Komentarze (282)
Katastrofa smoleńska. Kaczyński pod Pałacem Prezydenckim: Zwyciężymy i Polska będzie Polską
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • pwjm

  Oceniono 3 razy -3

  Szanowni ludzie jesli sie wypowiadacie na tym forum to niemieszajcie smierci ludzi z polityka bo nie to jest sensem,sensem jest zaduma nad ludzmi.Tak w tym kraju niema dobego gospodarza i niema kto tym kraje dobrze wladac i to warto przeniesc na inna plaszczyzne waszych dyskusji.Dla samego mnie to dziwny kraj od poczatku jego historii co kiedys przyznal komus sam marszalek Pilsudzki ktory walczyl o dobra polske,nie miala sie prawa dziac krzywda robotnikowi bo byl sola tej ziemi,a swoich poslow i ministrow jak cos nierobili po jego mysli pral na korytarzyu batem do kasztanki,funkcjonowala polska?Dzis niema takich ludzi,dzis jest tak jak bylo za krolow polskich.Jak sie twierdzi mamy najlepsza konstytucje,bo w kazdym jej paragrafie jest furtka.Jedyny Prezydent Walesa ktory mial rozliczac zapytajcie jego dlaczego tego nie zrobil,z bardzo prostych przyczyn.Niemozna powiedziec wiele uzebral dla polski po swiecie,lecz nie do konca.Bo wystarczylo uzebrac konstytucje USA niepoprawialna od wielu lat i wedle niej zyc wiec polowa polki musiala by isc siedziec bo taka jest nacja naszego narodu i najlepiej sie poklonic cudzej smierci i przniesc takie dyskusje na inne forum albo sprowadzic chinczyka by uczciwie zazadzal tym krajem wtedy bedzie 15%wzrost gospodarczy i nie bedziecie biadolic.Wato znac troszke histori tego dziwnego kraju ja mam taka mozliwosc bo marszalek z moim dziadem poruszal takie tematy,wiec warto sie nad tymi pochylic co zgineli niewazne jaka opcja polityczna.Pozdrawiam bez komentarza porowazajcie to co napisalem.

 • bog43

  Oceniono 3 razy 3

  mnie najbardziej ciekawi , kto im przestawił te wysokościomierze , bo przecież każdy wie , żeby bezpiecznie latać trzeba być w powietrzu powyżej drzew a Tu 154 to nie ptaszek .

 • rezun-one

  Oceniono 6 razy 4

  Nim Kaczyński zada pytania, niech odpowie, ile razy był na grobie Barbary Blidy?
  Czyżby inni nie mieli prawa do przeprosin i osądu swych oprawców.

 • stellaney

  Oceniono 13 razy -11

  Rany boskie, ale plujecie na tym gazetkowym forum! Prymitywne bluzgi tych, dla których "przyczyny katastrofy są banalnie proste". Żałośni jesteście.

 • bog43

  Oceniono 8 razy 8

  " Zwyciężymy i Polska będzie Polską " - to gdzie ja teraz jestem ?

 • rita57

  Oceniono 14 razy -10

  Dzisiejsze dwa przemówienia J. Kaczyńskiego były bardzo dobre i trafnie opisywały POlitykę obozu władzy przed i po Zamachu. Brawo!

 • razb1947

  Oceniono 13 razy -9

  PIS zwycięży nad lemingami bo mysi zwyciężyć prawda a obłuda PO potępiona.

 • dynac

  Oceniono 6 razy 6

  Zadziwiające jest to, że gang Macierewicza nie podnosi tematu nieaktualnego dokumentu podejścia do lądowania, które zostało wydane w Warszawie. A różnice między kartą podejścia i radiolatarniami były spore. Stąd łupnięcie w drzewa w momencie gdy spodziewali się płyty lotniska.
  Pierwszy ekspert Macierewicza ten babol wyciągnął, dlaczego Macierewicz poszedł w teorię wybuchów? Tego psychiatrzy z planety Melmak nie pojmą.

 • jar00s

  Oceniono 7 razy 7

  Panstwo nie zdalo egzaminu. PAnstwo powinno zamknąć oszołomów, a pozwala im publicznie przemawiać.

 • gomelsky66

  Oceniono 8 razy 8

  Z metra cięty już wie,że za chwilę będzie opublikowana jego telefoniczna rozmowa z Pierdołą i robi wszystko aby zaciemnić obraz tej tragedii do której się przyczynił.

 • jan.58

  Oceniono 6 razy 6

  Zadanie wykonane panie prezesie!
  arturprosty.blogspot.com/2015/04/zadanie-wykonane.html

 • borman60

  Oceniono 7 razy 3

  Tych kłamliwych zawołań o władzę już nie da rady słuchać .We wszystkich mediach taka obraza państwa ,to podłe .Za dużo Kaczyńskiemu z wiernymi się pozwala .

 • przemek.74

  Oceniono 8 razy 8

  Panie Kaczyński mam dość wysłuchiwania w koło jedno i to samo a Pańskie kłamstwa wychodzą mi już powoli bokiem, i zaczynam się tego obawiać, bo jeśli ktoś cały czas kłamie i oszukuje naród to po pewnym czasie ludzie zaczynają w to wierzyć. Ludzie !! jak wy możecie wierzyć choć w jedno słowo temu zakłamanemu zacofanemu nieudacznikowi nie znającemu się kompletnie na gospodarce który nie wie co to SPA i że konopie indyjskie to roślina, ten człowiek jest zupełnie oderwany od rzeczywistości jego pragnieniem jest tylko jedno RZĄDZIĆ I DZIELIĆ i nie ważne jak

 • gringi

  Oceniono 6 razy 6

  Za wszelka cene trzeba robic starania o ujawnienie nagrania rozmowy braci, ten cyrk musi sie skonczy Glownemu macherowi odpowiedzialnemu za przyczynienie sie do spuszczenie tego samolotu powinny byc postawione zarzuty o doprowadzenie do katastrofy

 • genia50

  Oceniono 6 razy 6

  Dlaczego wladze Polski pozwalaja na takie wiece,jakby Kaczynski byl najwyzsza wladza w Polsce i rzadzil.Przeciez oprocz prezesury w partii nie pelni panstwowych funkcji.Dlaczego panstwo pozwala na takie rzadzenie sie i wykorzystywanie rocznicy na wiec przeciw Rzadowii Prezydentowi.Jako obywatelce bardzo mi sie to nie podoba,jeszcze telewizje to transmituja.

 • Mironi Black

  Oceniono 6 razy 6

  Polska będzie Polską.Ale jaką Polską?Czy Polską wszystkich Polaków czy Polską"prawdziwych,pisowskich"?Hitler i Stalin pospołu nie zrobili tyle co Kaczor żeby podzielić Polaków.I żaden nie posunął się do takich rzeczy jak on żeby tylko mieć władzę.

 • dynac

  Oceniono 6 razy 6

  25-27% społeczeństwa przejawia szajbę kaczyńsko-macierewiczową, źle z tym państwem.
  Szanowni producenci gruszek do lewatywy, macie szansę zarobić.

 • pixie_und_dixie

  Oceniono 7 razy 5

  Kaczyński, Macierewicz, Belzebub z Torunia i episkopat Polski zatruli cynicznie Polskę zarazą smoleńską. Historia osądzi tych ludzi, jak Targowiczan. Warcholska część społeczeństwa, jak nigdy nie rozumiała, tak dalej niczego rozumieć nie będzie. Gardzę tymi ludźmi.

 • thomasseyr

  Oceniono 9 razy -5

  Abstrahując od wszystkich teorii spiskowych, trotylów i ataków, w ponad pięć lat po katastrofie, trzeba jasno powiedzieć, że nasze państwo egzaminu nie zdało. Te szopki z identyfikacją, liczenie na to, że Putin i Rosjanie cokolwiek wyjaśnią, i ogólne czekanie aż się samo wyjaśni (typowe dla obecnej władzy) - wszystko to składa się na kompromitację naszych władz. Zawsze wśród rodzin zmarłych znajdą się tacy, którzy będą podsycać teorie spiskowe i nienawiść, ale trzeba pamiętać, że to bardzo rozgoryczeni ludzie. Są jednak wśród rodzin ofiar osoby trzeźwo myślące i na ich miejscu drążyłbym temat do skutku, bo nasze państwo zaczyna coś badać i wyjaśniać, dopiero jak poinformują o tym media, albo zrobi się dym w postaci demonstracji. Tak teraz działa ten nasz kraj, niestety.

 • ziutka333

  Oceniono 6 razy 6

  Prezesie Polska była i jest Piską a pan na to masz wpływ taki jak na to że po dniu nastanie noc i znów dzień. Przestań się ośmieszać bo tylko babcie na pana okrzyki dostają orgazmu przed pałacem

 • wizjinerka

  Oceniono 7 razy 3

  "Bez prawdy nie ma demokracji, nie ma wolności, praworządności, praw obywatelskich i obywateli. Są tylko manipulowani poddani. Do prawdy można dochodzić różnie, ale najczęściej dochodzi się do niej przez zadawanie pytań. W naszym życiu publicznym jest wiele pytań, na które nie ma odpowiedzi. Ale najważniejsze z tych pytań to pytanie o Smoleńsk - mówił, a publiczność odpowiadała: - Chcemy prawdy."

  Widzę, że pan Jarosław w swoim żywiole. Tłum ludzi, mikrofon w ręce - nich żyje wolność - ale ja na jego miejscu tej prawdy bym się tak głośno nie domagała bo to może przyspieszyć przyjście Zbawiciela i koniec może okazać się tragiczny. Tak między Bogiem a prawdą, to demokracji w tym kraju to ze świecą szukać. Wszystkim z Góry Olipm made in Poland przypominam słowa Pisma Świętego: "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną."

 • dynac

  Oceniono 5 razy 5

  Nim wesoły kokpit runął w ziemię był ostrzegany przez ruskie świnie o braku warunków do lądowania, inne głupki, polskie głupki w tym samym czasie zachęcały do lądowania na lotnisku, ruskim lotnisku. W międzyczasie zostały odpalone bezgłośne ładunki wybuchowe zainstalowane ukrycie przez ruskie psy. Detonator znajdował się w okolicach warszawskiego Żoliboża.
  Amen

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 5 razy 5

  Zwyciężymy i Polska będzie Polską...Slogany jak z 80 lat. Zrobimy drugą Japonię tylko dajcie nam środki...Wysłał bym cię ty prezesie z Bożej Łaski abyś choć jedną firmą był w stanie rzadządać. Jedną i nie doprowadzić do bankructwa. Tacy ludzie jak ty, są stworzeni do demagogi, bo nigdy nie pojęli jak działa gospodarka. Takich ludzi nie potrzebuje żaden kraj i Polska nie zasłużyła na takich wyalienowanych od rzeczywistości osobników.

 • razb1947

  Oceniono 9 razy -5

  Lemingi nie mogą rządzić Polską tylko i wyłącznie PIS.

 • orion57

  Oceniono 3 razy 3

  Panie Kaczyński dlaczego mnie Pan obraża? wzywam Pana do odpowiedzi na to pytanie.

 • zniesmaczony111

  Oceniono 3 razy 3

  Panie Kaczyński, na najważniejsze pytanie odpowiedź jest jedyna i jest znana od samego początku. Jedynym winnym i odpowiedzialnym za katastrofę jest pański brat, to on i tylko on ponosi za nią całkowitą odpowiedzialność, to on jest winny śmierci 95 osób, to jego nadęta pycha i chore ambicje do tragedii.

 • dynac

  Oceniono 5 razy 5

  Kain był świadkiem zamachu na Abla, proszę Prokuraturę Generalną aby wezwała go na przesłuchanie. PG na dzień dobry powinna zlecić przebadanie Kaina na zawartość bakcyla szajby między uszami.

 • kov02

  Oceniono 6 razy 6

  Karzeł moralny , umysłowy i fizyczny.

 • lusjola

  Oceniono 3 razy 3

  Czy nikt nie wyciszy tego człowieka nie daję rady słuchać jego durnot rozdzielił Polskę na połowę w domu wojna, mąż wie swoje a ja po swojemu.Masakra awantury bez sensu

 • dynac

  Oceniono 5 razy 5

  Nigdy nie widziałem na łące niebieskiej krasuli, nigdy też nie dam wiary Kaczyńskiemu...
  bo to urwis jest, proszę Pani.

 • felekstankiewicz

  Oceniono 3 razy 3

  Nie Daj Boze,gdyby ci szalency wygrali wybory.Nie bedziemy nawet dostawca taniej sily roboczej .To bedzie po prostu koniec naszej panstwowosci.
  Dlaczego tak mysle?Wystarczy posluchac bredni Pana Antoniego.

 • cedet

  Oceniono 6 razy 6

  Znowu w telewizji pojawiła się "Odrażająca twarz" Jarosława Mlaskacza, który szuka prawdy. Prawda jest taka, że winę za śmierć 96 osób ponosi on sam. Jak Kain tak i on zabił swojego brata. Co za odrażające indywiduum z tego j.k.

 • andrzej-01

  Oceniono 7 razy 7

  Kaczyński:Zwyciężymy i Polska będzie Polską ......... KRETYNÓW

 • dynac

  Oceniono 5 razy 5

  Elektorat PiS-u nie wymaga dowodów na zamach, wystarczy im bełkot uciekiniera z Tworek oraz plumki wodza kartoflanego narodu. Był zamach i ch....
  Niestety, ostatnim dźwiękiem zarejestrowanym było "Ku... mać". Wybuch zarejestrował jedynie Macierewicz w swojej półgłowie podczas panicznej ucieczki z Katynia.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 5 razy 5

  Widać żarliwy obłęd w oczach tych oszołomów, krzyże i różańce i pomieszanie kompletne dwóch całkowicie bezsensownych wiar : Katolickiej i w zamach.....sekta po prostu.

 • kociewiak999

  Oceniono 6 razy 6

  ..ten szaleniec koniecznie chce wojenki w Polsce,czas zatrzymac tego pana udajacego chrzescijanina gloszacego nienawisc!!

 • drugiepietro

  Oceniono 5 razy 5

  "Władza - zdaniem Kaczyńskiego - pokazała swoją "odrażającą twarz i całkowitą niezdolność do kierowania polskimi sprawami". I stąd obecność pod Pałacem Prezydenckim.
  T nie będzie już PiS tylko Partia Miłośników Horroru?

 • dynac

  Oceniono 5 razy 5

  Jarosław Kartofel w pisowskiej Encyklopedii PWN sponsorowanej przez SKOKI zostanie nazwany największym bojownikiem o naszą prawdę połączoną z gó...prawdą.

 • franek-janek

  Oceniono 6 razy 6

  A czym Polska jest teraz maly kretaczu?

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 5 razy 5

  Zwyciężymy i Polska będzie Polską" na wzór Zimbabwe czy innej Wenezueli. Tyle, że bez ropy

 • mikelotr

  Oceniono 6 razy 6

  O chorobie psychicznej "czołówki" Pis-u, a w szczególności Macierewicza faktycznie przydało by się napisać, dla potomnych.

 • zd46

  Oceniono 7 razy 7

  4 CZESC: „Prezes PiS wspomniał również o sprawiedliwości, której aktem powinno być "godne uczczenie tych, którzy polegli. A w szczególności uczczenie prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i jego współpracowników". Koles, nie polegli a zgineli w katastrofie ale SZCZEGOLNIE UCZCZONY POWINIEN BYC JEDEN , JEDYNY I NIEPOWTARZALNY, PREZYDENT PREZESA I BRATA, PiSu, TYLKO NIE POLAKOW, nikt inny, no moze jeszcze jego poddani z orszaku krolika, reszte zbyt duzo dzielilo od Kaczynskich, pozostali Polacy, to dla tego smroda „RESZTA”. Na zakonczenie tlum skandowal: „ Posadzimy do pierdla J.Kaczynskiego i Polska będzie nareszcie Polską a nie jego Wolska” !!!!Brawo !!!
  www.stylwolny.pl/attachments/f6/13009d1346847192-ojcowie-chrzestni-amberpanstwa-pawel-pisaniecki-643901_400507960014897_1650888899_n.jpg

 • rumburak1960

  Oceniono 5 razy 5

  Trzeba sobie zdać sprawę z tego, że bez tej teori o zamachu Kaczołap i PiS przestanie istnieć, bo on mie ma społeczeństwu nic do zaproponowania.

 • zd46

  Oceniono 7 razy 7

  3 CZESC : Władza - zdaniem Kaczyńskiego - pokazała swoją "odrażającą twarz i całkowitą niezdolność do kierowania polskimi sprawami". I stąd obecność pod Pałacem Prezydenckim. Zgromadzeni mają bowiem wypełnić testament prezydenta, jego współpracowników i wszystkich poległych”, Oto testament brata Jarka dla Polakow :
  1/ SPIEPRZAJ DZIADU” i praca naukowa: „Wyzszosc socjalistycznego prawa pracy nad kapitalistycznymi rozwiazaniami”
  2/ Zapisz sie do SKOKow i badz im wierny jak ja z rodzina
  3/Glosuj na Dude, bo nic gorszego nie moze cie spotkac
  4/ Zapisz sie do krucjaty jasnogorskiej Dydycza i walcz z wlasnym panstwem
  5/ Syp grosiwem dla kosciola i nie czekaj az on cie wezwie lub zawola
  6/ Kochaj Jarka, choc to polityczna fujarka
  7/Wesele corki urzadzaj tylko w osrodku na Helu za podatnikow pieniadze
  8/ Troszcz sie o ferajne
  9/ Wykonuj zadania prezesa ale nie dzwon z samolotu do niego po wytyczne

 • zd46

  Oceniono 7 razy 7

  2 CZESC:” Stwierdził przy tym, że doszło do "prawdziwej eksplozji nienawiści do polskiej tradycji katolickiej i wolnościowej, niepodległościowej, którą odnawiał w polskim życiu publicznym prezydent Kaczyński", Mistrzuniu a w ktorym roku, po latach komunistycznej prosperity i konsumowania komunistycznej szyneczki, przyjeliscie chrzest, komunie i bierzmowanie? Co przed ty spiewaliscie w domu Miedzynarodowke czy piesni pochwalne o Leninie??
  „ Ktoś musiał nakazać zbieranie płonących zniczy. Przecież ktoś musiał nakazać funkcjonariuszom, by nie reagowali na oczywiste przestępstwa - oskarżał. „, Miejsce zniczy jest na cmentarzu a Lech Kaczynski nie zginal na Krakowskim Przedmiesciu, tam tylko pracowalna polecenie brata Jaroslawa. Czy palancie wyobrazasz sobie, ze gdyby wszyscy Polacy stawiali znicze i krzyze tam gdzie pracowala ich rodzina musial bys na Zoliborz do twierdzy chodzic kanalami sciekowymi. Wasz bałwochwalczy smolenski krzyz, to „dwie zbite deski ze zdjeciem Lecha i jego zony zwanej przez Rydzyka „czarownica, NA PRAWDZIWYM I KATOLICKIM KRZYZU JEST UKRZYZOWANY PAN JEZUS a nie przyklejony prezydent brata, wy Kaczynski „BEZCZESCICIE” SYMBOL WIARY KRZYZ, jak wszystkie swietosci.

 • zd46

  Oceniono 6 razy 6

  1 CZESC: Zwyciezymy??? A kogo Kaczynski? Chyba tylko „twoj wielki cien malego przegranego czleka, „człeka DEMOLKI”.
  „W naszym życiu publicznym jest wiele pytań, na które nie ma odpowiedzi” m.in. JAKA BYLA TRESC WASZEJ OSTATNIEJ ROZMOWY Z BRATEM I DLACZEGO ONA BYLA JEGO OSTATNIA ROZMOWA ???!!!
  ” Rządzący mieli bowiem pokazać "odrażającą twarz" i inspirować akty agresji w dniach po katastrofie”, no coz ale ty Kaczynski masz "odrażającą twarz" i to od URODZENIA, ten typ tak ma.
  „Nie przeprowadzono sekcji zwłok - wspominał Kaczyński”, coś ci sie w łepku pokołtuniło, naciskaliscie jak pijus guzik w windzie, ponaglaliscie, obrzucaliscie blotem osrodki decyzyjne, bo od pierwszych sekund Kaczynski wiedzial ze zamach a Macierewicz spokojnie wpitalał darmowy obiad w Smolensku z trzech dan. Popatrzcie sie analfabeci PiSowscy ile czasu wymaga okreslenie DNA, przyklad holenderski, wy tak jak za wszelka cene chcieliscie wyladowac w Smolensku tak chcieliscie szybko sprawa wytrzec zasmarkane nosy, zamach i juz !!!!

 • popijajac_piwo

  Oceniono 3 razy 3

  Od wyrzutów sumienia, że zabił własnego brata klepki mu się pomieszały. Gdyby miał jakąś rodzinę, żonę, dzieci, to by się nim pewnie ktoś zajął, a tak zwyczajnie oszalał i nawet sobie z tego sprawy nie zdaje. W sumie to mi go nawet trochę żal...

 • blahblah69

  Oceniono 5 razy 5

  10 kwietnia 1991 zmarl Martin Hannet, moj ulubiony realizator i producent muzyczny . RIP Martin !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX