Dziennikarz Polsatu zagadnął Ogórek na targach książki. A ona nieoczekiwanie zgodziła się na wywiad

- Którego z kandydatów się najbardziej boję? To raczej oni mnie się boją - mówiła Magdalena Ogórek. Kandydatka SLD zgodziła się na krótką rozmowę z Polsat News, mimo że do tej pory unikała wywiadów w telewizji.
POLUB NAS
Reporter zagadnął Ogórek podczas targów książki w Poznaniu. Okazało się, że kandydatka SLD bardzo optymistycznie widzi swoją kampanię.

- Nie było żadnego wydarzenia, które przyprawiłoby mnie o palpitacje serca. Jestem bardzo zbudowana i to uczucie mi towarzyszy cały czas, ponieważ otrzymuję dużo poparcia i serdeczności od wyborców. Podpisów jest już pół miliona - to też daje asumpt do tego, żeby czuć się pewnie, energicznie i cieszyć, że mój program trafia do Polaków. To mnie uskrzydla - mówiła.

Jak się walczy, gdy się wie, że się przegra? - Nie umiem przegrywać, więc walczę do końca. Radziłabym się nie dać zwieść sondażom, bo one wielokrotnie pokazywały, że nie są miarodajne - odparła Ogórek na to pytanie.

"Rząd zaczął już teraz realizować moje postulaty"

Gdy dziennikarz spytał Ogórek, dlaczego ucieka dziennikarzom, kandydatka SLD odpowiedziała, że "nie ma takiego wrażenia". - Odkąd ruszyliśmy w Polskę, odpowiadam na wszystkie pytania. Jestem też obecna w mediach społecznościowych. Wiadomo, że doba ma tylko 24 godziny, ale staram się odpisywać osobiście na wszystkie maile.

Ogórek zadeklarowała, że nie boi się żadnego z konkurentów. - To raczej oni mnie się boją. Biorąc pod uwagę różne plotki towarzyszące tej kampanii, mam wrażenie, że to ja stanowię zagrożenie.

- Mam nadzieję, że jak zostanę prezydentem, to Pałac Prezydencki wypełni się ekspertami, którzy napiszą prawo od nowa, chodzi mi zwłaszcza o prawo podatkowe. Chociaż widzę, że ostatnio rząd się do tego zapalił. Bardzo mnie to cieszy, bo może się okazać, że moim sukcesem będzie to, że do końca kampanii wszystkie moje postulaty będą już zrealizowane - stwierdziła kandydatka SLD.

Na pytania o adopcję dzieci przez pary homoseksualne i legalizację marihuany Ogórek odpowiedziała dość wymijająco: - Zawsze się zgodzę z wolą narodu. Moje osobiste przekonania będę musiała odłożyć na bok, bo Biblią prezydenta jest konstytucja.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (311)
Dziennikarz Polsatu zagadnął Ogórek na targach książki. A ona nieoczekiwanie zgodziła się na wywiad
Zaloguj się
 • lini25

  0

  Ja mam serdecznie dosyć tej kobiety całego SLD. Ogórek się odezwała,brawo! Ogórek się pokazała,brawo! Ogórek,ma program,hurra! Co to jest? Jakaś szopka dla kretynów? To co urządza SLD z Millerem to jakiś cyrk dla debili z socjalistycznego kołchozu.

 • gwmacie

  0

  Odpowiedź była konkretna, a nie wymijająca. Dziennikarz powinien to załapać. Powiedziała, że jest za tym, żeby ludzie byli szczęśliwi, ale zgodzi się z wolą dewotów, żeby nie doszło do rozlewu krwi w imię JP2...niby świętego, który tolerował, katolicką pedofilię.

 • blue911

  Oceniono 1 raz 1

  Tym razem raczej nie wygra,ale fajna kandydatka. Powinna dalej budowac swoja polityczna baze.

 • aurumaga

  Oceniono 5 razy 3

  Elektorat katechetki chwilowo marksizmu - leninizmu komentuje!

  acer59
  wczoraj

  Oceniono 8 razy0

  @almagus
  Dlatego że jesteś zwykłym, POspolitym durniem jakich wiele wśród przydupasów komoruskiego bula.
  Re: nic nie rozumiesz co

  Argumenty albo stul pysk , POsrany zlodzieju i lodziarzu .

  Wt, 17-09-2013 Forum: Toruń Wątek: Chcą odwołać prezydenta Włocławka w referendum Autor: acer59
  Chcą odwołać prezydenta Włocławka w referendum

  No i co , Rudy zlodzieju i reszta POsranców ? Tak jak w Warszawie bédziecie wzywac do bojkotu referendum w sprawie bufetowej HGW ?

  So, 14-09-2013 Forum: Toruń Wątek: Chcą odwołać prezydenta Włocławka w referendum Autor: acer59

 • veritas123

  Oceniono 4 razy 2

  ogórkowałbym

 • acer59

  Oceniono 3 razy 1

  @drabe1
  "..ale dlaczego komentator @acer59 miesza wszystkich z błotem ?" -- Otóż nie wszystkich, zauważ - tylko tych POsranych buraków którzy - dla dobra komobula ruskiego - pozwalają sobie na prostackie i mniej lub bardziej chamskie wycieczki pod adresem p.Magdaleny Ogórek, w szczególności z powodu nazwiska, i nie tylko. Podaj mi choć jeden przykład aby ta pani zasłużyła sobie na takie chamstwo ze strony tych prostych gnojków, bo o ile wiem to nigdy, w żadnej wypowiedzi i na żadnym spotkaniu NIKOGO nie obrażała, w przeciwieństwie do plujących jadem PO-PiSdolskich pajaców politycznych. I będę nadal konsekwentnie zwalczał chamstwo, tym samym - chamstwem.

 • drabe1

  Oceniono 2 razy -2

  Zastanawiam się, czy to Miller oszukuje swoją pupilkę, czy raczej ona Millera ?

 • ahsowa

  Oceniono 3 razy -1

  Pani Ogórek ma bardzo wysokie mniemanie o sobie ale za to bardzo bolesne będzie przebudzenie po wyborach

 • acer59

  Oceniono 3 razy 3

  @Piotr Dzierzawski
  Martw się lepiej o komoruskiego bula , siebie i resztę POsranych złodziei lodziarzy i nePOtów - wasz los będzie marny po wyborach , pierdel to najlepsze co was czeka , POsrany pajacyku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX