Kolejna afera w PiS, "wszystkie biznesy Kaczyńskiego", wyjazdy polskich modelek do Dubaju [W TYGODNIKACH]

W najnowszych wydaniach tygodników przeczytamy o dotyczącej PiS "największej awanturze o partyjne pieniądze, która do tej pory nie ujrzała światła dziennego". W "Newsweeku", "Wprost" i "wSieci" znajdziemy też m.in. ranking wyższych uczelni i kulisy potęgi współtwórcy SKOK-ów.
POLUB NAS Zobacz wszystkie okładki >>>

Tematem okładkowym najnowszego "Newsweeka" jest głośny proceder wyjazdów polskich modelek do Dubaju. "Wystarczy być i ładnie wyglądać, zamożny szejk hojnie za to zapłaci. Za tydzień z Polką nawet 40 tys. dolarów" - opisuje gazeta. W tygodniku przeczytamy też o "wszystkich biznesach Jarosława Kaczyńskiego", który miał umieścić na podległych mu stanowiskach w europarlamencie syna sekretarki, córkę kuzyna i syna wiceprezesa, a także rozmowę z prof. Władysławem Bartoszewskim i sylwetkę pokolenia Y. Więcej >>>Na łamach poniedziałkowego "Wprost" przeczytamy o kulisach politycznej i biznesowej potęgi współtwórcy SKOK-ów senatora Grzegorza Biereckiego. Dziennikarze gazety piszą też o kolejnej aferze wewnątrz PiS - "największej awanturze o partyjne pieniądze, która do tej pory nie ujrzała światła dziennego". Zdaniem tygodnika PiS do tej pory nie zapłaciło warszawskiemu fotografowi 20 tys. za zdjęcia wykonane i użyte w dwóch kampaniach wyborczych.

We "Wprost" znajdziemy również coroczny ranking szkół wyższych, rozmowę z dziennikarzem torturowanym w irańskim więzieniu i artykuł odpowiadający na pytanie, dlaczego ludzie wybierają życie bez ślubu i wolą żyć w konkubinacie. Więcej >>>"wSieci" przedstawia dziennikarski raport i porównuje holenderskie śledztwo ws. zestrzelenia malezyjskiego boeinga nad Ukrainą z polskim śledztwem dotyczącym katastrofy smoleńskiej. W gazecie znajdziemy także wywiad z Ludwikiem Dornem i przeczytamy o wpadkach marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego oraz ochotniczych szkoleniach wojskowych w Polsce. Więcej >>>

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (130)
Kolejna afera w PiS, "wszystkie biznesy Kaczyńskiego", wyjazdy polskich modelek do Dubaju [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • 0

  hej szukam pracy! mam 400 000 kredytu
  mogę pisać przemówienia, paszkwile i pamflety!
  albo obrzucać błotem...
  nie ważne kogo..
  proszę o pomoc!!!!!

 • luizaosiem

  0

  No tak, za chlebem to nawet i do UAE pojądą dziewczyny. A zarobek niezły za parę dni pracy. Ogłaszają się czasem i Polki na www.dubaiescorts.me (strona dla dorosłych!)

 • dudibudi

  Oceniono 2 razy 0

  Czy to prawda że Nasz Prezydent ma za żonę progeniturę po parze ubeków ?! To chyba nie możliwe ?! Taki harcerz i patriota! ! Gdyby to była prawda to bym już się całkiem załamał. Moja wizja III RP na którą zawsze głosowałem, obróciła by się w ruinę.

 • krentacztusk

  Oceniono 4 razy 4

  Rysie, Misie, Zbysie Sobiesiaki.

 • krentacztusk

  Oceniono 5 razy 5

  Zegarki Nowaka.

 • krentacztusk

  Oceniono 3 razy 1

  Gonić PiSowskich złodziei od AmberGold.

 • krentacztusk

  Oceniono 3 razy 3

  Zapomnieliście już o aferze Ambergold?

 • ass-am

  Oceniono 4 razy 2

  Piszczący i Skamlący widzą źdźbło w cudzym oku, a u siebie belki nie zauważą. Taka to partia.

 • ta.deusz

  Oceniono 1 raz 1

  POlska, POlska!!!
  www.radiomaryja.pl/informacje/relacje-biznesowe-piotra-p-z-hanna-gronkiewicz-waltz/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX