Jechał ponad 300 km na godz. po obwodnicy Warszawy. "Pozdrowienia dla Bogusia z M3". Szuka go policja

W sieci pojawiło się nagranie z samochodu jadącego ponad 300 km na godz. po obwodnicy Warszawy. Kierowca nie musiał długo czekać, zanim zainteresowała się nim policja.
POLUB NAS
Autor filmiku, na którym widać samochód rozpędzający się do ponad 300 km na godz. po drodze S79 w Warszawie, na swoich profilach w mediach społecznościowych pisze, że jego auto to Porsche Panamera Turbo. - Pozdrowienia od Czorta dla Popusia i Bogusia z M3 - słyszymy na opublikowanym dwa dni temu wideo. Kierowca odnosi się między innymi do Roberta N., znanego też jako Frog czy Boguś z M3, który zamieszczał w internecie filmiki, na których widać, jak brawurowo i bardzo niebezpiecznie jeździ po ulicach Warszawy.Policja już zainteresowała się nowym "rajdowcem". Jak dowiedzieliśmy się w rozmowie z Komendą Stołeczną Policji, trwają czynności mające na celu znalezienie sprawcy. Ten nie ma jednak oporów przed relacjonowaniem całej sprawy na Facebooku. "Policja szybko działa, dziś od południa szukają na parkingu u mnie pod blokiem czorta i jeden do drugiego mówi: ?Czort wie, gdzie on jest ?. Czort już dawno rozebrany" - napisał dziś.

POLICJA SZYBKO DZIAŁA, DZIŚ OD POŁUDNIA SZUKAJA NA PARKINGU U MNIE POD BLOKIEM CZORTA I JEDEN DO DRUGIEGO MOWI " CZORT GO WIE GDZIE ON JEST"CZORT JUZ DAWNO ROZEBRANY

Posted by CZORT Panamera Turbo on Tuesday, March 31, 2015


Jak dowiedziało się nieoficjalnie Radio RMF FM, policja wie, kto jest właścicielem samochodu, ale trwa jeszcze ustalanie, kto nim kierował podczas kręcenia filmiku. Na zdjęciach w internecie wielokrotnie widać wyraźnie charakterystyczną rejestrację auta.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: