Policja poszukuje zaginionej 15-latki. Rodzina od tygodnia nie ma kontaktu z Wiktorią [ZDJĘCIA]

Policjanci, rodzina i mieszkańcy Krapkowic na Opolszczyźnie poszukują zaginionej 15-letniej Wiktorii. Dziewczyna od zeszłego tygodnia - od soboty wieczór, nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ostatnio przebywała w okolicach "gogolińskiego ronda".
POLUB NAS
W sobotę kilkaset osób uczestniczyło w poszukiwaniach 15-latki. Zaginionej Wiktorii Cichockiej szuka już nie tylko policja - ale i lokalna społeczność. Do poszukiwań zgłosili się znajomi dziewczyny, ale i zwykli mieszkańcy miasta.- Ktoś potrzebuje pomocy. Nigdy nie wiadomo, kiedy my będziemy jej potrzebować. Wydaje mi się, że każda osoba, która może chociaż na godzinę pomoc w poszukiwaniach, to jest dużo - powiedziała uczestnicząca w poszukiwaniach Anna Kamińska. Wiktoria zaginęła 7 marca.

Rysopis zaginionej: wiek 15 lat, z wyglądu około 18 lat, wzrost 175 cm, sylwetka szczupła, waga około 50 kg, włosy ciemnobrązowe długie, proste.

Wiktoria była ubrana w legginsy koloru ciemnoszarego, buty sportowe w kolorze czarno-czerwonym, koszulę z długim rękawem koloru jasnoszarego, oraz czarną, skórzaną kurtkę do pasa.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionej Wiktorii Cichockiej, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krapkowicach tel. (77) 407 97 23 lub najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (13)
Policja poszukuje zaginionej 15-latki. Rodzina od tygodnia nie ma kontaktu z Wiktorią [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • lds23

  Oceniono 11 razy 11

  Zaginęła zaledwie 60 km od miejsca, gdzie zamordowano 3,5 roku temu Samantę Pędziwiatr. Obie miejscowości Jasienie i Krapkowice leżą przy tej samej drodze krajowej nr 45. Przyjrzałabym się sprawie.

 • pandoza

  Oceniono 13 razy -7

  Czym różni się nastolatek od narciarza? Nastolatek jest na gigancie jak zima się kończy.

 • kesik001

  Oceniono 11 razy 3

  Mam nadzieję że młoda dała nogę bo się buntuje i ja w końcu namierzą i oddadzą rodzinie.
  Takie to to dojrzewanie.

 • anzimonek

  Oceniono 17 razy 17

  Coś za często giną młode dziewczyny....czy kto w "centrali" przynajmniej to monitoruje, żeby o analizowaniu przypadków nie wspomnieć?

 • acototak

  Oceniono 50 razy 48

  A nie można było tego tydzień temu ogłosić? szanse byłyby większe, że ktoś coś zapamiętał.

 • cezar85

  Oceniono 37 razy -27

  @pewni01
  @kamilggini

  chociaż pod takimi newsami mógłbyś się powstrzymać michnik

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX