Komentarze (59)
Katastrofa smoleńska. Zespół Macierewicza przedstawia swoje ustalenia. "Przemysł pogardy pracuje pełną parą"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • z-zimny

  Oceniono 4 razy 2

  Antek, zawiodłeś mnie dzisiaj, myślałem że z czymś nowym wyskoczysz, a ty za tym Rothem co o nakład swej książki i o tłumaczenie na j. Polski.
  Więc ta cała para to poszła w gwizdek/się gwizdać.

 • jaroslavhasek

  Oceniono 7 razy 3

  Prace komisji będą trwały dłużej niż serial "Moda na sukces". Z czegoś żyć trzeba.

 • klara551

  Oceniono 8 razy 2

  Wspominki,przypominanie a ja przypomnę,że główny teoretyk spiskowy po prostu zagłusza własne wyrzuty sumienia bo zamiast organizować ,pilnować to popędził na obiad w Smoleńsku a chwile później na pociąg do Warszawy. To on zaniedbał,zaniechał podstawowych obowiązków prawego człowieka bo przedłożył własne potrzeby/napełnienie brzucha/ nad potrzebę obywatelską.

 • jurek4491

  Oceniono 16 razy 12

  Prokuratorzy powinni się uczyć i terminować u Maciory jak robi się konferencje prasowe.
  On nawet najbardziej tępego i zacofanego umysłowo mohera jest w stanie przekonać że zamach był bo był i tyle .
  W naszej prokuraturze jest taki rozPiSdziach że nawet jak mają niezbite dowody na to że nie było żadnych bomb i wybuchów to są tak niegramotni że nie są w stanie przekazać tego społeczeństwu w sposób zrozumiały dla każdego .

 • fakiba

  Oceniono 8 razy 2

  A czemu w tym przedstawieniu , a raczej w kabarecie nie raczył pokazać swojej paszczy prezio Jarek ani kandydat Duda , czyżby olewali brednie Macierewicza

 • ziutka333

  Oceniono 20 razy 14

  Ci wszyscy specjaliści Maciarewicza jak mawiał jeden księżulo to ludzie z bruzdami ---- na umyśle

 • ga.1.2

  Oceniono 29 razy 21

  Najlepszy jest ten nowy "expert" J.Roth ktory w 1991 r pisal ze polacy to brudne pijaczki bardzo leniwe i tylko w jednej dziedzinie wykazuja swoja pracowitosc--dobrze kradna.

 • fakiba

  Oceniono 16 razy 12

  Czy taka gęba jak na zdjęciu może kłamać , na 200% tak , Antek jeszcze w życiu prawdy nie powiedział , oprócz przesłuchań przez SB wtedy śpiewał jak kanarek światowej klasy

 • jezierskiadam

  Oceniono 19 razy 13

  Dorzynanie watahy to termin związany z myślistwem. Może chodzić o watahę wilków, albo dzików. Odpowiedniki mamy w języku wojskowo-wojennym i innych językach branżowych. W języku cywilnych, niezmotoryzowanych, mówimy o kopaniu leżącego.

  Dzisiaj chodzi mi o „profesorów” Obrębskiego i Rońdę.
  Czy należy kopać tych skompromitowanych ignorantów, którzy wykazali się nie tylko niewiedzą, ale przede wszystkim, wykazali się niezrozumieniem metody kartezjańskiej, czyli metody naukowej.

  Mamy dwa główne rodzaje etyki. Czyny można oceniać według zgodności z normą, lub po owocach.
  W przypadku Rońdy i Obrębskiego proponowałbym drugą metodę postępowania. – Kopać w Obrębskiego i Rońdę ile wlezie, ponieważ skutki pozostawienia ich w spokoju mogą być tragiczne.

  Dorżnąć watahę dzików trzeba, gdy wśród nich jest zwierzę chore na wściekliznę.
  W przypadku Rońdy i ska jest podobnie..
  Jeżeli jad, który wydzielają, będzie nadal zatruwał polską naukę, to zginą wszyscy.

 • fakiba

  Oceniono 35 razy 29

  Antek ma nowego super eksperta , i to prosto z Niemiec niejaki Roth , nawet Hambura z nim wywiad przeprowadził i zobaczył kartkę ż napisem BND i nic więcej bo tajne , ale napis był po niemiecku i to jest niezbity dowód że mówi prawdę , i to taką jaka Antkowi pasuje

 • elkipan

  Oceniono 20 razy -16

  Oj POlszewiki! Wy te wybory sfałszować musicie, bo nie ma tyla miejsca w więzieniach, żeby was pomieścić...

 • fakiba

  Oceniono 31 razy 25

  Najbardziej podobał mi się Pszczółkowski , który zaczął od tego że profesorowie próbek nie badali , ale opinię wydali że w samolocie był trotyl i to na 100%

 • ga.1.2

  Oceniono 25 razy 19

  Rok temu Antek twierdzil ze trzy osoby przezyly a dzis zobaczyl wielka eksplozje ktora wszystkich zabila a co bedzie za rok.?

 • fakiba

  Oceniono 23 razy 15

  Antek , bucu zdecyduj się czy to była salwa w pokój światowy czy w europie , a może tylko w pokoik w jakiejś pipidówce

 • e-komentarz

  Oceniono 20 razy 12

  Przemysł pogardy (dla rzeczywistych, materialnych, dowodów) pracuje pełną parą.

 • 31.februarius

  Oceniono 17 razy 9

  "Wyraził przy tym pogląd, że 10 kwietnia 2010 r. "zaczęła się nawała ze Wschodu". - Właśnie po tragedii smoleńskiej, która była pierwszą salwą wymierzoną w pokój światowy w Europie. To później nastąpiła agresja na Ukrainę, zabór Krymu, inwazja na Donieck, straszliwa katastrofa spowodowana przez Rosję samolotu malezyjskiego, a wreszcie śmierć premiera Niemcowa - mówił.

  - Te wszystkie wydarzenia polityczne rozpoczęte zostały wtedy, 10 kwietnia 2010 roku, gdy usunięto tych, którzy bronili Polski i Europy, bo byli rzeczywistym przedmurzem cywilizacji zachodniej. Prezydent i polska elita stanowili przedmurze cywilizacji zachodniej - dodał. Zdaniem Macierewicza, "ich wiedza, poświęcenie, determinacja, by powstrzymać imperializm rosyjski zasługują na najwyższy podziw i wdzięczność, której tylko skromnym ułamkiem jest dochodzenie do prawdy".

  No i cały misterny plan Putina w pi..u!
  Antonio, jóadzebezd!!!

 • iremus

  Oceniono 15 razy -11

  GW specjalizuje się w cytowaniu psychopatów spod znaku "S". Trza przykryć jakoś afery gospodarczo-finansowo-polityczne popełniane przez drugi biegun "S" czyli "N" a de facto "KLD".

 • ga.1.2

  Oceniono 27 razy 21

  Ta pelna para bucha z lepetyny Antka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX