Pac-Man w Google Maps! Zagrasz wszędzie. Świetny prezent, który już działa. Sprawdźcie sami

Pac-Man w Google Maps. ?Prezentujemy naszą najbardziej ambitną z dotychczasowych aktualizacji: PAC-Mapy?. Na Google Maps od dziś możesz zagrać w Pac-Mana, wykorzystując do tego dowolne miejsce na mapie świata.
POLUB NAS
Najnowsza aktualizacja Google Maps nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem, dokładnością map czy zdjęciami ze Street View. Od dziś na mapach Google możesz zagrać w Pac-Mana, który ucieka przed wirtualnymi duchami w dowolnym miejscu na świecie. Wystarczy otworzyć Google Maps i w lewym dolnym rogu kliknąć na obrazek z Pac-Manem.

Pac-Man w Google Maps to "najbardziej ambitna aktualizacja"

"W ciągu ostatnich lat wielokrotnie aktualizowaliśmy Mapy Google, by były dokładniejsze i bardziej przydatne. Cały ten czas ciężko pracowaliśmy, by dostarczyć Wam jak najlepsze odwzorowanie świata, który nas otacza. Dzisiaj prezentujemy jednak naszą najbardziej ambitną z dotychczasowych aktualizacji: PAC-Mapy" - informuje dumnie blog Google Polska. Wydaje się więc całkiem możliwe, że gra zostanie funkcją Google Maps na stałe.

W PAC-Mapy można zagrać zarówno w przeglądarce na komputerze stacjonarnym, jak i w najnowszej wersji aplikacji na smartfony.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: