Komentarze (500)
Rzecznik PiS ostro o Palikocie: Ten błazen, winiarz, milioner spod Biłgoraja? On startuje po to, by obrażać Dudę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ochujek

  Oceniono 7 razy 5

  Boją się Palikota. Bardzo dobrze, sumienia mają nieczyste.

 • antyoportunista

  Oceniono 7 razy -3

  Komoruski lewą ręką czule macha z uśmieszkiem do ludu, a prawą podpisuje ustawy uderzające w obywateli! Jak panu tak ciężko, to zrezygnuj człowieku: idź spać razem z PO i tym papkinem z kancelarii! Wystarczy już uszczęśliwiania. Ostatnia mega-gafa w Japonii, żenujące zaniki pamięci, obrona WSI, blędy ortograficzne na poziomie szkoly podstawowwj, otaczanie sie udekami, ludzie będą pracować do 67 roku zycia, podniesienie skladki rentowej, środki z OFE zagrabione, emerytury beda super-głodowe, w służbie zdrowia na zabieg czeka sie latami, pacjenci umierajacy przed szpitalami, podatki w góre, ludzie uciekajacy za granice i nie czujacy zadnej wiezi z krajem, 6 latki do nieprzygotowanych szkół, podstawa programowa w szkolach tak zmieniona zeby jak najwieksza liczbe nauczycieli zwolnic, kopalnie pozamykać, coraz wiecej dróg płatnych, gigantyczne bezrobocie, katastrofalna depopulacja, kobiety wyrzucane z pracy, gdy zajdą w ciąże, najlepsza rodzina dla panstwa to bezdzietna rodzina, teraz to benzyna moze byc i po 7 zl, afera za aferą zamiatana pod dywan, sądy ala służalczy sędzia milewski calkowicie dyspozycyjne, armia w rozsypce, wszystko wyprzedane za grosze, teraz za lasy panstwowe sie wzięli, za niedlugo będą wyprzedawac polską ziemię, będziemy żyli we wlasnym kraju na nie swojej ziemi, do dzisiaj nie podliczyli wyborow samorządowych, aferzysci lądują na posadkach w Brukseli lub zostają ambasadorami w Madrycie, filmy i polityka historyczna uderzajaca w Polakow, chowanie zdrajcow z honorami wojskowymi, katastrofalna polityka wobec Rosji do 2014 roku, propaganda lewacka, kotyliony i orly z czekolady.....i zenujace gledzenie o "bigosie, lewatywie, otmetach szalenstwa, shogunie, malpach, ADHD, ciezkiej pracy, chodzmy razem, zgoda buduje, panstwo znów zdało egzamin". No człowieku Komoruski! ręce opadaja, to że w tych usłużnych i calkowicie zawłaszczonych mediach, w ustawionych wywiadach opowiadasz tanie bajki i ci funkcjonariusze medialni tego nie przerywaja, to jeszcze nie znaczy, ze te okragle banaly są prawdą. Tym funkcjonariuszom trzeba tam tylko jeszcze klęcznik postawic w tych programach, żeby mogli przyjąć jeszcze bardziej służalcza pozycje, podobnie te sondażownie. Ten prezydent chyba rzeczywiscie cały czas tylko śpi, jak czasem się przypadkiem obudzi, to slucha tylko co mu do ucha napluja ci udecy z papkinem, ktorymi się otacza, ogląda TVN i żyje w jakiejs wirtualnej rzeczywistosci sukcesu III RP. A jak mu ktoś prawdę w koncu wygarnie, to bredzi o polskim piekielku, skłócaniu Polakow! Komorowski traci poparcie nawet w tych sondazowniach mainstreamowych! Co to bedzie jak się na debatę jednak zdecyduje? I na tej debacie uśnie! To dopiero straci. Moze niech idzie na ta debate z Papkinem z kancelarii, niech go tam profesor Papkin szarpie i dobudza non stop w czasie tej debaty!

 • 12jane

  Oceniono 7 razy 5

  a pis nie ma szczęścia do rzeczników,co jeden to wiekszy idiota,ale co się dziwić jak ma się szefa upośledzonego,,a masterek pewnie żżarł jakiś narkotyk albo napalił się marychy,,bo normalny człowiek tak nie pier.....głópot

 • 12jane

  Oceniono 4 razy 0

  -pis nie ma szczęścia do rzeczników,co jeden to wiekszy idiota,ale co się dziwić jak ma się szefa upośledzonego,,a masterek pewnie żżarł jakiś narkotyk albo napalił się marychy,,bo normalny człowiek tak nie pier.....głópot

 • 12jane

  Oceniono 3 razy 1

  pis nie ma szczęścia do rzeczników,co jeden to wiekszy idiota,ale co się dziwić jak ma się szefa upośledzonego,,a masterek pewnie żżarł jakiś narkotyk albo napalił się marychy,,bo normalny człowiek tak nie pier.....głópot

 • jarekgda

  Oceniono 9 razy 5

  Ten pucybut Palikotowi do stóp nie dorósł. Skąd takie buractwo się bierze? I to ci prawdziwi chrześcijanie...?! Im większy buc, tym zdaje się, że lepiej. Wstyd. Klasa polityczna, cholercia.

 • 0721x

  Oceniono 6 razy 2

  typowa pisiowa tandeta

 • obserwator_65

  Oceniono 4 razy 2

  no cóż, teraz jak ktoś powie o panu Dudzie w podobnym tonie to będzie to w pełni uprawnione. Taki język wprowadził do tzw. debaty pis i raczej riposty szybko się może spodziewać. Ale jak ma życie będą wówczas głosić kampanię nienawiści

 • dryl1

  Oceniono 9 razy -5

  Palikot Janusz ten od świńskich ryjów i penisa tak się spasł, ze w pierwszej kolejności powinien zająć się swoim wyglądem. Czyżby choroba filipińska opanowała Januszka?

 • arahat1

  Oceniono 8 razy 4

  przebija hofmana glupota i chamstwem..plaska ziemia plaski mozg...oto typowy czlonek pisuarowy

 • goplana24

  Oceniono 6 razy 2

  Myślałem że Hofmana w głupocie już nikt nie przebije a tu wylęgarnia idiotów lansuje nowego błazna > MASTELAREK , kuźwa nie dosyć głupie nazwisko to jeszcze pusto pod sufitem.

 • porannakawa01

  Oceniono 5 razy 3

  Debata Andrzeja Dudy z Januszem Palikotem?
  Chodzi o tego winiarza, błazna, milionera spod Biłgoraja? - kpił w RMF FM Marcin Mastalerek, rzecznik PiS.

  O-oooooo!
  Dudy zaczynają czuć, że pod dooopom im siempali!
  Teraz Duda moze oczekiwać wreszcie na głośne zapytanie - jak tam z udziałem Dudy w kaczyńskim Przedsiębiorstwie Ułaskawiającym?
  Wspólnik przestępcy ratujący na zlecenie jego dooopę przez kaczyńskie Przedsiębiorsdtwo Ułaskawiające?
  Debata Andrzeja Dudy z Januszem Palikotem?
  Chodzi o tego Dudę - kombinatora, błazna, gołodupca co to uciekł z Polski dorabiać?

 • henryk57

  Oceniono 9 razy 7

  Wolę być bogatym błaznem od kreatury o pseudonimie "Brevik". Palikot to nie moja bajka , ale przynajmniej nie jest żebrakiem przy uchu prezesa.

 • Franciszek Szekla

  Oceniono 7 razy 5

  ktoś o tak chamskim obyciu nie powinien być rzecznikiem nawet w pisiesisie....

 • kczyna

  Oceniono 7 razy 3

  Czy Dudę można obrazić, chyba nazwać go osłem, ale to obraza dla osła.

 • evergreen111

  Oceniono 8 razy 6

  Breivik i jego boss z oburzeniem mówili o "przemyśle pogardy" wobec Zimnego Lecha, a sami co robią?

 • bosakowska

  Oceniono 8 razy 6

  czy w partii "prawdziwych polaków" nie mogą znalesc kogoś mądrzejszego? jeden przejechał sie na kilometrówkach a drugi głupszy od tego co wyleciał.

 • maxim-sn

  Oceniono 10 razy 6

  Palikot jest mądrym facetem trzeba umieć słuchać co i o czym mówi

 • ulther

  Oceniono 8 razy 8

  A co, Andrzejek nie potrafi sie bronic? Ta neohofmanowska szczekaczka musi obwarkiwac Palikota?

 • 1-mark-adams

  Oceniono 8 razy 8

  No właśnie. W komitecie wyborczym Prezydenta to samo powiedzieli o debacie z Dudą.

 • batura3

  Oceniono 9 razy 7

  Panie p ośle Mastalerek - nie należy oceniać innych według siebie - to może po pissowsku ale nie po chrześcijańsku :-))))))

 • kralik111

  Oceniono 10 razy 8

  Mastalarek wlasnie podarowal Palikotowi kilka punktow procentowych :D

  Czy moze byc na swiecie cos glupszego od polskiego PiSowca?

 • kralik111

  Oceniono 8 razy 6

  Blazen? A jak nazwie PiSowiec prezydenta, ktory uciekajac przed prezydentami Niemiec i Francji tlumaczyl sie swiatu sraczka? :D

 • jozekzczikago

  Oceniono 8 razy 4

  odezwał się pół mózg od kaczego pokurcza!!!! ten jełop u Palikota to mógłby co najwyżej gnój wozić!!!!

 • kuma1

  Oceniono 6 razy 2

  Ten głąb nie zdaje sobie sprawy o kim mówi i kto jakie ma doświadczenie i wiedzę. Po raz kolejny potwierdza się powiedzenie jak przezywasz tak się nazywasz ........Błazen. A podstawiając pod równanie jaki Prezes taki Rzecznik wszystko jasne.

 • Ernest Mamrot

  Oceniono 7 razy 1

  Mastalerek! Ty taki sam błazen a przy tym na dodatek durnowaty jakiś taki... Trzymaj się prezia i dbaj o jego koty. Do niczego innego się nie nadajesz.

 • ktos2014

  Oceniono 8 razy 4

  I to jest ten język pozbawiony agresji, kulturalny itp.
  A potem to oni sa atakowani bezpardonowo czysta kpina

 • stary.gniewny

  Oceniono 6 razy 4

  "... Chodzi o tego winiarza, błazna, milionera spod Biłgoraja?"

  Zapewne wg obecnego rzecznika poprzedni był niedoścignionym mistrzem. Zatem stara się człowiek jak może żeby się do poziomu poprzednika zbliżyć i trzeba obiektywnie stwierdzieć, że nieźle mu idzie.

 • 4jaco

  Oceniono 8 razy 4

  Ten kretyn przebił swoją głupotą nawet Hofmana!

 • palawan1

  Oceniono 6 razy 4

  i Pis domaga sie szacunku dla prezesa i jego przydupasów ?????? Jeżeli pis ma taki szacunek do przeciwników to trudno sie dziwić że i kandydat pisu będzie przez innych podobnie nazywany.

 • yureck

  Oceniono 6 razy 2

  jasne mastercośtam (szkoda czasu na zapamiętywanie) i jego horda wolą "małpki" jakimś bełtem łbów zawracać sobie nie będą

 • Oceniono 6 razy 4

  I taki Mastalerek jest poslem,bez kultury ,wychowania i szacunku do ludzi,
  gdzie prezes szuka takich prymitywnych,tepych osobnikow .Wstyd.

 • swoj_pl

  Oceniono 7 razy 7

  Chcialbym miec duzo milionerow na gorze.
  Drobne oszustwa, typu Adas z duzym malym, nie bylyby pokusa dla nich, mam nadzieje

 • pogodny100

  Oceniono 5 razy 3

  mastalerek ty szmaciarzu mozesz zbierac i sprzedawac butelki i korki po winie pana Polikota.

 • zimmel

  Oceniono 9 razy 9

  To jest katolik PiS-dzielec.Większego błazna i idioty nie widziałem w partii jakim jest Mastalarek.

 • franek-janek

  Oceniono 6 razy 6

  Nie ma wiecej blaznow niz w PiSie Mastalarek jest tego biezacym przykladem! Poza tym o jakich debatach PiS mowi? Przeciez sam Prezes w portki robi jak tylko wspomna debate!

 • swoj_pl

  Oceniono 6 razy 6

  Dlaczego my musimy miec podwojny rzad? To prowadzi do ciaglej walki podjazdowej miedzy dworami, ciaglych konfliktow, walki o krzesla przy stole czy miejsca w samolocie.

  Walesa byl w konflikcie ze wszystkimi
  Kwas a Millerem
  Wizjoner z Tuskiem
  I jesli premierem zostanie Zbawiciel (Boze miej kraj w opiece), bedzie on w konflkcie z Komorem, bedzie to walka na dlugie noze.

  Dlaczego nie mozemy miec systemu wzorowanego na niemieckim, gdzie prezydenta wybiera zgromadzenie narodowe (bez igrzysk ogolnokrajowych, szybko i tanio) i prezydent jest figurantem (co eliminuje konflikty z kanclerzem i jest tanim dworem)?

 • lica79

  Oceniono 5 razy 5

  W sekcie kurdupla konkurs na gamonia dnia trwa nadal, Mastalerek w czołówce, za nim dynamicznie Brudziński i Płaszczak,

 • kov02

  Oceniono 6 razy 6

  To Palikot nie powinien spotkać się z niejakim Dudą ,gdyż jest to pospolity kłamca i oszczerca skazany prawomocnym wyrokiem sądu :www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/andrzej-duda-bedzie-musial-przeprosic-romana-ciepiele/

 • 22lullaby33

  Oceniono 8 razy -8

  Nareszcie pan Mastalerek celnie odpowiedział na durne pytanie medialnego funkcjonariusza. I tak należy zbywać durne pytania. Nie ma potrzeby pytać PiS-u, skoro o wszystkim decyduje PO z przystawką. PiS w tej sytuacji może sobie dywagować, jak chce, nawet najbardziej fantastycznie, bo to tylko dywagacje. Medialna słuzba winna dopytywac o wszystko rząd, PO i przystawkę, bo tylko ich decyzje są realne.

 • tad-tad

  Oceniono 5 razy 5

  Fajne to jest że Mastalerek ma wiedzę o tym że oni {pisiory ]nie mają wpływu na wysyłkę czegokolwiek na Ukrainę, oni na szczęście nie mają wpływu na nic, i dla naszego dobra nie powinni mieć na nic wpływu w Polsce, NIGDY

 • kotwkaloszach

  Oceniono 8 razy 8

  Jak taki pan Mastalerek sie wypowie, to kazdy w miare rozsadny czlowiek od razu wie na kogo nie glosowac...

 • geniusz786

  Oceniono 7 razy 5

  "CAŁY SZEREG, CAŁY SZEREG SPOTKAŃ", Pani Kandydacie na Prezydenta, jeśli szereg, to szereg. Bez "cały" i bez "powtarzania". Jeśli chce Pan prezentować wyższe standardy i reprezentować prawdziwe elity, nie (Y)lity, to niech Pan to udowodni konkretami, programami, a nie podawaniem harmonogramu wytracania swojego czasu, poświęconego dziecinnym przepychankom, czy ja to powiedziałem czy nie. To jest niepoważne. To dyskryminuje kandydata na jego starcie, bo tego tez nie da się słuchać. Z takim poziomem może Pan "przemawiać" do przedszkolaków, ale nie do młodzieży, która zna standardy europejskie. I ich oczekuje, także od kandydata na Prezydenta. Wiec proszę zweryfikować swoje >mamienie narodu<. Bo naród już nie wierzy w obiecanki, cacanki. naród oczekuje konkretów. "Mowa trawa" była dobra ćwierć wieku temu. Proszę zacząć interesować się realiami życia Polaków, jeśli chce coś dla nich prawdziwie zrobić, niekoniecznie byciem Prezydentem. Można realizować plan gospodarczy, będąc też w opozycji. Proszę pokazać, co PiS i Pan, jako kandydat na Prezydenta, zrobił dla narodu. A nie co Pan DOPIERO zrobił. Gdyby nawet Pan został Prezydentem, to i tak Pan sam nic nie zrobi, a za Pana będą inni robić, wiadomo kto. A Pan będzie tylko pionkiem i ich narzędziem do realizowania przez Pana SWOICH DALSZYCH UKRYTYCH przed narodem, niecnych programów, na niekorzyść - jak zwykle - najuboższej sfery narodu, o którą tak naprawdę nikt nie dba. NIKT. A jeśli, to udaje, że dba. Bo nie ma żadnego programu do rozwiązania w Polsce biedy. I ten upokarzający stan tych ludzi jest beznadziejny z Panem czy bez Pana. Pan w tym względzie nie ma żadnej mocy ani programu, aby to zmienić ten beznadziejny ich stan na korzyść tych ludzi najuboższych, a są ich miliony. Więc proszę, niech Pan przestanie opowiadać bajki, bo tego nie da się już słuchać. A niechętnych moim opiniom proszę, aby przestali mnie straszyć. Czyżby z powody realnego myślenia i przedstawiania realiów życia, oraz ujawniania absurdów, narastających zwłaszcza przed wyborami? Tak się tego ktoś boi, że aż musi innych straszyć? .

 • techbud176

  Oceniono 6 razy 6

  Jak już błazen to raczej pan Duda stroi miny jak Walduś Kiepski, może wystartować w konkursie na idiotę. Przepraszam Państwa Kiepskich.

 • disloyall

  Oceniono 16 razy -8

  Panie Mastalerek - mowi pan tak samo, jak jabym chcial. Spokojnie, rzeczowo i w punkt.... a zmutowane p.edalstwo dostaje kazdorazowo szalu.

  Dziekuje Panu Panie Mastalerek, dzieki panu odzyskalem wiare, ze w Polsce jeszcze sa jacys Polacy, ktorym bym uscisnal reke !

 • newcove

  Oceniono 6 razy 6

  Czy to prawda że Mastalerek jest w jakimś związku z panią Pawłowicz. Widać, że oboje kochają jeść ale czy cos więcej? Jeżeli tak to życzę im dużo szczęścia pomiędzy posiłkami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX