Komentarze (235)
Afera podsłuchowa. Kwaśniewski i Miller nagrani. Kelner: Ustalili wersję ws. więzień CIA. Że nic nie wiedzą
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • siny_ptak

  Oceniono 4 razy 2

  Cisi? Wystraszeni? Po prostu tchorze. Obaj mowili, ze nic nie wiedza o torturach w PL, a kasiore ktos wzial. I to podobno nie mozna ustalic, kto...

 • Megan Dodge

  Oceniono 5 razy 1

  Te wszystkie niby "afery" to taki "pic na wodę" mające odwrócić uwagę mas...od bieżących wydarzeń(......)O tym,że obozy były w kraju nad Wisłą nie ma wątpliwości...A ci dwaj cyniczni bezczelniacy już dawno powinni dołączyć do jaruzelskich,geremków,mazowieckich i innych....

  Na pohybel!

 • siny_ptak

  Oceniono 2 razy 0

  Nic nie wiedza i nie wiedza, co sie stalo z milionami dolarow w pudlach... smieszny, komuszy beton. Teraz wiadomo, po co im "swoj" prezydent. Do ulaskawienia. Jesli jednak Duda zostanie prezydentem (uczciwosc), Olek i Leszek moga w pierdelku wyladowac...

 • mikejar

  Oceniono 6 razy 4

  Tych dwoch komuchow zawsze beda szli w zaparte. To taka komunistyczna profesja.
  Lapowki wzieli podzielili ale jakby cos to nic nie wiedza.
  Przesluchac ich tak jak robilo SB. I po 24 godz. bedzie wszystko jasne.

 • bomba666

  Oceniono 2 razy 0

  Wszystkich nas nie wsadzicie!!!!

 • iremus

  Oceniono 2 razy 2

  No to się rzadkie góó... rozlało. Nie ważne z kim ważne żeby współpracować i żeby dobrze płacili i dawali ordery.
  Na kogo obaj panowie oddadzą swoje głosy w II turze? Na króla czekolady?

 • johnylukier

  Oceniono 5 razy 5

  ciekawe ile nagrań po burdelach jest zrobionych panów mających różne stanowiska i tytuły

 • unamatita

  Oceniono 8 razy 2

  tyle nagrań PełOwskich nieudaczników, a lodziarnia wciąż trwa. Czy to przypadkiem nie jest zasługa "zaprzyjaźnionych mediów" i POzytecznych idiotów?
  Na POhybel jednym i drugim!
  u.

 • student_zebrak

  Oceniono 7 razy 5

  Czy w mieszkaniach Millera i kwasniewskiego sa podsluchy? jesli nie, to czemu nie spiskowali w domu? Cos mi tu smierdzi. Jak muchy do miodu leza do knajpy i zachowuja sie jak idioci.

 • 150_w_kapeluszu

  Oceniono 11 razy 9

  I nadal zadaję pytanie, czemu na nagraniach nie ma ani jednego polityka PIS? Czy uważacie to za przypadek?

 • cep_0

  Oceniono 2 razy 2

  WYYYYYYYYBORY, PODSŁUCHANI MINISTROWIE I FUNKCJONARIUSZE PAŃSTWA zwanego POLSKĄ.

  Nie jest ważne, że ktoś z ministrów o coś kogoś prosił, funkcjonariusz namawiał innego funkcjonariusza państwa ( WSZYSTKO PO).
  Ważne, że jacyś z MARGINALNYCH PARTYJEK KANAPOWYCH nibyfunkcjonariusze się spotykali.
  DLACZEGO - by zatrzeć udział "PO"???????????????????????????????.
  Przecież wszystkie pozostałe NAGRANIA oprócz poprzednio ujawnionych zostały UTOPIONE I KTOŚ STWIERDZIŁ IŻ SĄ NIE DO ODTWORZENIA.
  No to do cholery ktoś tu kłamie.

 • yokoono23

  Oceniono 9 razy -3

  Jestem pewna że za niedługo dowiemy się że najlepszy dziennikarz sledczy Sylwester Latkowski za istnienie swojej ,,gazety'' sprzedał się Ruskim bo nie wierzę że ,,polski patriota''pogrążałby Polskę w szambie dla ideii.Mam nadzieję że nasze służby zajmą się tym Panem i sprawdzą jak daleko na wschód wrastają jego macki do tej pory czego się nie dotknął spowodował totalny smród z poprzednich do dzis się nie wytłumaczył nie przeprosił.Czy ta jego bezkarnosć nie jest podejrzana?

 • berserc

  Oceniono 3 razy -3

  MiIler bierze kasę z budżetu jak każdy poseł, a Kwach ma prezydencka emeryturę więc też piją za "nasze". Dodatkowo teraz z "naszego" zapłacimy odszkodowania islamskim mordercom za zabawy tych dwu wystraszonych....

 • felicjan.dulski

  Oceniono 5 razy 1

  Przecież robienie laski Amerykanom to NASZ cel. Skończcie już z tym czepianiem się byłych komuchów. Gdyby wtedy rządzili NASI, to robiliby to z połykaniem przy ogólnej akceptacji. Ach, ta polska zawiść!

 • sadystaaa

  Oceniono 5 razy 3

  Każdy obywatel RP, a szczególnie polski żołnierz, zadaje sobie teraz pytanie, czy czasem wojenki na które był wysyłany, nie były również łapówkami inspirowane. Doskonale możemy sobie wyobrazić sytuację, w której Polska staje się "bardziej elastyczna" w kwestii wysyłania kontyngentu wojskowego do Iraku bądź Afganistanu, po przytuleniu przez jej włodarzy jakichś $10mln. Istnieją poważne wątpliwości, że więzienia CIA były jedyną łapówkarską manipulacją w wolnej Polsce po '89 roku.
  youtu.be/qElCJ4YMGTQ?list=LLi1kXztUj2zQtk6i1UNgiGw

 • ko_menta_tors

  Oceniono 4 razy 4

  ...już nie wypowiem się na temat "kwalifikacji" kelnerów...

  Przypomnę tylko, że "afera" zaczęła się w czasie, gdy obaj "fachowcy" srali jeszcze w pampersy. Wersję "nie wiemy" obaj Panowie mieli już opracowaną od lat.

 • dario_0791

  Oceniono 4 razy 4

  Wychodzi na to, że cała "warszawka" chodzi do jednej knajpy i siada przy stoliku z podsłuchem.
  Czekam na taśmy z arcybiskupem...

 • krysios

  Oceniono 6 razy 4

  Kilka dni temu do zeznań kelnerów warszawskich restauracji, gdzie podsłuchiwano polityków, dotarła "Gazeta Wyborcza". Przepraszam za naiwne pytanie ale jak się dociera do takich materiałów...?

 • ryszardm1954

  Oceniono 6 razy 2

  całą tą naszą elite powinno się powieśić na suchej gałezi to jest najgorsza szumowina jaka rządziła Polską nic się nie poprawi dopóki te błazny będa rządzić w pierwszej kolejce Kwasior ,Rudy lis, Balcerek a potem po kolei jak we Francji po rewolucji może coś z tego powstanie bo tak te sprzedajne dziwki będą kwiczeć że wszystkie te szwindle to dla dobra Polski

 • realista2323

  Oceniono 6 razy 0

  Polska to jest parodia państwa. Mamy prawomocny wyrok trybunału w sprawie więzień a w Polsce nikt nie stara się wszcząć postępowania w sprawie pociągnięcia do odpowiedzialności osób, które przyzwoliły na takie naruszanie umów międzynarodowych oraz nie rozlicza tych osób z pieniędzy otrzymanych z USA za sprzedanie Polski.

 • kicha12345

  Oceniono 4 razy -2

  Ot nowina. Jasne ze gadali o tym. Jak i pewnie o innych tajnych sprawach. Tak to juz w polityce jest ze sa sluzby specjalne, wywiad i kontrwywiad. Nie wiem czego sie tu dziwic. Jak dla mnie to oni w tej sprawe moga dalej isc w zaparte i moga ta cala afera miec w dupie. Co innego wywiad, kotry musi ustalic na czyje zlecenie sa te nagrania. Co jak co ale nagrywa sie rozmowy wysokich urzednikow panstwowych w sprawach tajnych.

 • hen-live

  Oceniono 6 razy 4

  Jeśli w tym państwie kelnerzy mogą podsłuchiwać czołowych polityków kraju to zgadzam się z tym słynnym stwierdzeniem że to" ....i kamieni kupa".

 • bezkasy

  Oceniono 11 razy 3

  Przypomne: CBA po wspomnianej rozmowie Oleksego sprawdziło oświadczenie majątkowe prezydenta i zaczęło je weryfikować – w trakcie weryfikacji okazało się, że państwo Kwaśniewscy dysponują dodatkową willą w Kazimierzu. Potem okazało się, że właścicielką tej willi – którą użytkowali Kwaśniewscy – zarządza pani, która nie ma najmniejszych szans, by tę willę kupić, ani utrzymywać, bo ma dochody na poziomie 10 tys. złotych rocznie. Wówczas zaczęto prowadzić szczegółowe ustalenia – gdy państwo Kwaśniewscy zorientowali się, że ta willa stała się przedmiotem zainteresowania, postanowili ją sprzedać. Oczywiście tę transakcję przeprowadzała „właścicielka”, która negocjowała z różnego rodzaju nabywcami. Jednym z nich był działający pod przykryciem funkcjonariusz CBA. Pani chciała za willę 3,5 mln złotych – agent zaproponował 3,1 mln. W tej sytuacji tzw. właścicielka, a tak naprawdę osoba jedynie zarządzająca tą nieruchomością, zadzwoniła do pani Kwaśniewskiej, pytając się, co ma zrobić. „Ponieważ jest kupiec na buty, ale nie chce zapłacić 350 złotych, tylko 310.” Pani Kwaśniewska postanowiła: sprzedać „buty”.

  Niemal mafijny język. Jak zakończyła się transakcja z butami?

  Doszło do transakcji – nie wiem, co się stało z "butami", ale do transakcji willi doszło za 3,1 mln złotych. Nie wiedząc o tym, że to agent CBA – zaproponowała by u notariusza zapłacono jedynie połowę pieniędzy. Te półtora miliona złotych zostało przekazane w oznaczonych banknotach. Gdy zadzwoniono do pani Kwaśniewskiej zapytać, co dalej w tej sprawie – odpowiedziała, że chce, aby „ubranie było w rozmiarze europejskim”. Z pieniędzmi udano się do kantoru wymiany walut, gdzie dokonano transakcji na dolary amerykańskie. Zadzwoniono do pani Kwaśniewskiej, że samochód jest ale amerykański… Zarzuty w tej sprawie mają wszyscy, w tym „właścicielka”, która nawet ma wyrok w pierwszej instancji, ale wobec państwa K. sprawa zostaje umorzona. W zamian za to, prokuratura stawia zarzut tym, którzy sprawę wykryli i badali, doprowadzając do zarzutów. A to tylko pewna część faktów, o których mówił minister Mariusz Kamiński. wgospodarce.pl/informacje/13900-ubranie-w-rozmiarze-europejskim-buty-do-sprzedania-i-wielkie-pieniadze-ujawniamy-o-czym-mowil-mariusz-kaminski-na-tajnym-posiedzeniu-sejmu

 • smokpz

  Oceniono 3 razy -3

  Lewica: Żakowski, Kwaśniewski, Miller, porozmawiali sobie, polała się ściema. Żal.

 • bialyrasizm

  Oceniono 4 razy -2

  Spokojnie, salon zaraz zwali cała winę na Latkowskiego, tak jak w przypadku sex-Durczoka.

  bialyrasizm.pl/

 • micawber7

  Oceniono 2 razy 0

  Juz szron na glowie, juz nie to zdrowie....

  A w sercu ciagle maj!

 • skladzio

  Oceniono 5 razy -1

  A może mnie nagranie . Tez mam coś kur...a do powiedzenia i wreszcie będę sławny .

 • size18

  Oceniono 8 razy 2

  Kwaśniewski i Miller pod Trybunał Stanu za złamanie Konstytucji, przekroczenie uprawnień i możliwe przyjęcie korzyści majątkowej walizki z dolarami od CIA. O tym patriota Miller tłumacząc się, że terroryści to dranie itd. nie wspominał!

  Polska nigdy nie była celem ataków alkaidy, bo nie liczymy się i każdego podejrzanego araba zaraz ktoś by zaczepił.

  Gdzie są miliony od CIA? JEŻELI Polska ich nie ma to znaczy, że politycy którzy wtedy rządzili PRZYTULILI TE PIENIĄDZE. Nie tylko narazili nas na odwet ze strony terrorystów, ale zwyczajnie wzięli za to wynagrodzenie od CIA! A TO JUŻ JEST PRZESTĘPSTWO

 • leonleonidas

  Oceniono 8 razy 2

  Ale wiedza gdzie jest kasa, hehe I o to trzeba zapytac. Ale "demokratyczne i wolne" media boja sie zadac to pytanie.
  RP to para-panstwo. USmany potraktowaly RP jak dziiiiwke, oplacona na caaaala noc.

 • antyoportunista

  Oceniono 10 razy 8

  Szczególnie zatrważająca w tej aferze jest obecność w gronie „doradców” Kulczyka pana Krzysztofa Kwiatkowskiego, prezesa NIK. Jego rolą jest wszak przeciwdziałanie nieprawidłowościom w funkcjonowaniu państwa i jego instytucji. Na jego przykładzie można powiedzieć, ze władza zgniła już do cna. Zainfekowany jest nawet państwowy „system immunologiczny”.
  Publikacja Gmyza i „Do Rzeczy” wyjaśnia zapał, z jakim pamiętnego wieczoru aparat państwa rzucił się by Sylwestrowi Latkowskiemu wyrwać z ręki laptop.
  Nie pozostawia ona też wątpliwości co do tego, że treść nagrań powinna być upubliczniona.
  Ja oczywiście zdaję sobie sprawę, że obecna władza oburzy się na „ujawnienie tajemnicy państwowej”. W jakiś sposób nawet rozumiem taki punkt widzenia władzy bo utajnienie treści tych rozmów to jedyny sposób by zapobiec wybuchowi tej „podsłuchowej bomby” a przynajmniej odroczyć eksplozję i jej skutki. Odpalenie kolejnych taśm może mocno zamieszać w naszej polityce w najmniej odpowiednim dla tych, w których uderza momencie.

 • szwesta

  Oceniono 6 razy 0

  ".To, co wynika z postanowienia, szokuje: prokurator potwierdził przebieg zdarzeń, opisany przez agentów CBA działających pod przykryciem. Potwierdził też fakt przyjęcia przez oskarżonych korzyści majątkowych (Seredyński przyjął gotówkę w czasie imprezy alkoholowej, Marczuk także przyjęła gotówkę).

  W dokumencie potwierdzono również trwający kilka miesięcy proces układania przedsięwzięcia prywatyzacji zakładów po myśli oskarżonych, a także plan przejęcia przez nich udziałów po zakończeniu procesu prywatyzacji - czyli uwłaszczenia się na majątku państwowym.

  Pomimo to prokurator zdecydował się umorzyć śledztwo. Śledczy mieli bowiem wątpliwości co do materiałów niejawnych, zdobytych przez CBA, i legalności samej procedury. Ponadto zdaniem prokuratury podjęcie przez Weronikę Marczuk starań o pozytywne dla działających pod przykryciem funkcjonariuszy załatwienie sprawy jest "czynnością dozwoloną i nie może być uważane za przestępstwo”. W uzasadnieniu umorzenia Dzielińska-Wolińska podkreśliła także, że „fakt, iż Weronika Marczuk uczestniczyła w spotkaniach z Bogusławem Seredyńskim oraz Tadeuszem Piłatem, na których omawiane były kwestie związane z prywatyzacją WNT Sp. zoo, nie może stanowić podstawy do przyjęcia, że kontakty te miały charakter przestępczy”..."
  niezalezna.pl/48303-telewizja-republika-ujawnia-sensacyjne-kulisy-umorzenia-sprawy-weroniki-marczuk

  "W 2009 r. działający pod przykryciem agent CBA uzyskał kontakt z osobami, które szukały odpowiednich inwestorów, gotowych wziąć udział w procesie prywatyzacji spółki skarbu państwa Wydawnictwa Naukowo-Techniczne. Osoby te, powołując się na wpływy w Ministerstwie Skarbu, twierdziły, że potrafią doprowadzić do sytuacji, w której spółka WNT (posiadająca w swoich aktywach m.in. kamienicę w Warszawie przy ul. Mazowieckiej) zostałaby sprzedana po zaniżonej cenie wskazanemu inwestorowi. Deklaracje załatwienia sprawy w opisany wyżej sposób złożyli Weronika Marczuk oraz Bogusław Serdyński, prezes Wydawnictw Naukowo-Technicznych.

  CBA rozpoczęło czynności operacyjne w tej sprawie. Weronika Marczuk za pomoc przy zakupie spółki WNT żądała korzyści w wysokości 100 tys. euro, Bogusław Serdyński zaś oczekiwał m.in. stanowiska prezesa oraz udziałów w sprywatyzowanej firmie, a także samochodu i mieszkania służbowego. Na podstawie zgromadzonych materiałów szef CBA, zgodnie z procedurą przewidzianą w ustawie o CBA, wystąpił do prokuratora generalnego o zgodę na realizację kontrolowanego wręczenia korzyści majątkowej. Prokurator generalny takiej zgody udzielił.

  Warto zaznaczyć, że w ramach pomocy w zakupie prywatyzowanego przedsiębiorstwa funkcjonariusze CBA, działający jako inwestorzy, otrzymali od Serdyńskiego m.in. analizę prywatyzacyjną, która z założenia jest dokumentem niejawnym i nie mogła być udostępniana potencjalnym inwestorom na żadnym etapie prywatyzacji.

  23 września 2009 r. Weronika Marczuk została zatrzymana na gorącym uczynku przyjęcia korzyści w postaci zaliczki w wysokości 100 tys. zł. Tego samego dnia zatrzymany został Bogusław Serdyński, który wcześniej otrzymał zaliczkę w wysokości 10 tys. euro. Prokurator wystąpił do sądu o zastosowanie aresztu tymczasowego z uwagi na możliwość matactwa oraz zagrożenie zarzucanego czynu wysoką karą.."
  niezalezna.pl/48472-jak-naprawde-wygladala-sprawa-weroniki-marczuk

 • szwesta

  Oceniono 8 razy 2

  "..Oleksy nadaje na „małego krętacza” i wyfiokowaną Jolkę

  Temat majątku Kwaśniewskich szybko ucichł. Aż do marca 2007 r., kiedy opinia publiczna poznała szczegóły rozmowy Józefa Oleksego, byłego premiera i ministra spraw wewnętrznych w rządach SLD oraz byłego marszałka Sejmu, z biznesmenem Aleksandrem Gudzowatym. Pogawędkę nagrano we wrześniu 2006 r. Oleksy opowiadał Gudzowatemu o niewyjaśnionym pochodzeniu majątku „małego krętacza” – jak go nazywał – „Olusia Kwaśniewskiego”.

  – Kupili przecież w Kazimierzu całe wzgórze od Jaśka Wołka. To jest ten artysta. Byłem tam. Piękne. Ale ich sprawa, ja nikomu nie zazdroszczę. Tylko że gdyby ktoś się zawziął, to apartament u Krauzego to jest minimum 4,5 mln zł. Przecież to jest 400 m, tam chodzi po 11 tys. metr, to policz sobie, ile to kosztuje, ten 400-metrowy apartament. Dom w Kazimierzu – nie umiem tego wycenić, ale na pewno jest to droga sprawa. Jazgarzew 6 ha działki z asfaltową drogą zrobioną do samego domu przez pola. I to nie jest wszystko. Ma tego majątku trochę. Jak zderzysz jego wynagrodzenia prezydenckie, a nawet Joli dochody, no to co z tego, że ona ma 100 tys. za ten program w telewizji [TVN Style], by się wstydziła tam występować.
  – Miesięcznie? – pyta Gudzowaty.
  – Nie, do grudnia [Kwaśniewska zaczęła pracę w charakterze prezenterki TVN w kwietniu 2006 r. – przyp. aut.]. Za całość kontraktu. I robi takie pierdoły. Raz oglądaliśmy to z Majką i więcej nie oglądam. Siedzi wyfiokowana Jola i przez 15 minut czy więcej uczy obywateli, jak jeść bezę. Teraz on [Kwaśniewski] ma dołączyć jeszcze na kolejne 10 tys., ale nie uzbiera, żeby nie wiem, jak się naharował, to nie uzbiera tyle, ile potrzebuje na wylegitymizowanie tego..."
  niezalezna.pl/3865-kwasniewscy-agent-tomek-i-tajemnica-willi-w-kazimierzu

 • szwesta

  Oceniono 6 razy 2

  "..Dzisiaj zwracam uwagę Czytelników na pewien wymiar naszej polskiej sytuacji, który został odsłonięty dzięki materiałom tygodnika „Wprost” (3-9 czerwca 2013) poświęconym aktywności Wojciecha Fibaka polegającej na „kojarzeniu” starszych, bogatych panów z paniami młodymi i znacznie uboższymi....

  Interesuje mnie coś innego, ale bardzo ważnego z socjologicznego punktu widzenia, coś co materiał „Wprost”, a w szczególności rozmowa redaktora naczelnego „Wprost” Sylwestra Latkowskiego z Fibakiem, nam odsłania. Staram się chłodnym okiem socjologia uchwycić i zinterpretować coś istotnego, co ta rozmowa ukazuje.

  Matnia: proszę, obiecuję, stanę na głowie…
  Oto cytaty z nagranej rozmowy:
  „Ja współpracuję z ‘Wprost’, zawsze byłem do dyspozycji. (…) Z ‘Wprost’ współpracuję od lat, czy ma sens coś takiego puszczać? (…) Pana decyzja, ale ja bym prosił, ze względów wszystkich, że ja ogólnie jednak dużo dla Polski zrobiłem, chociaż na pewno mam jakieś wady. (…) Zawsze wszystkich łączę, zawsze wszystkich przedstawiam. (…) a co ja mogę zrobić, żeby to nie poszło? Obiecuję współpracę do końca życia. Jestem po prostu na pana łasce (…) No co ja mogę zrobić, że pan…? Co zaproponować? Cokolwiek pan chce, jakikolwiek inny materiał, nie wiem, może się okaże, że mogę zaproponować świat tenisowy, świat artystyczny, współpracę, wszystko. (…) Zawsze byłem gotów, a teraz będę tym bardziej. Mogę jakieś specjalne rzeczy robić, będzie miło, mogę mieć jakąś kolumnę, nie będę pobierać… (…) Więc jeśli mogę pana prosić. Ja też, gdyby do mnie ktoś dzwonił, o coś prosił, to też starałbym się… (…) Ja naprawdę stanę na głowie. W ogóle wszystko, co pan chce, żeby tylko to nie poszło, to byłbym bardzo zobowiązany. (…) Ja ze swej strony zapewniam współpracę na wszystkich frontach. Jakieś materiały, nie wiem, wyjątkowe, jakiekolwiek pan zamówi, mogę przeprowadzać na przykład jakieś wywiady dla was, naprawdę się wysilę, żeby jakoś z tego wyjść”.
  To jest nasz materiał źródłowy. Materiał ten pokazuje, iż podczas tej rozmowy Fibak czuje się jak ktoś, kto znalazł się w matni. Ale negocjuje. Oferuje daleko posuniętą uległość. Współpracę do końca życia. Latkowski oferty nie przyjął i materiał się ukazał.

  A teraz najciekawsze
  Czy nie jest racjonalnym założenie, że rozmów tego typu, z przyłapanymi na kompromitującym zdarzeniu wpływowymi postaciami odbyło się już wiele? Że takie właśnie rozmowy co pewien czas odbywają niektórzy dziennikarze, naczelni, właściciele mediów, policjanci, prokuratorzy i – zwłaszcza - funkcjonariusze tajnych służb?
  I czy nie jest racjonalnym założenie, iż niekiedy (zazwyczaj?) oferty osób w matni zostają pozytywnie rozpatrzone i kompromitującym sprawom biegu się nie nadaje?
  Interesuje mnie zatem nie Fibak, nie Latkowski, ale wymiar socjologiczny takiego typu sytuacji. Jak wiele ich w III RP było? Jak często się zdarzają? Jak wiele spraw(ek) zostało przed opinią publiczną ukrytych – w tym znacznie poważniejszego kalibru.
  To nie jest tylko matnia pewnej ilości poszczególnych osób. To nie chodzi tylko o zakres władzy redaktorów naczelnych, właścicieli mediów i szefów tajnych służb. Zakres władzy niemałej, zwłaszcza w warunkach ułomnego, ograniczonego pluralizmu mediów III RP. To może być matnia sporej części elit III RP. Sytuacja, która ma dalekosiężne, degradujące skutki społeczne....

  Oto establishment III RP – świat wzajemnych przytrzymań, haków, przemilczeń.
  Ile spraw media III RP już wyciszyły? Ile jest w trakcie wyciszania? Ile jeszcze zostanie wyciszonych? Uważnie przyglądając się sposobom rozmydlania tej sprawy uchwycimy kontury hakowych powiązań.
  Świat elity III RP – z elitą w matni Polska nigdy nie odzyska godności.."autor prof.Zybertowicz wSieci

 • szwesta

  Oceniono 6 razy 0

  niezalezna.pl/57164-potezny-sprzymierzeniec-jana-kulczyka-jak-oligarcha-chciwych-hochsztaplerow-pietnowal
  "...Patriotyzm w telekomunikacji W imię wspierania polskiego kapitału Kulczyk zarabia też ponad miliard złotych na sprzedaży akcji Polskiej Telefonii Cyfrowej Era GSM. Do przetargu startuje wspólnie z Elektrimem, dawny centrala handlu zagranicznego. Zdominowany przez SLD i PSL sejm stawia warunek – polski kapitał musi mieć co najmniej 51 proc. udziałów w spółce. Kulczyk kupuje akcje za 16 mln zł. W maju 1999 r. sprzedaje je za 825 mln zł – z przebiciem 5 tys. procent! Wspieranie „narodowych interesów” pomaga też Kulczykowi za rzadu Jerzego Buzka. „Byłoby dziwne, gdyby narodowy operator nie miał polskiego kapitału” – tak biznesmen z Poznania uzasadnia swój udział w prywatyzacji Telekomunikacji Polskiej SA. Akcje TP SA. kupuje konsorcjum Kulczyk Holding i France Telecom.
  „Faktyczny szef” grozi procesem
  „Potężny sprzymierzeniec” za rzdów PO objawiał się wiele razy, a ostatni raz w czerwcu tego roku, kiedy Kulczyk przejal 51 proc. akcji strategicznego koncernu chemicznego Ciech, kontrolowanego dotšd przez polski rzad. Tym samym sprzedano jedne z ostatnich sreber rodowych, jakie pozostawały w polskich rękach. Skarb państwa ma na prywatyzacji Ciechu osiagnać przychód ponad 600 mln zł. Tymczasem roczny zysk koncernu, który własnie wychodzi z dołka po kosztownej restrukturyzacji, wyniósł ponad 100 mln zł i w kolejnych latach powinno być znacznie lepiej. Gdy w poniedziałek kończyłem pisać ten tekst, portal Niezależna.pl poinformował, że Kulczyk grozi procesem Joannie Lichockiej za komentarz, kończšcy się słowami: „Za rzadów PiS u Jan Kulczyk wyjechał z kraju. Rzad PO oddał mu faktyczna władzę”. Jak brzmiał tytuł tekstu, który tak zdenerwował postkomunistycznego oligarchę? „Faktyczny szef”." "

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 2 razy 0

  Komisja McCarthy'ego w tej sprawie to podstawa. Sezon polowań na czarownice można by wreszcie uznać za rozpoczęty.

 • antykle

  Oceniono 6 razy 4

  dwóch pajaców

 • pasjonatx

  Oceniono 3 razy 3

  Szef NIK zachował się jak młodzian bez opierzenia.Ja rozumiem,że są możni tego świata,ale albo jesteś urzędnikiem albo sługusem.Albo walczysz z patologiami (wszelakimi) z otwartą przyłbicą lub mówisz wiele o tym,ale załatwiasz bratu pracę,by potem mówić,że jesteś uczciwy i tak naprawdę kumoterstwo,nepotyzm potępiasz,ale pracę bratu załatwisz.

  Tak dwoistość natury.Wszystko dla zysku.

 • antybiurokrata

  Oceniono 10 razy 8

  Tu jest właśnie problem. Prawo nie tylko ma chronić tych co ujawniają dowody przestępstw (w tym przypadku konspiracji w zbrodniach przeciwko ludzkości) ale nakłada OBOWIĄZEK aby ci co o takich przestępstwach wiedzą je ujawnili.

  Ale nasze łżeelity oczywiście uważają się za arystokrację więc to co oni robią nie jest nigdy przestępstwem ale jak to ktoś ujawni to popełnia przestępstwo.

  Każdy cham który był przy korycie w ostatnich 25-ciu latach powinien być dawno w pierdlu ale przygłupy myślą że wszystko jest cacy bo udało nam się żyć przez te lata na kredyt.

  Art 240 Kodeksu Karnego Niezawiadomienie o Przestępstwie

  § 1. Kto, mając wiarygodną wiadomość o karalnym przygo­towaniu albo usiłowaniu lub dokonaniu czynu zabronionego określonego w art. 118 eksterminacja, art. 118a udział w masowym zamachu - odpowiedzialność karna, art 120–124, art. 127 zamach stanu, art. 128 zamach na organ konstytucyjny RP, art. 130 szpiegostwo, art. 134 zamach na życie Prezydenta, art. 140 zamach terrorystyczny, art. 148 zabójstwo, art. 163 sprowadzenie zdarzenia niebezpiecznego, art. 166 piractwo, art. 189 pozbawienie człowieka wolności, art. 252 wzięcie zakładnika, lub przestępstwa o charakterze terrorystycznym, nie zawia­damia niezwłocznie organu powołanego do ścigania przestępstw,

 • antygazeta.pl

  Oceniono 21 razy 9

  Szmatogazeta mydli oczy kwachem. Pokażcie rozmowy mafii PO, to oni teraz kręcą lody.

 • ks-t

  Oceniono 8 razy 0

  Jedna pani powiedział drugiej że słyszła od trzeciej że o czymś rozmawiali.

 • 1stanczyk

  Oceniono 17 razy 11

  To jest, to był prezydent ..... ????

  To jest ... nie powiem bo wstyd mi i za kraj i za to "bohaterskie" pokolenie okrągłostołowych "patriotycznych" rozmodlonych i sprzedajnych gó...arzy, które dwukrotnie zdecydowaną większością głosów wybrało Go, byłego marksistowskiego kacyka na prezydenta naszego kraju głównie pewnie dlatego, że miał nieźle skrojony garnitur i dobrze prezentującą się żonę.

  Tą sama, która handlowała cały ranek butami "w europejskim wymiarze" za 250 ...

  To jest "Olek bez ktorego w swoim czasie Adaś nigdzie się nie ruszał"

  Prezydent na miarę ówczesnych, do dzisiaj honorowanych "patriotycznych" autorytetów ...

  Na miarę tej plugawej resortowej sfory dziennikarskiej z Paradowską, Żakowskim, Kolenda, Wołkiem, Wielowiejska, Lisem, Kublik, Czechem, itd itd itd

  Młodzi mają dzisiaj godne naśladowania okraglostolowe wzorce: jak nie bezkarny kolaborant to donosiciel, jak nie rozmodlony złodziejski brzuchacz to bezkarny purpurowy pedofil, jak nie nawiedzony własnymi rewolucyjnymi urojeniami czerwony pajac, to uwznioślony "służbą" krajowi "niestrachliwy" półgłówek ...

  Gdzie się nie obejrzysz tam czuć rynsztokowy fetor PRL-owskiego złodziejskiego awansu społecznego ...

  I ten smród z czasem wcale nie maleje ..

  Powiedziałoby się, że rośnie: "ch... dupa i kamieni kupa"

 • grupalakatuz

  Oceniono 7 razy 1

  Parszywe plugawe komuchy! Tchórze i donosiciele! Fuj! Ale plajda!

 • felicjan.dulski

  Oceniono 6 razy 2

  Gdyby zamiast SLD w swoim czasie władzę miała PO z dziadzią Bronkiem, albo PiS z Leszkiem "spieprzaj dziadu", USA mogłyby tylko błagać na kolanach o możliwość possania, a i tak dostałyby kopa. Na Polskiej ziemi nie postałby but USmańskiego żołdaka, żaden murzyn nie du.czyłby polskiej katoliczki, dziewicy wśród dziewic. O żadnych więzieniach CIA nie byłoby mowy. Każdy Amerykanin, który chciałby przyjechać do RP musiałby przejść upokarzającą procedurę starania się o wizę. Niestety rządziło nami to proamerykańskie, włazidupskie SLD.

 • han-ss

  Oceniono 13 razy 3

  jak to się stało że Kwaśniewski - Stolzman został prezydentem RP przez dwie kadencje ??
  Przecież to pijak i kłamca. I warto też poczytać coś na temat Izaaka Stolzmana, tatusia Olka.
  Czy ten lud na Wisłą całkiem zdiociał ??
  Niech te dwa gnoje lepiej powiedzą gdzie się podziały dolary przywiezione przez CIA ?
  I niech gnoje szykują kasę dla tych dwóch muslimów co byli torturowanie, chyba chodziło o sumę ok 120 tyś eurasów na łebka ?
  Dlaczego my podatnicy, mamy płacić im odszkodowania
  Dwa squr-wysyny.

 • 45alert

  Oceniono 7 razy -3

  Ja jestem dumny z Polaków którzy zabijali innowierców.

 • size18

  Oceniono 52 razy 36

  Platforma chciała zniszczyć Wprost za artykuł o SOWIE

  A kelnerzy zrobili kawał dobrej roboty bez względu na cel czyli chcieli zarobić, ludzka rzecz.

  Dotej pory przyjmowane było, że polityka to szambo, a politycy tylko w trakcie kampanii mają empatię!

  SOWA tym co nie wierzyli otworzyła oczy.

  Kwaśniewski i Miller publicznie wyznawcy ideii socjaldemokracji, prywatnie Wyruch... elektorat dla kasy z USA.

  PLATFORMA Z hasłem tanie państwo. A jej główni politycy w dobie kryzysu i smieciowych umów o pracę wpierd... Luksusowe jedzenie popijając drogim alkoholem!

  Dziękuję wam kelnerzy. Pewnie zwykli chłopcy chcący dorobić. Jesteście bohaterami!!!

 • donald-tusek

  Oceniono 17 razy 9

  towarzysze z PZPR """""""Kwachu pijak filipiński """""""""""' Miller umoczony """"""""""""""""
  ***** ciekawe gdzie jest te kilkanaście milionów dolarów, które dostali od CIA ?????????????
  a gdzie jest QQQQRQWA prokuratura????
  ************************** Co te jełopy na usługach PO -lityków robią???

 • tuskambergold

  Oceniono 15 razy 9

  Wydaje mi się, że służby nie dają sobie rady ze złodziejami z Platformy i dokonują przecieków do mediów, widać i oni mają ich dość.

 • maria_dolorosa

  Oceniono 9 razy 9

  Jakim trzeba być baranem, żeby trefne, tajne i przekrętne sprawy omawiać w knajpie.
  Nawet mały kanciarz pan Teoś Gupawka po przeczytaniu dwu powieści sensacyjnych byłby ostrożniejszy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX