W Holandii znaleziono ciało mężczyzny z raną postrzałową głowy. Miał tatuaż "Lenka". Policja prosi o pomoc

Holenderska policja prosi o pomoc w identyfikacji ciała mężczyzny, odnalezionego w Holandii w 2014 r. Interpol opublikował rekonstrukcję twarzy oraz tatuaży denata.
POLUB NAS
Ciało znaleziono 11 kwietnia 2014 r. w rzece Scheur w Rozenbergu (Holandia). Według badań patologa, ofiara zmarła na skutek postrzału w głowę. Istnieje podejrzenie, że ciało mężczyzny znajdowało się w wodzie od sierpnia 2013 r. Na Uniwersytecie w Dundeere stworzono rekonstrukcję twarzy oraz tatuaży denata.

Opis ofiary

Ofiara to biały mężczyzna, dobrze zbudowany, w wieku między 27. a 38. rokiem życia, 1,65 m wzrostu, ciemne włosy. W chwili odnalezienia miał na sobie niebieski T-shirt z napisem "Ben & Stan", szary sweter z kapturem oraz spodnie dresowe firmy NIKE z logo Arsenalu. Posiadał srebrny łańcuszek. Po lewej stronie klatki piersiowej miał tatuaż: 3 gwiazdki, napis "Lenka" oraz na szyi napis "RIP".

Wszelkie informacje na temat jego tożsamości można kierować na adres e-mail Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych KGP cpozkgp@policja.gov.pl oraz pod nr (0-22) 60 139 34

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!