Michał Kamiński nie wpisał zegarka do deklaracji tak jak Nowak? "Upadł na głowę"

- Do głowy by mi nie przyszło, że po tym, co stało się z Nowakiem, kolejny członek rządu może mieć problem z zegarkiem - mówił w Poranku Radia TOK FM Jacek Żakowski. Okazuje się jednak, że problem z deklaracją i zegarkiem wartym 37 tys. zł może mieć Michał Kamiński, od niedawna współpracownik Ewy Kopacz. - Trzeba kompletnie upaść na głowę - dziwił się publicysta.
"Fakt" pisze o zegarku Michała Kamińskiego, byłego polityka PiS, od niedawna pracującego w kancelarii premiera. Zdaniem gazety zapowiada się sprawa bliźniaczo podobna do afery z udziałem Sławomira Nowaka, byłego ministra transportu i posła PO, który przez zegarek wypadł na boczny tor polityki.

Według tabloidu Kamiński nie wpisał wartego 37 tys. zł przedmiotu do deklaracji majątkowej. Początkowo polityk tłumaczył, że zegarek kupił w zeszłym roku. "Fakt" opublikował zaś zdjęcia, z których wynika że miał go już trzy lata wcześniej.

"Kamiński ma coś pod kopułą"

Jacek Żakowski w Poranku Radia TOK FM był zachowaniem Kamińskiego szczerze zdziwiony. - Do głowy by mi nie przyszło, że po tym, co stało się z Nowakiem, kolejny członek rządu może mieć problem z zegarkiem - stwierdził.

- Trzeba kompletnie upaść na głowę, żeby kupować zegarek za 37 tys. To kompletnie dyskredytuje człowieka jako kandydata na wysoki urząd państwowy, bo oznacza, że ma coś pod kopułą. Żeby obnosić się z tym zegarkiem i nie wpisać go do deklaracji majątkowej, trzeba być kompletnie pozbawionym rozumu. Jasne, to może być błąd, ale pani premier, niech się pani trzyma od takich facetów z daleka! - zaapelował publicysta.

Więcej o Kamińskim i jego zegarku w "Fakcie" >>>

Więcej o:
Komentarze (217)
Michał Kamiński nie wpisał zegarka do deklaracji tak jak Nowak? "Upadł na głowę"
Zaloguj się
 • junkamm

  0

  no to mamy kolejną już afere platformy obywatelskiej . kaminski nie wpisał zegarka o znacznej wartosci . czas już zająć się nim . to było do przewidzenia . wreszcie pozbedzie się naród tego karierowicza łysielca .

 • candid13

  Oceniono 2 razy 0

  Prokuratura nie zainteresowala sie kiedy panprezes przyjal podarek w postaci;

  400 000 zl (czterechset tysiecy zlotych polskich) i w 2013 roku umorzyla sledztwo.

  To bardzo ciekawe, GDYŻ W 2014 ROKU ZA IDENTYCZNY CZYN (O ZNACZNIE MNIEJSZEJ WARTOŚCI, 17 TYS. ZŁ) ZOSTAŁ NIE TYLKO OSKARŻONY, ALE I SKAZANY, POSEŁ SŁAWOMIR NOWAK. i wkrotce zostanie rowniez zostanie Michal Kamisnski,

  No to ja sie pytam jak to jest z tym Naszym Prawem i Nasza Sprawiedliwoscia?

 • candid13

  Oceniono 2 razy 0

  ZATAJENIA PRZEZ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO W OŚWIADCZENIU MAJĄTKOWYM DAROWIZNY O WARTOŚCI OK. 400 TYS. ZŁOTYCH na honorarium jego adwokata w sprawie smoleńskiej.

  Prokuratura Okręgowa odmawia wszczęcia śledztwa z powodu tego, że postępowanie w tej sprawie zostało prawomocnie umorzone w 2013 roku.

  To bardzo ciekawe, GDYŻ W 2014 ROKU ZA IDENTYCZNY CZYN (O ZNACZNIE MNIEJSZEJ WARTOŚCI, 17 TYS. ZŁ) ZOSTAŁ NIE TYLKO OSKARŻONY, ALE I SKAZANY, POSEŁ SŁAWOMIR NOWAK.

 • scythe_sharpening_stone

  Oceniono 2 razy 2

  Wypie...ć z tym auto odtwarzaniem.

 • jaroslavhasek

  Oceniono 1 raz 1

  Misiek zegarmisiek!

 • elzbieta09

  Oceniono 2 razy 0

  Pewnie całe życie zbierał na ten zegarek... hi hi!
  Poważnie: Śmiem podejrzewać, że innych rzeczy też nie wpisał - nie tylko on, ale i pozostali członkowie rządu. Swoją drogą ciekawe, że nasze "jelity nie-polityczne" lubują się w ośmiorniczkach i zegarkach. A może i w złotych sedesach?

 • 7ogamihcra

  Oceniono 2 razy 0

  Te cale deklaracje majątkowe, to jeden wielki idiotyzm.
  Przypuszczam, że jak bym starał się o stanowisko, gadzie taka deklaracja jest konieczna, to na wszelki przypadek bym wpisał nie tylko zegarek za 30 000, ale i zrobił podobny wpis jak Vincent.
  Bo to wiadomo, czy gdzieś na strychu nie ma obrazów Picassa, któregoś Kossaka czy jakiegoś złotego jajka z carskiego skarbca ? Lepiej się zabezpieczyć, a w dodatku jak widać lepiej napisać o większym majątku, jak o mniejszym...bo to i zarobić by można na to konto więcej...na lewo..jakby...Jednym słowem całe te deklaracje to kompletny kretynizm.

 • piotr110660

  0

  trudno nie zgodzi się z Żakowskim

 • almagus

  Oceniono 2 razy 0

  Duda ma 1/2 kg. złota w zegarku na łapie i czy wpisał?

  Ukrzyżowany kraj w sejmie, czy symbol kanalii ktoś zdejmie?
  Biskupów całujesz w pierścienie, ja pytam o przyrodzenie.

  Wieszajcie krzyże gdzie świeckie.
  Biskupów plany zdradzieckie.
  Głupi mądrego zoczy.
  Dla władzy użyje przemocy.

  Z lepszych katolików psiarnią.
  Wskazanych bożo dopadną.
  Czy tego chcecie niepomni?
  Od tortur nieprzytomni?

  Bełkotem wyznacie szatana?
  Gdy jedna rana szarpana?
  I w domu wiedzy mesjasza.
  Kanalia zamieszka nasza?

  Z pośmiertną ręką przejęcia.
  Jak leczyć, nie mają pojęcia.
  Bredzą, że dusza jest cała.
  Bo z ciałem nie zgorzała.

  Niewiele z wiedzy zakresu.
  Liturgie głupoty moresu.
  Boga mają i cuda.
  Uważaj, to tylko obłuda.

  I to „koszernie” lepsze.
  Ludzi zarzynać jak wieprze!

  2015-02-19 almagus
  almagus.blox.pl/html
  www.facebook.com/almagus.almaguski

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX