Koniec "Skandalistów". Po programie z Urbanem zawieszony zastępca dyrektora Polsatu News

Telewizja Polsat likwiduje kontrowersyjny program "Skandaliści". Kłopoty ma zastępca dyrektora stacji. Po programie z udziałem Jerzego Urbana przebranego za biskupa zawieszony w obowiązkach został zastępca dyrektora Polsatu News - Roman Kukielak, informuje portal Wirtualnemedia.pl.
"Na wniosek i w porozumieniu z Radą Nadzorczą Zarząd Telewizji Polsat podjął decyzję o zdjęciu z anteny Polsat News programu o nazwie 'Skandaliści'" - informują Wirtualnemedia.pl. To pokłosie sobotniej odsłony kontrowersyjnego programu z udziałem Jerzego Urbana i Adama Zawiszy. Gospodynią audycji była Agnieszka Gozdyra.

Były rzecznik rządu i twórca "Nie" wystąpił przebrany za biskupa. - Ja nie lubię dzieci, a pani mi kazała włożyć strój pedofila - mówił.

Urban w czasie programu palił papierosa. Został poddany badaniu wariografem.

Kłopoty ma zastępca dyrektora Polsatu News. Jak informują Wirtualnemedia.pl, Roman Kukielak został zawieszony w pełnieniu obowiązków.

Nie pierwszy skandal

"Skandaliści" nie mieli długiej historii. Audycja z Urbanem i Zawiszą była zaledwie trzecią.

Kontrowersyjny program miał dobrą oglądalność. Agnieszka Gozdyra chwaliła się dziś na Twitterze, że sobotnich "Skandalistów" oglądało więcej widzów niż TVN24.Przypomnijmy inny skandal związany z programem prowadzonym przez dziennikarkę. Rozmowa "TAK czy NIE" z udziałem Artura Zawiszy i Rafalali skończyła się awanturą, wyzwiskami i oblaniem wodą lidera Ruchu Narodowego. Rafalalę rozzłościło to, że prawicowy polityk nazwał ją "tym czymś".

"Ginie rozum w telewizji". Czy awantura w programie Gozdyry to nowy medialny standard? >>>