miał problemy zdrowotne podczas maratonu w Holandii i trafił do szpitala. Portal 300polityka podaje, że dziennikarz zasłabł po biegu.

Informację o odwołaniu programu potwierdził wydawca dziennikarza.

Wcześniej pojawiły się podejrzenia, że program "Tomasz Lis na żywo" może być odwołany w związku z kontrowersyjną okładką tygodnika "Newsweek", na której zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego opatrzono napisem "Zamachowiec".Tomasz Lis opublikował w ten sprawie oświadczenie. W serwisie natemat.pl napisał: "Uprzejmie informuję, że dzisiejszy program 'Tomasz Lis Na Żywo' nie zostanie wyemitowany, ale nie ma to nic wspólnego z - jak piszą niektórzy w sieci - okładką 'Newsweeka', którą ośmielam się uważać za absolutnie trafną. Programu nie będzie, bo lekarze nie pozwalają mi jeszcze wsiąść do samolotu. Wczoraj po południu rzeczywiście poczułem się nie najlepiej, ale błyskawicznie dochodzę do siebie".

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (561)
Tomasz Lis jest w szpitalu po maratonie w Holandii. Dzisiejszy program w TVP odwołany
Zaloguj się
 • Lidia Jasińska

  Oceniono 3 razy -1

  LIS zdemaskował WSIowego BULA...wszem ogłosił, że BULA dzieci są ŻYDAMI!!!! zgodnie z prawem żydowskim pochodzenie dziedziczy się PO MATCE...a KASZALOT jest ŻYDÓWKĄ!!! dlatego LIS zdobywa u mnie małego punkcika...oby tak dalej...

 • ta.deusz

  Oceniono 3 razy -1

  następny order od Brąka murowany
  www.youtube.com/watch?v=Z79RiZWQFtk

 • jan_sobczak1

  Oceniono 4 razy 0

  Jak przez tyle lat lizanie rowa władzy nie zaszkodziło to lekki wysiłek fizyczny też mu nie zaszkodzi. Ale i tak dużo zdrowia.

 • 1stanczyk

  Oceniono 5 razy 1

  "którą ośmielam się uważać za a b s o l u t n i e trafną"
  "poczułem się nie najlepiej, ale b ł y s k a w i c z n i e dochodzę do siebie"


  Jak przystało na dziennikarska gwiazdę naszego półświatka półinteligentów Lis mistrzowsko posługuje się "nowomową" wzorowaną na reklamowych spotach dla debilów ...

 • ewenny58

  Oceniono 8 razy -2

  Super wynik! Tomek ,do złamania trójki już bardzo blisko.Słuchaj organizmu i nie przeginaj.Biegacze są z Tobą.Zdrówka i powodzenia na biegowych trasach!

 • kuma1

  Oceniono 6 razy 0

  Rozczarował pisowców, przeżył. Nie pochłonęła Go mgła Smoleńska , okropna to wieść dla wiernych ,.......... nie ima się mądrych i rozważnych.

 • edd.y

  Oceniono 5 razy -1

  Ciągle żyje?

 • perypet

  Oceniono 7 razy 1

  jeszcze jeden - przepraszam- komentarz.Przeczytałam te już opublikowane i .....Ludzie- to co niektórzy piszą jest przera.zające.Tyle jadu ,wściekłości ..A miało być m e r y t o ry c z ni e- .To Macieryzmem w najgorszym tego słowa znaczeniu.

 • perypet

  Oceniono 2 razy -2

  to do "maratończyków" uwaga ,która byc może niektórych o b u d z i .To nie jest sport.W naturze człowieka i zwierząt nie jest bieg ale s p a c e r .Skąd wzięła się ta mania???.Proszę zwrócić uwagę na pasące się zwierzęta,wędrujące po sawannach stada i tp.Nawet etiopczycy nie biegają tylko - CHODZą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX