"Prezydent nie powinien słuchać doradców, którzy zamiast na kampanię wyborczą wysłali go na wojnę"

- Prezydent próbuje podzielić Polaków - wiceszefowa PiS Beata Szydło krytykuje nową wyborczą taktykę Bronisława Komorowskiego. Prezydent w najnowszym spocie mówi o Polsce racjonalnej i radykalnej. - Wystartował z hasłem zgody. Nawoływał kontrkandydatów do rozmowy. Po czym albo wymachuje ciupagą, albo mówi o radykalizmie - oceniła Szydło w TOK FM.
Nowy spot Bronisława Komorowskiego i nowa odsłona kampanii. Teraz prezydent mówi - nawiązując do zakłócania przez przeciwników jego wieców wyborczych - o podziale Polski na części radykalną i racjonalną. Siebie i swoich zwolenników zalicza do Polski racjonalnej.

- Prezydent Komorowski próbuje podzielić Polaków. Robi to od początku kampanii. Nie powinien słuchać doradców, którzy wysłali go na wojnę, a nie na kampanię wyborczą - komentowała w TOK FM Beata Szydło.

Wiceszefowa Prawa i Sprawiedliwości wytknęła prezydentowi, że choć "wystartował do kampanii z hasłem zgody", to teraz zajmuje się przede wszystkim dzieleniem Polaków.

- Namawiał kontrkandydatów do rozmów, powtarzał zgoda, zgoda, zgoda. Po czym albo wymachuje ciupagą, albo mówi o radykalizmie. Czy radykalnie są ci, którzy nie chcą pracować do 67. roku życia? A może radykalni są ci, którzy nie chcą posyłać do szkoły swoich sześcioletnich dzieci? Czy to radykalizm? A może właśnie to jest racjonalizm.

Konkurenci mogą wpaść w pułapkę

Publicysta "Rzeczpospolitej" Michał Szułdrzyński ocenia, że nowa odsłona kampanii prezydenta może być sporym kłopotem dla jego konkurentów. "Jeśli zaczną wchodzić w narrację narzuconą przez Komorowskiego i będą mówić, że radykalizm to nic złego, wpadną w pułapkę zastawioną przez sztabowców prezydenta"- napisał.

Więcej o:
Komentarze (80)
"Prezydent nie powinien słuchać doradców, którzy zamiast na kampanię wyborczą wysłali go na wojnę"
Zaloguj się
 • bat_na_pissobolszewizm_2

  0

  Pan Prezydent i tak ma spore szczęście, że zamiast doradcy nie przysłali mu np. jakiegoś statysty-faszysty, bo i takie cuda się w Polsce zdarzały...

 • unnabujp

  0

  Odezwala sie kierowniczka wiejskiego domu kultury ( za sz komuny byla to "klubokawiarnia").

 • spokojny102

  0

  Pani Szydlo, tyle robactwa z pani ust, fe.

 • kuma1

  Oceniono 2 razy 2

  Szydło ujawniaj szwindle PIS to najlepiej pomożesz wyborcom. Prezydent nie potrzebuje porad od osób uczestniczących w przekrętów z PIS.

 • shawmut

  Oceniono 1 raz 1

  wyszło Szydło z worka

 • szewczyk50

  0

  Niech ta kaczka dziwaczka poucza męża i swoje kaczątka a nie Prezydenta.

 • totyczyja

  0

  Brak mi słów, żeby ocenić tą wypowiedź pani Szydło.

 • szymcio1981

  0

  Wyszło Szydło z worka

 • marismo

  Oceniono 2 razy 0

  No, powinien słuchać arka i tej pani Szydło!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX