Komentarze (330)
Majewski broni tekstu o Durczoku. "Proponuję prosty eksperyment myślowy..."
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • k.mac2222

  Oceniono 8 razy 4

  Ja czegoś tu drodzy państwo nie rozumiem. Kiedy z Leppera robiono idiotę (np. mówiąc, że to nie prawda, że na terenie polski były więzienia, albo bezkrytycznie wierząc w autentyczność "sekstaśm") nikt nie miał wątpliwości, że tym idiotą Lepper jest. Okazało się, że miał tak jak w tej, tak i w wielu innych sprawach rację. Nie raczyliście szanowne media nawet przeprosić. Nawet pośmiertnie, kiedy to padł ofiarą zabójstwa ze względu na dowody którymi dysponował. Kiedy nieletnia pannica oskarżyła Polańskiego o gwałt, większość jej uwierzyła. Kiedy Bill Cosby tonie we własnych seksualnych rzygowinach nikt nie ma pretensji. Natomiast tutaj, pan Durczok, wielkie guru dziennikarstwa jest jak widać osobą nietykalną? Pojawiają się komentarze, że to co robi prywatnie to jego sprawa. Jago sprawa? Podejrzenie o zażywanie substancji nielegalnych nie jest jego sprawą. Rozumiem, że dealerzy narkotyków także maja prawo do prywatności, a więc nie wolno im wejść do domów. Autorytet moralny na jakiego się kreował tak wam w głowach namieszał, czy może TVN już zapłacił towarzystwu z Czerskiej za pisanie kretyńskich komentarzy? Tak kochanie zachód. Przypomnijcie sobie co tamtejsze media zrobiły z Kate Moss. Przecież te zdjęcia wyciekły do internetu bez jej zgody. Nikt nie mówił o prywatności, o ochronie wizerunku. każdy skupił się na tym, że jest ćpunką. Poza tym nie rozumiem także dlaczego niejaki p. Durczok jest w waszym mniemaniu na tyle kryształowy, że nie mógł dopuścić się molestowania. Nikt nie czekał na weryfikację seks taśmy Leppera. Kamienie zostały rzucone. Jak się później okazało, niejaka Krawczyk została przekupiona, a taśma spreparowana. - Sprawę zamieciono pod dywanik. Szkopuł w tym, że Durczok jako osoba publiczna ma prawo do ochrony wizerunku w nieco innym stopniu. Oczywiście nadal nie można mu włamać się do domu, ale jeśli jest zamieszany w sprawę policyjną, to wybaczcie, ale nie ma nic dziwnego w fakcie, że Wprost publikuje te informacje. Po waszej obronie można odnieść wrażenie, że albo sami ćpacie, molestujecie i oglądacie zoofilską pornografię, lub, co ponoć jest prawdą korzystacie z usług transseksualistów, albo jesteś nienormalni i autorytet Durczoczka nakopał wam do łba.

 • andopal

  Oceniono 5 razy 3

  Teraz ekipa z TVN powinna wpaść do mieszkania Majewskiego i znaleźć tam kokainę! Chłopaki, do dzieła!

 • 150_w_kapeluszu

  Oceniono 8 razy 0

  Wprost stoczyło się poniżej rynsztoka. No i dobrze, niech tam zostanie, to środowisko bardzo dobre dla Latkowskiego i Majewskiego.

 • kreda145

  Oceniono 9 razy -1

  Moralne zgniłki z Czerskiej codziennie nawalają na swoich łamach na księży dokładnie w ten sam sposób, a jak ktoś ośmielił się napisać coś o przedstawicielu swoł... przepraszam, środowiska dziennikarskiego, to zgniłki omal się nie z e s r a ją z oburzenia. Ciekaw jestem, jaki moralny "autorytet" zostanie dzisiaj uruchomiony, żeby bronić dziennikarskiego molestanta, ćpuna i degenerata.

 • mo60

  Oceniono 4 razy 2

  Wyjątkowo obrzydliwa postać. Bałbym się nawet oddychać tym samym powietrzem, co on.

 • jerpis

  Oceniono 6 razy 6

  Majewski bałamuci! Porównanie dziennikarza z księdzem jest idiotyczne! Dziennikarze nie ślubują tzw czystości. Celibat obowiązuje tylko osoby duchowne i to nie w każdej religii! Jeśli więc ksiądz czy zakonnica najpierw ślubuje tzw czystość a potem uprawia seks, to słusznie wzbudza to co najmniej konsternację!

 • ostatni_mohikanin123

  Oceniono 4 razy 0

  Kamil Durczok padł ofiarą grupy, która chce tanio kupić TVN. Więcej: culturovo.pl/963582/infop,6697

 • cmochall

  Oceniono 8 razy 2

  czego tu bronic ,bufona co wszystkie rozumy zjadl .TVN bez niego odzyska wiarygodnosc.Jest to tez nauczka dla amoralnych dziennikarzy ktorzy pouczaja innych

 • barbara333-4

  Oceniono 7 razy 1

  jeżeli policja i prokuratura nie przymknie tych mafioso Latkowski0 majewski i uzna te metody za normę - to od jutra Polacy wchodzić możecie do mieszkań, które wynajmujecie jakimś jeleniom. Ale będzie ubaw. Cóz ...precedens jest, bezkarny..obowiązuje resztę Polaków....

 • wieskw

  Oceniono 7 razy 1

  Majewski - aby robić eksperyment myślowy trzeba posiadać mózg, a dziennikarze wprost go nie posiadają

 • czyngischann

  Oceniono 5 razy 5

  Przykro mi ale teraz jak przeczytam to nie kupuje kłamstwa wprost. Że typ który zarabia kilkanaście tysięcy miesięcznie kupuje krajówkę( koszt pewnie ok 30 zł) a nie koks (około 200 zł, znacznie mniejsza toksyczność). Każdy kto miał jakiś kontakt z konsumentami tych dwóch substancji doskonale wie że Wprost kłamie.

 • Przemysław Nowak

  Oceniono 12 razy -4

  Obrońcy Durczoka i klientów Sowy rekrutują się głównie z beneficjentów układów polityczno-biznesowo-towarzyskich. Oni doskonale wiedzą, że gdy pęknie jedno ogniwo, to cały łańcuszek może się posypać... Dotyczy to Polski "państwowej", ale także tej gminnej i powiatowej.

 • sarna291

  Oceniono 8 razy 6

  Do prokuratury !!! tysiące ludzi wynajmuje mieszkanie, czy jest takie prawo, by podczas wynajmowania właściciel tego mieszkania mógł bezkarnie wejsc mnam do mieszkania, myszkować po szafach, śmieciach, filmować wynajmowane mieszkanie, czy może wchodzić do niego z dziennikarzami Wprost, by ci robili zdjecia, by wzywali policje by im to pokazac, i policja bez nakazu myszkuje znowu w mieszkaniu.... I bez względu czy owa pani zalegała z czynszem, czy takie bandyckie praktyki sa prawnie przyzwolone ? Bo wydaje mi sie, że Polska stała sie krajem bezprawia. , gdzie wymiar ściganie działa naszkode obywatela, niszczy go na oczach brzradnego państwa. Fizjonomia Majewskiego na foto mówi sam za siebie, typ faceta , gdzie myslenie nie jest je3go mocną stroną, i chyba nie potrafi patrzeć na swoja facjatę,,, Oczekuję od prokuratora Seremeta działania w sprawie bezprawnych działan policji i prokuratury. My wynajmujący mieszkania w Warszawkie boimy się !

 • dawaj.flaszkie

  Oceniono 5 razy 3

  Ach, to o to chodzi! "Durczok [...] jest jedną z najbardziej wpływowych osób w kraju i ma bardzo dużą kontrolę nad opinią publiczną". Durczok ma większy wpływ niż Wprost ;-)

 • geraltoo

  Oceniono 7 razy -1

  Czytając to forum stwierdzam że Durczok jest aniołem i za jakiś miesiąc poprowadzi znowu fakty, a te głupie baby same się na niego rzucały...swoich nie damy oj nie

 • biesczad1

  Oceniono 2 razy 2

  Wyn/at/urzenia moralnego karła - dziękuję, ja postoję...

 • jkredman

  Oceniono 3 razy -1

  Majewski niczego nie musi bronić, ten tekst sam się broni, i wpisy na gazetowym forum tego nie zmienią, ta garstka nic nie znaczących lewaków szczeka jak im pan każe, ale nie zaszczeka prawdy i uczciwości,
  nosił Durczok razy wiele ponieśli i Durczoka,

 • ukw8087

  Oceniono 4 razy 2

  Prowokacja , ot co ....
  Niech Latkowski ( celowo bez red. ) opisze swoje dokonania na przestępczej niwie ...
  Wzrost nakładu zapewniony.
  Konsekwencją będzie zmiana ,, redaktora '' lub zamknięcie Tygodnika.

 • marchwianka.0

  Oceniono 10 razy 10

  Ciekawe, czy prokuratura wreszcie zareaguje na przestępczą działalność właściciela mieszkania i dziennikarzy WPROST. Czekam z niecierpliwością.

 • lm648

  Oceniono 4 razy 0

  ... a w podsumowaniu :) .... "nosił wilka razy kilka ponieśli i wilka" ... to jest początek końca "p." Durczoka w TVN-ie .... baj, baj Kamilku :)

 • ktos2014

  Oceniono 7 razy 1

  Latkowski i ten Majewski są obrzydliwi a cała afera szyta grubymi nićmi.
  Pytam się kto dał zlecenie na Durczoka ? Eksperyment myślowy ? panie Majewski co do pana rozumu wątpliwości są duże

 • alkana11

  Oceniono 7 razy 1

  Kręcisz facet lody az śmierdzi. Mnie zastanawia dlaczego Latkowski dopiero po upływie jakiegoś czasu dopiero "wkroczył " i wymusił działania policji? Zestawienie wcześniejszych zachowań tego jegomościa wskazuje na to ,że ma on problem sam z sobą,w godzinach parzystych jest moralnie czysty a w nieparzystych odzywa si e instynkt chorbliwego podejrzewania wszystkich i wszystkiego,co nijak nie "pasuje jego filozofii?
  Takiego wiedzę tego Latkowskiego. Wczoraj przeczyta łem zgrabne wypowiedzi pana Romana Giertycha, któy min powiedział,że zaprawsza LAtkowskiego ay znowu zacżą buszowac pod jego domem , jak to wcześniej nagrała lamera monitoringu? Zatem Latkowski,uknuło prowokacje na Durczoku" Wynajął od znanego biznesena (spod celi?)chawiręz "Qrewskim wkładem,i doprowadził ,że niczego nieświadomy Durczok zanętę łyknął Mieszkanko jak domniemywam było "stosownie wyposażone w "prochy" do ćpania Durczok wyczuł ,że znalazł sie w sytuacji "Mamy cię"więc szybciutko opuścił lokum ,nim z anonimowego donosu"Latkowskiego:' o orgiach i wąchaniu, zjawił sie patrolk Skoro Durczoka spotkali z dala od ego lokum wi wylegitymowali i rutynowo ,zwolnili LAtkowski nie mógł zgodzić sie z "fiaskiem" więc "bardziej wzmocnił obecność w tym domu "prochów" wcierając je tam gdzie byle kundel łasy na amfę" ja wyniucha Dopiero po "uzupełnieniu lokum", zaangażował głupszego od siebie Michała Majewskiego, któremu bardzo starał się pomóc? I pomógł Tym sposobem "sprzedaż piśmidła wzrosła" a określone środowiska(nie trudno sie domyśleć ,że to pisowsko rydzykowo kibolskie(niby narodowcy), zacierały ręce z "pozbycia sie "kanalii Durczoka"
  Innego rozwiązania tutaj nie ma , jest "grupa interesów i jest Latkowski, bo kasa nie śmierdzi ".
  To kolejna próba regulowania zasad współżycia rękoma "sprzedawczyków pokroju ?Latkowskiego. Stoję jednak za Durczokiem!!!

 • Janusz Łącki

  Oceniono 4 razy 0

  KTO jest owym tajemniczym "właścicielem mieszkania", CO wiąże go ze skazańcem Latkowskim, CO ma do Durczoka i DLACZEGO wygląda to wszystko, jak mało udolna ustawka mało wiarygodnej gazety???

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 2 razy 0

  Znikło z tekstu co znaleziono w mieszkaniu. Na całym świecie taka historia wzbudziłaby zainteresowanie dziennikarzy. Nie dlatego co znaleziono, tylko jak daleko posuwa się dziennikarz aby zdefamować kolegę i bronić swój profesjonalizm... (zoofilska pornografia)

 • mg_0

  Oceniono 4 razy 2

  ludzie słabi emocjonalnie podniecają się byle czym - żadna nowina..

 • aibo

  Oceniono 5 razy -1

  ma rację - jak ktoś jest wpływowy musi być czysty a nie podatny na szantaże i manipulacje.

 • velziuta

  Oceniono 4 razy 0

  To wycinek z artykułu w Fakt.pl i pytanie jak silnie będą teraz Durczoka bronić?"Ale wcale nie był samotnym królem szos, na którego próbował się wykreować w sesji z motocyklem w jednym z magazynów. Powiedzieć, że prowadził bogate życie towarzyskie, to mało. Warszawa kocha sławę i pięniądze. A tych Durczokowi nigdy nie brakowało. Plotkowano o jego niebotycznych zarobkach sięgających 80 tys. zł miesięcznie. Każdy chciał się bawić w towarzystwie jednego z najbogatszych dziennikarzy w Polsce. Wśród jego bliskich przyjaciół były i piękne aktorki, i zawsze pełni ciekawych pomysłów na zabawę gwiazdorzy estrady. O imprezach z ikoną polskiego dziennikarstwa krążyły legendy."

 • remoteisland

  Oceniono 12 razy 8

  Nazywanie Majewskiego dziennikarzem to bardzo duża przesada.

 • 4stress

  Oceniono 10 razy 6

  No cóż, nie bronię Durczoka bo tam nie byłem a i on pewnie święty nie jest. Jednak zamian nazwisk z księdzm lub prawicowym politykiem jak proponuje pan dziennikarz nie bardzo jest adekwatna. Z tej prostej przyczyny, że pan Durczok jest tylko prezenterem wiadomości ( bez urazy), tylko przekazuje informacje różnej maści w najlepszym czasie antenowym. Pan polityk prawicowy, lewicowy czy centrum a jeszcze bardziej ksiądz są ludźmi, którzy przynjamniej w teorii stoją na straży moralności, tworzą prawa wg których żyjemy i głoszą dookoła jak my mamy żyć. Tak więc zachowanie typu: uciekam z mieszkania przyjaciółki ( jeśli jestem żonaty), amfetamina i inne uzywki byłoby przjawem olbrzymiej hipokryzji i zakłamania. Powtórzę jeszcze raz z całym szcunkiem pan Durczok to tylko prezenter informacji. Nie twierdzę też że od razu ma ćpać, chlać i sr... na innych bo ma znaną twarz aln nie róbmy z niego niewiadomo kogo.

 • k0szalek

  Oceniono 16 razy 8

  kiedyś czytywałam Wprost...., ale teraz to jest koszmarny szmatławiec.
  Szkoda czasu na brukowca.

 • metapisu

  Oceniono 3 razy 1

  Ato dobre!? WPROST ma poziom na poziomie brukowca!

 • gab48

  Oceniono 6 razy 6

  "Proponuję prosty eksperyment myślowy" - pisze dziennikarz. "Zamieńcie państwo w tej historii tylko jedno. Nazwisko Durczoka na nazwisko szefa prawicowej gazety, na nazwisko księdza albo polityka. Jestem pewien, że reakcja byłaby o 180 stopni inna"

  To cala prawda o poziomie polskiego dziennikarstwa. A swoja droga Obecnie mamy Syrie, Ukraine, morderstwa IS w Libii i odwet lotnictwa egipskiego. Grecja stoi przed Grexit.... a w polskiej telewizji i prasie o dupie maryni i kamilku ....

 • 45starsza

  Oceniono 4 razy 2

  Są dwa stany świadomości: mądry wie co mówi a głupi mówi co wie.

 • hildebrant666

  Oceniono 2 razy 2

  "Na przykład Majewski. Podniósł wydajność z jednego hektara. I przeniósł ją na drugi hektar. I my podnieśmy, przestawmy, niech se stoi.
  [...]Sięgnijmy wgłąb dnia codziennego. Na przykład Majewski. Sięgnął. Co tam namacał nie powiedział, ale my wiemy. My wiemy. To skromny człowiek, z byle g...nem nie wyskoczy."

  W. Dymny.

 • piotrh

  Oceniono 16 razy 8

  Ten pan na zdjęciu to dziennikarz ??? Wygląda jak kryminalista....

 • sympatyklewicy

  Oceniono 8 razy 4

  "Zamieńcie państwo w tej historii tylko jedno. Nazwisko Durczoka na nazwisko szefa prawicowej gazety, na nazwisko księdza albo polityka. Jestem pewien, że reakcja byłaby o 180 stopni inna"
  ***********************************
  To oczywiste, Kamil by takiego gościa niszczył aż tamten by zszedł z tego świata.

 • kniazwitold

  Oceniono 19 razy 9

  Co to jest ten majewski?

  Kolega z celi bandyty latkowskiego? Razem napadali ludzi?
  Zwykli bandyci, tylko walić po łbach bejsbolem.

 • panzerfaust39

  Oceniono 6 razy 0

  Wprost napisało prawdę o ulubieńcu więc trzeba atakować Wprost

 • stef0909

  Oceniono 5 razy -1

  Majewski i myślenie !??????? ale jaja

 • psyhodelic

  Oceniono 11 razy 9

  Do vito60
  Jak prowincjonalny "gliniarz" zgubił obrączkę , a może schował idąc na dziw... Od razy prokuratura dała nakaz rewizji w domach sprzątaczek. Polskie prawo jest prawem Giertycha?

 • edwarda26

  Oceniono 20 razy 8

  Dziennikarze Wprost zachowują się jak hieny!

 • s0ap

  Oceniono 13 razy -5

  Jakby się okazało, że wynajmuję mieszkanie narkomanowi, też bym go przepędził w p**zdu!

 • boo-boo

  Oceniono 5 razy -1

  "Nie bardzo obchodzą mnie prywatne zwyczaje Kamila Durczoka" - stwierdza na koniec Majewski. "Dla mnie temat zaczyna się, gdy jedna z najbardziej wpływowych osób w kraju barykaduje się w mieszkaniu, szarpie z właścicielem, jest spisywana przez policję. A w lokalu, z którego wychodzi, zostają jej osobiste rzeczy, akcesoria do brania twardych narkotyków, kokaina i amfetamina."

  Jedno przeczy drugiemu.
  Nawet jeśli zabarykadował się, szarpał z właścicielem itd. to robił to w czasie prywatnym, a nie służbowym i na antenie.
  Durczok to nie policjant, który nawet w czasie prywatnym powinien świecić przykładem i np.nie jeździć po alkoholu.

 • darek4019

  Oceniono 2 razy 2

  "Na całym świecie...............". A ja myślałem, że Polacy - nie gęsi i swój rozum mają.

 • 3jw60

  Oceniono 8 razy 2

  Nie rozumiem nagonki na Wprost. Jak Policja słusznie próbowała przeprowadzić rewizję w tej szmatławej redakcji a p. Latkowski jak Rejtan bronił laptopa odmawiając wykonania poleceń wszyscy: jak śmią napadać na dziennikarza, chroni go przecież Ustawa itd. nawet Wysoki Sąd stanął w ich obronie. Jak dziennikarz śledczy doskonale wyszkolony na własnej przestępczej działalności i przez wychowawców i współwięźniów łapie innego dziennikarza, ulubieńca, który uczestniczy w nagonce na co rusz to innych ludzi na "obyczajówce" jest zmasowana krytyka - zwyczaje Kalego. A przecież to co zrobił Durczok ma większą wagę niż niezgłoszenie kupionego przez rodzinę zegarka za kilkanaście tysięcy złotych. Z racji wpływy na opinię społeczną dziennikarz tej rangi musi być czysty.

 • dryl1

  Oceniono 12 razy 4

  Cała ta zbieranina Durczokowo - Kolendowo - Wojewódzko - Kużniarowa najbardziej szmatławej telewizji TVN jest do jak najszybszego pogonienia przez nowego inwestora. Żenujące dupolizanie i stronniczość.

 • ksks3

  Oceniono 8 razy 4

  Czy to Wprost czy inna makulatura napisała co napisała, o to mniejsza. Ale czy nie staje się charakterystyczne to jakie reakcje wywołują takie "sensacje" ? Wszystko jak widać zależy od tego , kogo dziennikarskie hieny upolują. Tym razem upolowały Durczoka i zaczęło się. Środowiska związane z TVN podnoszą lament użalając się nad krzywda Durczoka, flekując ile sie da Wprost. Czy to aby nie ze strachu ze następni może być ktoś z nich ? W tym miejscu warto przypomnieć sprawę pewnego senatora z partii rządzącej, który też jak orzekły sądy prawa nie złamał, ale....... idiotę z siebie zrobił
  No cóż takie mamy czasy i takie mamy elity, polityczne, dziennikarskie artystyczne etc. etc.. A zwykli ludzie niech lepiej szukają wzorów zachowań wśród ludzi na bazarach, blokowiskach, czy w zapadłej wsi. Bo na sam widok naszych elit rzygać sie chce

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX