"Pamiętasz, jak miałeś polio? Nie pamiętasz, bo rodzice cię, ku*wa, zaszczepili". Tak amerykańscy lekarze namawiają ludzi do szczepień

Pięcioro lekarzy zostało zaproszonych do popularnego talk show Jimmy'ego Kimmela, by namówić ludzi do szczepień. I zrobili to w dość niestandardowy sposób.
POLUB NAS
"Nie ma absolutnie żadnego powodu, by nie szczepić swoich dzieci", "Myślałem, że ustaliliśmy to już w latach 50.!", "Teraz muszę wykorzystać swój jedyny dzień wolny, żeby tłumaczyć to idiotom" - w ten sposób piątka amerykańskich lekarzy tłumaczy ludziom, dlaczego szczepienia są konieczne.

Segment z lekarzami zaczyna się w okolicach trzeciej minuty filmu:"Jeśli nie zaszczepisz swoich dzieci, narażasz je na niebezpieczeństwo" - mówi na samym początku jedna z lekarek. "Szczepienia nie mają niemal żadnych minusów" - twierdzi kolejny. Jednak z każdą kolejną sekundą lekarze są coraz bardziej poirytowani.

"Nie mogę, k...a, uwierzyć, że w ogóle musimy to tłumaczyć". "Jestem dopiero w połowie drugiego sezonu 'Breaking Bad', ale zamiast oglądać, musiałem tu przyjść, bo wierzycie jakiemuś kretynowi, który podał dalej antyszczepionkowego maila".

Twórcy programu zaznaczyli, że w scence nie wystąpili aktorzy, a prawdziwi lekarze.

Komentarze (755)
"Pamiętasz, jak miałeś polio? Nie pamiętasz, bo rodzice cię, ku*wa, zaszczepili". Tak amerykańscy lekarze namawiają ludzi do szczepień
Zaloguj się
 • podobny_do_nikogo

  0

  Spieprzaj niedouczony konowale. Po "kombinowanej" szczepionce mój syn nie jest tym kim był!

 • 0

  "Szczepienia nie mają niemal żadnych minusów" - twierdzi kolejny A to stwierdzenie większość przegapiła...

 • Lucjan Dziurgot

  Oceniono 2 razy 0

  Polio i wiele innych chorób istnieją tylko w CIA'skich magazynach bakterii i czekają na spadek odporności ludzkości - bucu, masz mało wolnego czasu bo dzieci są szczepione i za dużo antybiotyków połykają dlatego są coraz słabsze a ty masz dużo "PRACY"

 • rahim84

  Oceniono 3 razy 1

  Nie miałbym nic przeciwko tym baranom co"chronią swoje skarbeczki przed złem jakie jest szczepionka" jeśli tylko w razie choroby tylko one były chore i nie roznosiły.

 • Maja Świrko

  Oceniono 2 razy 0

  Program Jimmy'ego Kimmela to program rozrywkowy, satyryczny, humorystyczny. Dlaczego o tym w ogóle nie wspomnieliście? Myślę, że to wiele zmienia...

 • ptoki8

  Oceniono 2 razy 0

  Tylko ciekawe, że lekarze swoich dzieci nie szczepią...

 • ludka75

  Oceniono 1 raz -1

  więcej o szczepieniach: szczepienia.ort-reha.pl

 • agnikari

  Oceniono 3 razy 3

  Jestem za szczepieńim dzieci . Ale jestem przeciwna wviskaniu szczepionki p/grypie. Nic nie dają i jeszcze powodują spore powikłania

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX