Nałęcz o Dudzie: Widzę za nim cień Barbary Blidy. Skoro chce być przyjacielem każdego, to dlaczego nie był jej?

- Byłoby znacznie lepiej, żeby pan Duda, zanim zacznie się przedstawiać jako lekarstwo na wszystkie polskie bolączki, powiedział o swoich dotychczasowych osiągnięciach w tej dziedzinie. Znałem się i przyjaźniłem z Barbarą Blidą. Jak widzę pana Dudę, to widzę za nim cień Barbary Blidy, bo to jest wiceminister sprawiedliwości u pana Ziobry. Murem stał za swoim szefem - mówił prof. Tomasz Nałęcz w TVP Info.
- Niech stanie i powie, skoro chce rozwiązywać ludzkie, normalne sprawy, jeżeli chce być przyjacielem każdego człowieka, to dlaczego nie był przyjacielem Barbary Blidy? - pytał prof. Tomasz Nałęcz w TVP Info.

Doradca prezydenta jest zdania, że nie należy porównywać konwencji PO i PiS. - Czy państwo pamiętają posiedzenie rady politycznej PiS-u, które udzieliło wsparcia panu Dudzie? - pytał prowadzących. Gdy ci nie byli pewni, odparł: Prawdę mówiąc, nie pamiętacie, więc nie będę was brutalnie przepytywał. To jest bardzo nieuczciwe, kiedy zestawia się posiedzenie rady krajowej PO z wielkim widowiskiem, które zorganizował PiS następnego dnia, bo będą też widowiskowe konwencje Bronisława Komorowskiego, jak kampania ruszy.

"Musimy się bronić przed nieuczciwym atakiem"

Pytany o konkretną datę startu kampanii odparł: - Na razie musimy się bronić przed nieuczciwym atakiem pana Dudy, bo pan Duda rozpoczął konfrontację z prezydentem Komorowskim atakami poniżej pasa i zafałszowaniem wizerunku aktywności prezydenckiej przez ostatnie pięć lat i zafałszowaniu w ogóle możliwości prezydenckich.

Przypomniał jednocześnie, że Duda jest doktorem prawa i "powinien wiedzieć, że takich kompetencji prezydent nie ma". Zaznaczył też, że prezydent "na głowie stanie, żeby brutalności w kampanii prezydenckiej było jak najmniej".

Nałęcz przypomniał również, że w kancelarii prezydenta Kaczyńskiego, Duda odpowiadał za piony "zajmujące się sprawami prostych ludzi. - Te piony nie funkcjonowały, potrzeba było parę miesięcy, żeby te zaległości nadrobić.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (335)
Nałęcz o Dudzie: Widzę za nim cień Barbary Blidy. Skoro chce być przyjacielem każdego, to dlaczego nie był jej?
Zaloguj się
 • rita57

  0

  Nałęcz # pdrnty

 • dziadwawelski

  Oceniono 1 raz -1

  Ile trzeba mieć w sobie nienawiści i pogardy dla drugiego człowieka aby pchać się z takim opuchniętym ryjem do tv i straszyć ludzi. I to przed każdymi świętami !?

 • wiesscar

  Oceniono 1 raz 1

  Nalecz uprawia czarny public relation. Wystraszony ze do maja ma stolek a potem koniec Full wypasu czy może bul wypasu.

 • tokfm_acz_kolwiek

  0

  Wielu tu bohaterów wyje na PZPR, poczekajmy jak historia oceni PiS

 • tokfm_acz_kolwiek

  0

  Wielu tu pisze, że mocodawców nie było w domu Barbary Blidy i to ma być dowód na ich ninność. Toż to argumentacja każdego gangstera który wysyła swoje "strzelby" samemu będąc na pielgrzymce lub u kogoś gwarantującego jeszcze lepsze alibi

 • tokfm_acz_kolwiek

  0

  Oto odpowiedż każdego który wynajął płatnego mordercę

 • genocidezionism

  Oceniono 3 razy 1

  Co ten Nałęćz bredzi juz jakieś ma zwidy , widzi cienie samobójców. Czas najwyższy aby pan misiek prezydent Komorowski poszedł do konkretnej roboty o ile jeszcze coś potrafi robic poza pierdzeniem w stołki i słuchaniem swojej żony instruowanej przez apostołów syjonizmu. 30 lat Komorowski juz pierdzi w stołki chyba ze sześć kadencji bez przerwy a ma liczna rodzinę i my to utrzymujemy. Niech sie zabiera z tej pierdzącej posady a z nim nawiedzony zwidami duchów Nałęcz też do roboty , zamiatać chodniki , dzieci przeprowadzać . Duda to młody człowiek w sam raz na prezydenta dać mu jedną kadencję i potem następny młody niech dziła dosyć pierdzieli na stołkach. Potrzeba ludzi młodych nie skorupowanych , bez obciążeń układami .Duda na prezydenta i niech jak najwięcej naobiecuje będziemy mu mieli za co jaja obciąć jak nie wykona obietnic bo myślę ,że zmieni prawo i wprowadzi odpowiedzialność polityków za słowa w tym wyborcze obietnice.

 • cleryka

  Oceniono 4 razy 2

  Życiorys polityczny p.Dudy jest faktycznie moralnie podejrzany.( współpraca z Ziobro-Zerem,a potem machlojki w Kancelarii Lecha ,łącznie z fatalnie rozpoczętą kampanią prezydencką,a zakończoną katastrofą pod Smoleńskiem.

 • olecki11

  Oceniono 5 razy -1

  żydy dzisiaj grubo cenzurują i tną posty ale co się dziwić jak u nich w sondażach bul ma prawie 60 % a tu żadnych pozytywnych komentarzy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX