Jechał ponad 300 km na godz. po obwodnicy Warszawy. "Pozdrowienia dla Bogusia z M3". Szuka go policja

W sieci pojawiło się nagranie z samochodu jadącego ponad 300 km na godz. po obwodnicy Warszawy. Kierowca nie musiał długo czekać, zanim zainteresowała się nim policja.
POLUB NAS
Autor filmiku, na którym widać samochód rozpędzający się do ponad 300 km na godz. po drodze S79 w Warszawie, na swoich profilach w mediach społecznościowych pisze, że jego auto to Porsche Panamera Turbo. - Pozdrowienia od Czorta dla Popusia i Bogusia z M3 - słyszymy na opublikowanym dwa dni temu wideo. Kierowca odnosi się między innymi do Roberta N., znanego też jako Frog czy Boguś z M3, który zamieszczał w internecie filmiki, na których widać, jak brawurowo i bardzo niebezpiecznie jeździ po ulicach Warszawy.Policja już zainteresowała się nowym "rajdowcem". Jak dowiedzieliśmy się w rozmowie z Komendą Stołeczną Policji, trwają czynności mające na celu znalezienie sprawcy. Ten nie ma jednak oporów przed relacjonowaniem całej sprawy na Facebooku. "Policja szybko działa, dziś od południa szukają na parkingu u mnie pod blokiem czorta i jeden do drugiego mówi: ?Czort wie, gdzie on jest ?. Czort już dawno rozebrany" - napisał dziś.

POLICJA SZYBKO DZIAŁA, DZIŚ OD POŁUDNIA SZUKAJA NA PARKINGU U MNIE POD BLOKIEM CZORTA I JEDEN DO DRUGIEGO MOWI " CZORT GO WIE GDZIE ON JEST"CZORT JUZ DAWNO ROZEBRANY

Posted by CZORT Panamera Turbo on Tuesday, March 31, 2015


Jak dowiedziało się nieoficjalnie Radio RMF FM, policja wie, kto jest właścicielem samochodu, ale trwa jeszcze ustalanie, kto nim kierował podczas kręcenia filmiku. Na zdjęciach w internecie wielokrotnie widać wyraźnie charakterystyczną rejestrację auta.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (110)
Jechał ponad 300 km na godz. po obwodnicy Warszawy. "Pozdrowienia dla Bogusia z M3". Szuka go policja
Zaloguj się
 • ka-ra-oke3

  0

  Niestety nasze prawo jest złe. Policja musi mu udowodnić że to on prowadził. Chyba że się mylę?

 • scythe_sharpening_stone

  0

  A lewym pasem jeszcze go wyprzedzali...

 • fioletowy_pingwin

  Oceniono 6 razy 0

  Widzę go czasem na drodze, na Alejach. Fajnie jeździ, ma wyczucie kierownicy. Co komu przeszkadza że jechał 300 km/h w środku nocy? Ważne żeby nikomu krzywdy nie zrobił, a przy jego umiejętnościach raczej ciężko o pomyłkę.

  Teraz mnie zminusujcie trolle;) Aha, jest jeszcze jeden powód do dawania mi minusów - jeżdżę dieslem i nie zamierzam przestać :D

 • Bea Kulik

  Oceniono 1 raz -1

  "Cadillac CTS-V Wagon vs Porsche 911 Twin Turbo", prosze ogladac na YouTube !!!
  "Kozacy " z Polski , probujcie sie scigac jak te 2wa auta , poza miastem na " odcietych drogach" , ale Wam chodzi zeby "wszyscy Was podziwiali !!! Te g...no BMW-M3?! To zobaczcie co zrobil "rodzinny' Cadi z twin Turbo Porche 911 !!
  Richard1954 USA

 • ipnn

  Oceniono 3 razy -1

  Nic mu nie zrobią ,bo to synalek mundurowego lub adwokata -takiego adwokata co będzie rzucał Aktami na sali Sądowej, jak ojczulek podpalacza. Nic ,ale to nic mu się nie stanie, do tego jeszcze grzecznie wadze go przeproszą , tak to p.o. urzędników państwowych ,co mają prikaz aby synalków tawariszczi nie ruszać, tyle w temacie, szkoda pisania,ale jakby zginął przez swą głupote to jednego synalka plecaka mniej , tego życzę.

 • siny_ptak

  Oceniono 6 razy 4

  Ale ten pedzio ma gustowny sajding na chalupie. Pewnie ma plastikowe krasnale w ogrodzie i takiez kwiaty w wazonie na stole... Tandeciarz.

 • pawel74787

  Oceniono 6 razy -2

  Pier....ny pomiot bez mózgu. Jedyne wyjście to spalić mu te jego ego, bo policja chyba nie wiele zrobi.

 • czlek_pocciwy

  Oceniono 2 razy 0

  Pytanie podstawowe: czy kierowca dostosował prędkość do warunków jazdy? Dopiero na podstawie odpowiedzi możemy go poddać lub nie krytyce.

 • olecki11

  Oceniono 1 raz 1

  obwodnica warszawy hehe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX