Adam Hofman o powrocie do PiS: Kusi mnie, aby złapać za telefon i zadzwonić do Andrzeja Dudy

- Zostałem symbolem obciachu i głupoty - powiedział Hofman w Radiu Zet. Odniósł się do swojego wykluczenia z partii i mówił o chęci powrotu. Komentował też kampanię prezydencką. - Słaba kandydatka SLD to problem dla prawicy - oceniał.
POLUB NAS
Monika Olejnik pytała byłego rzecznika PiS o to, czy w związku z kampanią częściej myśli o powrocie do partii. - Jestem zwierzęciem politycznym, a kampania to szczególny okres, kiedy dużo może się zmienić, otwierają się nowe możliwości - stwierdził.

Hofman zgodził się z Olejnik, że cała sytuacja wokół jego usunięcia z partii była "głupia". - W politycznym znaczeniu zostałem symbolem obciachu i głupoty - stwierdził Hofman. - Teraz mam czas na pracę nad sobą. Każdy musi mieć swoją Częstochowę - dodał.

- Oczywiście, że mnie kusi, aby podnieść telefon i zadzwonić. Ale nabrałem też dużo pokory. Teraz siedzę na ławce karnej - powiedział polityk, zapytany, czy w związku z kampanią wyborczą nie chciałby zadzwonić do Andrzeja Dudy. - Staram się robić rzeczy, które mogą się przydać w pracy w polityce, nie odwiesiłem butów na kołek - dodał Hofman.

"Kaczyński ma klucz do prawicy"

Hofman ocenił, że choć Andrzej Duda jest suwerennym kandydatem, to pozycja prezesa Kaczyńskiego nie słabnie. - Każdy, kto mówi, że trzeba "schować" prezesa, albo źle mu życzy, albo nie zna się na sprawie - ocenił były członek PiS.

- To Jarosław Kaczyński ma klucz do jedności na prawicy. Jego udział w kampanii jest niezbędny - dodał. W mediach pojawiały się komentarze, że Andrzej Duda ma zostać nowym liderem PiS, a Jarosław Kaczyński jest rzadziej obecny w mediach, bo następuje zmiana pokoleniowa w partii.

Hofman nie wróci w trakcie kampanii prezydenckiej, bo przyćmiłby Andrzeja Dudę [BLOG]

"Dni Kamińskiego są w pewnym sensie policzone"

Olejnik pytała byłego rzecznika PiS, jak ocenia doniesienia o możliwym zatajeniu drogich zegarków w oświadczeniu majątkowym ministra Michała Kamińskiego. - Ma on poważne problemy, jego dni są w pewnym sensie policzone - ocenił Hofman. Powiedział on też, że Kamiński może okazać się problemem, a nie atutem dla Ewy Kopacz.

Kamiński, obecnie minister w rządzie Ewy Kopacz, był jednym ze spin doktorów Prawa i Sprawiedliwości. Przypisywano mu w dużej mierze zwycięstwa partii w wyborach parlamentarnych oraz wyborczy sukces Lecha Kaczyńskiego. - Kamiński jest bardzo cynicznym zawodnikiem, ale plotki o jego skuteczności są przesadzone - stwierdził Adam Hofman.

- Kamiński i Bielan potrafili stanąć w dobrym momencie za prezesem i zrobić sobie fotkę. Dziś wielu tak potrafi - dodał

"Uważam, że szef SLD dogadał się z pałacem"

Adam Hofman stwierdził, że niektórzy kandydaci w wyborach prezydenckich mogą działać na korzyść Bronisława Komorowskiego. - Moim zdaniem Miller dogadał się z pałacem, by wystawić słabą kandydatkę - powiedział Hofman. Polityk ocenił, że zły wynik kandydatki SLD byłby pomocny dla prezydenta, ponieważ Ogórek mogłaby odbierać głosy Komorowskiemu.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (292)
Adam Hofman o powrocie do PiS: Kusi mnie, aby złapać za telefon i zadzwonić do Andrzeja Dudy
Zaloguj się
 • kuma1

  0

  Komuś bardzo zależy aby w polityce za autorytet uważać złodziei, moralne dno robiące za klauna w radiu i telewizji ale przynoszący oglądalność.

 • Janusz Senex

  Oceniono 1 raz 1

  -
  Hofman,zajmij się opieką nad swoją "chorowitą" żoną.
  Daj sobie spokój z polityką,bo w polityce śmieci jest już dostatecznie dużo.

 • marcin5050

  Oceniono 1 raz 1

  a do pierdla za złodzejstwo nie łaska?

 • ola-blue

  0

  Natury sie nie zmieni, panie Hofman! Jak się ma naturę cwaniaczka i kombinatora, kostium czlowieka przyzwoitego będzie pana gniótł i uwierał. I będzie sie pruł i zwijał, odsłaniając buraka.

 • leszekzgd

  0

  Hoffman zostałeś symbolem posła złodzieja i nie wiadomo jakbyś srał smród zawsze za tobą pójdzie.

 • joly.roger

  0

  Hoffman stał się symbolem obciachu na dłuuugo przed aferą madycką ;)

 • bergwrc

  0

  Już na studiach byłeś obciachowym cwaniakiem. Potwierdziłeś to jak w kilku oklepałeś swojego kolege konkurenta w partyjnych szeregach. Król analnego frontu przetrwania, pamiętasz???

 • antyoportunista

  Oceniono 2 razy 0

  Kolejne łkamstwo PO brzmi: "będziemy popierać wszystkie projekty realnie zmierzające do poprawy sytuacji polskich rodzin..."
  Jest to kłamstwo, zważywszy na to, co robi koalicja rządząca od momentu objęcia przez nią władzy. Ich działanie jedynie POGORSZYŁY sytuację polskich rodzin w każdym aspekcie.
  Bezrobocie nieustannie od 2007 r. rośnie, mimo, że młodzi Polacy ciągle emigrują za granicę (gdyby nie to, byłoby jeszcze wyższe, na poziomie ok. 20%). Skutkiem tego coraz trudniej jest znaleźć pracę, a jeszcze trudniej - przyzwoicie płatną, pozwalającą na życie na godnym poziomie, pracę. Znamienny ten fakt odbija się na losach całego społeczeństwa. Bezrobotni i ich rodziny żyją w nędzy, bo nie mają z czego się utrzymać, i muszą imać się wszelkich zajęć. Ci, którzy pracują na stanowiskach niższych niż wyższe szczeble kierownicze, są praktycznie niewolnikami swoich prawcodawców, od których słyszą "rób, co ci każę, za takie zarobki, jakie ci daję, bo na twoje miejsce jest 10 chętnych".
  Podatki nieustannie idą w górę, a kwota wolna od podatku, jak wspomniałem, jest zamrożona (nie jest nawet indeksowana do inflacji), co sprawia, że rzeczywista wysokość podatku PIT, jaki płacimy, wzrasta z roku na rok. W konsekwencji coraz mniej pieniędzy zostaje w naszych kieszeniach, bo politycy rządzącej koalicji zabierają nam coraz więcej.
  Nieustannie rosną ceny - szybciej, niż nasze zarobki. Wskutek tego coraz mniej możemy sobie kupić za tę niewielką ilość pieniędzy, którą politycy nam pozostawili w naszych kieszeniach. W tej sytuacji nie ma nawet żadnego znaczenia to, że nasze nominalne zarobki wzrosły od 2007 r., ponieważ coraz mniej możemy sobie kupić za nasze pieniądze - a TO jest prawdziwą miarą zamożności społeczeństwa.
  Krótko mówiąc, sytuacja polskich rodzin pod rządami obecnej koalicji systematycznie się pogarsza.

 • culebre

  Oceniono 2 razy 0

  O, nie, nie, nie, gnoju. Raczej symbolem przestępstwa sprzeniewierzenia pieniędzy publicznych, czyli zwykłym kryminalistą. No i ostrzeżeniem przed ożenkiem z prymitywną menelicą, bo tylko dlatego się wydało. I jeszcze to ścierwo w radiu bryluje, rzygać się chce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX