Komentarze (113)
Clarkson: Zrobię ostatnie okrążenie w "Top Gear", zanim skur... mnie wyleją. W przyszłym tygodniu decyzja BBC
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • fobian

  0

  Producent powinien się zastanowić, bo zapewne też straci źródełko niemałej kasy.
  Gdy dojdzie do słusznych wniosków, oświadczy, że to jego wina bo sam nadział się na rękę gestykulującego tylko Clarksona, przeprosi go i wyrazi zdziwienie całym tym zamieszaniem.

 • jatom

  Oceniono 2 razy 0

  Na mój gust Pan Clarkson trąci wyszczekanym prostakiem, co może wyjaśniać jego popularność. Nie będę żałował, jeśli go wywalą.

  Natomiast program jest ok, a ekipa realizacyjna na wysokim poziomie.

 • tretone

  Oceniono 7 razy 5

  To nie jest przewinienie na miarę zastosowanych sankcji. Producent powinien zostać przeproszony przez Clarksona (bo na pewno ten nie powinien go uderzyć). Jeżeli reakcja JC była spowodowana rzeczywistym zaniedbaniem producenta, to zbadaniem tego zaniedbania powinni zająć się szefowie chłopaka. Jeżeli zaniedbania nie było (producent zrobił co mógł, żeby ten posiłek był), to po przeniesieniu do innego programu, kilku rubasznych żartach JC (no niby przywaliłem, jest mi głupio, następnym razem będę lał po dupie) program powinien wrócić na antenę.

 • ferroetigni

  Oceniono 6 razy 0

  dawno już należało wylać tego ćwoka

 • ergosumek

  Oceniono 11 razy 1

  Wczoraj obejrzałem z ciekawości kawałek programu, wytrzymałem 2-3 minuty, trzech facetów jeździ po lotnisku trzema starymi BMW, z jednego odpada zderzak, w drugi włączył sie alarm i nie chce jechać, i co jakis czas wypowiadają jakieś zdanie, głównie bez sensu....
  To dobre dla dzieciarni 12-14 lat i półgłówków.

 • kotkameleon1

  Oceniono 14 razy 8

  Bezkrytyczna miłość do prowadzącego ukazuje pewną patologię na której żerował chociażby Jimmy Savile. Niezależenie co gwiazda uczyni wszystko jest cacy - bo fani kochają faceta z ekranu. Dlatego półbogowie czują, że mogą więcej.

 • wilfordgrove

  Oceniono 2 razy 0

  Chłopy się pobiły po pijaku i afera na cały świat. Facet zarabia dla BBC jakieś 200 mln. funtów rocznie, nie wyrzucą go. Poparcie publiczności sprawi, że jego i tak gigantyczne ego wzrośnie. Ale właśnie za to go lubimy.

 • corvelinho

  Oceniono 6 razy 0

  Wg mnie chodzi BBC o darmową reklamę programu Top Gear któremu oglądalność spada. Dlaczego spada, ano dlatego że program nie pokazuje nic nowego, formuła się wyczerpała i powielane są ciągle te same scenariusze. Jeśli obejrzałeś jeden odcinek z jakąś wyprawą tej trójki to tak jakbyś obejrzał wszystkie.
  Dlatego raz jeszcze twierdzę że w przyszłym tygodniu zapadnie decyzja o odwieszeniu Clarksona, cały świat odetchnie z ulgą a BBC i Top Gear na kilkutygodniowej darmowej reklamie zarobią kolejne krocie..

 • chiller81

  Oceniono 13 razy 13

  Bardzo wyrwana z kontekstu wiadomość. Jak ktoś chce się dowiedzieć czegoś bardziej konkretnego:
  www.theguardian.com/media/2015/mar/20/jeremy-clarkson-foul-mouthed-rant-bbc-top-gear
  Nie Nissan Micra, a Austin Maestro, choć powiedzmy, że rozumiem zmianę. Ale pominąć, że była to aukcja, na której licytowano m.in. okrążenie po torze TG???!!! z Clarksonem!!! ???
  To dodaje sporo smaczku, zwłaszcza, że poszło najdrożej na aukcji - za 100 tyś. funtów. Gotowa wymówka Jeremy'ego z bluzgania na BBC brzmi więc następująco: Zrobiłem to dla biednych dzieci.

 • student_zebrak

  Oceniono 11 razy -3

  Niezwykla popularnosc tego dupka wynika z faktu, ze jego milosnikami sa mlodziaki o IQ w okolicach LO taniej benzyny bez dodatkow.

 • Cyryl Pawel

  Oceniono 31 razy 21

  Krwawa, semifaszystowska dyktatura wojskowa wywołała wojnę, którą społeczeństwo argentyńskie przyjęło entuzjastycznie, a potem dostało spazmów, gdy przegrało, obwiniając o porażkę wszystkich oprócz samych siebie.

  Czy jeśli Brytyjczyk/Amerykanin/Rosjanin pojedzie do Niemiec z rejestracją BER 1945, to Niemcy "ponad podziałami" obrzucą mu samochód kamieniami, a cały lewicowo-liberalny świat będzie płakać nad chamskim zachowaniem obrzuconego?

 • noel24

  Oceniono 7 razy 7

  ITV czeka z niecierpliwością na rozwój wypadków.

 • marrob

  Oceniono 14 razy -8

  Czytam tą żenadę dotycząca Clarksona i zastanawiam się skąd on wziął tylu "oglądaczy". Ten gość jest tak przaśny i prymitywny w swoich "żartach" że aż d... ściska! Program skierowany do niestety tej najprymitywniejszej widowni oczekującej rozbijania samochodów, prostackich żartów, komentarzy i akcji które nie wiadomo czemu mają służyć (np. zrzucanie przyczep kempingowych z wysokości. Ale rewelacyjny numer! Boki zrywać. I gawiedź zrywa) I co? miliony wielbicieli. Żałosne że tak dużo idiotów chce oglądać innego idiotę.

 • antobojar

  Oceniono 18 razy -4

  Cham, robiący karierę na swoim chamstwie i pogardzie dla innych.. Gdybyście znali jego wcześniejsze wypowiedzi o Polsce i Polakach.. inaczej byście teraz popiskiwali.. Program dla kiboli, zajeżdżających 20 letniego Golfa.. na blokowisku.. albo na pastwiskach PGR-u..

 • Marcin Wisniewski

  Oceniono 11 razy 11

  Clarkson mówił o Austinie Maestro, nie Nissanie Micra. Nie oczekuję już głębokiej wiedzy motoryzacyjnej od składającego tekst (choć z drugiej strony, w materiale dla motoryzacyjnych freaków nie byłaby od rzeczy), ale odrobina przyzwoitości w tłumaczeniu by się jednak przydała.

 • miloszbar

  Oceniono 10 razy -2

  Może i jest inteligentny, błyskotliwy, wygadany i w ogóle i w szczególe, ale niestety tu pokazuje swoją małość i rozbuchane gwiazdorstwo: mogę robić z innych szmaty,bo jestem wielką gwiazdą, więc i tak mi ch... zrobicie". Lubię Top Gear, ale jestem za tym, żeby w końcu zrozumiał, że wszystko ma swoje granice

 • dariusz_wieclawek

  Oceniono 1 raz 1

  chyba strata rzędu a nie rządu

 • wmc-33

  Oceniono 74 razy 58

  Sytuacja zmierza w kierunku typowym dla absurdalnego, prawdziwie brytyjskiego poczucia humoru. Nadęty menadżment wielkiej i szanowanej BBC rozpętał burzę, chcąc wcisnąć do szeregu swojego szalonego gwiazdora i teraz ma dwa wyjścia: albo zrobić z siebie pośmiewisko i de facto przeprosić Clarksona za pochopne działanie, albo zrobić z siebie pośmiewisko oddając konkurencji na tacy globalną fabrykę pieniędzy.

  Clarkson chyba wolałby to drugie i swoją wypowiedzią właściwie zamknął drogę powrotu do BBC. W sumie bardzo dobrze, bo w dotychczasowym układzie, przy coraz silniejszych ograniczeniach wynikających z pc, formuła programu wyraźnie się wyczerpywała.

  Teraz dzięki trzem troglodytom jakaś sieć telewizyjna będzie mogła wypłynąć na globalne wody, a cała afera spowoduje, że widownia z rekordowej zrobi się jeszcze bardziej rekordowa.

 • koszer_kiszka_srulka_tischka

  Oceniono 9 razy -9

  .
  .
  Zupelnie nie rozumiem tragiki.
  .
  U nas niejaki Korwin Mikke dal w ryj zydowi , i to oficjalnie, w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i nic ?
  .
  A u Angoli afera ?
  .
  Jasne, ze jak pejs byl upierdliwy to powinien dostac klapsa.
  Moze narod wybrany ale jednak jakas sprawiedliwosc i kara powinna byc !
  .
  .
  .

 • tsfgsp

  Oceniono 9 razy 1

  Skończcie z tymi falklandami. Miał taką rejestrację a nie inną. jakis czas temu na jalopniku pokazywali zdjęcie nadesłane przez syna poprzedniego właściciela tego porsche zanim zostało kupione przez bbc. www.telegraph.co.uk/news/worldnews/southamerica/argentina/11309075/Top-Gear-Christmas-Special-What-really-happened-in-Patagonia.html a tutaj więcej na temat patagonii. I szczerze wątpię, żeby uderzenie kogoś z ekipy było spowodowane tylko i wyłącznie brakiem ciepłego jedzenia. Clarkson jest charakterny ale też jest inteligentny i bez odpowiedniego powodu nie dałby nikomu w twarz więc sądzę że był sprowokowany czymś więcej niż brakiem ciepłego jedzenia. Nie należy do ludzi którzy się będą tłumaczyć ze swojego zachowania. Przeprosił i powiedział że żałuje swojego zachowania.

 • thirdbeer

  Oceniono 3 razy 1

  Top gear to kura znosząca złote jaja. Wszystko co się teraz dzieje działa tylko na korzyść TG. Nie wierzę w to by zdjęli ten program z anteny tylko dlatego że Clarkson komuś ciulnął. Skończą serię odczekają kilka tygodni Clarkson przeprosi. BBC zarobi miliony i wszyscy będą szczęśliwi.
  Oglądalność będzie jeszcze większa.
  Ot cała filozofia.

 • niezalany

  Oceniono 5 razy -3

  mam mieszane uczucia bo akurat ja oglądam top gear nie ze względu na clarksona, ale mimo to, że ta szowinistyczna świnia tam się produkuje. bezsprzecznie jest jednym z największych, ale jednocześnie najbardziej wartościowych telewizyjnych bufonów, tzn. jak na standardy współczesnego świata (kasa!)... z nim czy bez niego nadal będę oglądał, jak nie top to 5gear

 • augenthaler

  Oceniono 13 razy -3

  Oglądalność ponad wszystko. Może dopiero jak Clarkson kogoś zabije, to BBC, dbająca ponoć o swoją reputację, opamięta się?

 • gosky

  Oceniono 21 razy -5

  pan Clarkson za bardzo gwiazdorzy, bez niego świat się nie zawali

 • Krytyk Tekstowy

  Oceniono 6 razy 0

  "Clarksona miał uderzyć producenta swojego programu" - Polska języka, trudna języka...

 • ossmolony

  Oceniono 73 razy 17

  Skrytykował i obsobaczył władze BBC...!
  Też mi mecyje !!! Gdybym miał jego kasę i majątek to też był bym takim " wielkim " bohaterem !!!Nie tylko obsobaczył bym swoich szefów ,jak on mieszając ich z błotem ,ale najważniejszemu bosowi napaskudził bym szpetnie na jego biurko !!! A tak to muszę grzecznie zap...ć w systemie 3 zmianowym za 3 tysiaki ,być miły i grzeczny dla szefa, ciesząc się ,ze mam robotę.Do tego byc zadowolony ,że szef na mnie krzywo nie patrzy z nadzieją ,że on może mnie jednak lubi więc ,jak będą z roboty ludzi wyp...lac to nie będę w tym brany pod uwagę lub jednym z pierwszych.Zazdroszczę Clarksonowi ,ale jak dla mnie to CH.J z nim .

 • felicjan.dulski

  Oceniono 33 razy -5

  Panie Clarcson. My w Polsce przeżyliśmy więcej niż pan. My mieliśmy prawo pomstować na naszego pracodawcę, którym było państwo, bo ten pracodawca był w zasadzie jedyny. Pan żyje w kraju demokratycznym, w którym każdy sam decyduje o swoim losie, ale musi trzymać się pewnych określonych reguł. Tylko tyle i aż tyle. To BBC pana zatrudnia, a nie odwrotnie. Śmieszny pan jest odgrywając "Bolka". Nie obali pan "kapytalyzmu", to nie pół litra.

 • Mike Gawka

  Oceniono 41 razy -3

  Niekiedy zabawny, lecz zwykle brutalny cham. Pocieszające, że wszystkie nacje takie indywidua mają. Wyrafinowany angielski humor osiągnął dna w jego wykonaniu. Lepiej niech uprawia buraki.

 • hrabin1

  Oceniono 17 razy 1

  chciałbym się dowiedzieć za co mu "piertolnoł" w ryja...? chyba istotne w ocenie sprawy skoto temat w ogóle jest poruszany.
  poza tym zamieszczając tablice rejestracyjną nawiązującą do wojny o falklandy, prowokował no to odszczekiwanie też bym stonował. koncepcja topgear jest znana i musiał chyba trafić na jakieś stado tubylców z przerośniętym narodowym poczuciem przynależności..
  na tej planecie, wśród zwierząt zwanych ludźmi, plemienna mentalność jest dobrze znana.
  lubie topgear. niekonwencjolany program o samochodach i nie tylko...

 • natural23

  Oceniono 32 razy -14

  Clarkson go home!

 • mietekkowalski

  Oceniono 102 razy 34

  Lubię go, ale to "ostatnie okrążenie" to jakaś szopka dla ubogich. Top gear to program rozrywkowy, a nie walka o losy III świata.

 • 2random

  Oceniono 48 razy 10

  Gdybym miał wykupiony czas reklamowy, to w pierwszej kolejności zażądałbym 100% zwrotu, bo kupowałem go ze względu na Top Gear, czego nie spełniono ...

 • rvb

  Oceniono 189 razy 117

  Jakby Clarkson posuwał dzieci jak Jimmy Savile, to byłoby OK i pracowałby do emerytury.

 • mreck

  Oceniono 129 razy 101

  czytam już "ętnasty" "artykuł" o Clarksonie i w żadnym nie znalazłem dlaczego JC przywalił temu producentowi. Owszem w komentarzach cos tam czytelnicy pisali. Nie pochwalam walenia w gębę, ale prosta ciekawość mnie zżera: miał czy nie miał racji?

 • notremak

  Oceniono 15 razy -7

  Facet z ego, jak - nie przymierzając - u Sikorskiego!

 • old_axe

  Oceniono 16 razy 8

  Gimbusy zrobiłyby mniej błędów! Ogarnijcie się, "redaktorzy"!

 • ktosmadrzejszy

  Oceniono 5 razy -3

  Test

 • ktosmadrzejszy

  Oceniono 55 razy 3

  Miejmy nadzieję że go wyleją, i i że dzięki temu podobnie jak Tom Laykis pójdzie na swoje, Będąc kolejną wielką osobowością medialną dającą pstryczek w nos establishmentowi i mediom. Wcale nie potrzebujemy tych molochów czasy się zmieniły mamy internet, tacy wspaniali ludzie jak Clarkson Mogę docierać do nas bezpośrednio, bez manipulacji rządzących sku...eli. To nawet będzie pozytywna aby pokazać że można tak zrobić i że można osiągać sukces bez pomocy wielkiej korporacji , Że nie potrzebujemy korporacji

 • mzyo

  Oceniono 51 razy 13

  Ten program bez niego nie istnieje. Jeżeli BBC jest w stanie zignorować 350 milionów widzów(liczone zapewne bez "piratów") TG, to podziwiam.

 • adamwlondynie

  Oceniono 59 razy 43

  Zręczna akcja promocyjna. Nie wyleją go.
  "Po zbadaniu wszystkich dowodów.... producent i Clarkson doszli do porozumienia... Clarkson przeprosił... Otrzymaliśmy miliony emaili z całego świata...." itd. itd.
  Oby hajs się zgadzał :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX