Śląsk: Kierowca tira zignorował blokadę górników. Wjechał wprost w strajkujących

Nie wszyscy kierowcy dali się zatrzymać protestującym na Śląsku górnikom. Kierowca tira przejeżdżający przez miejscowość Pawłowice wjechał (z niewielką prędkością) w blokujących drogę górników, zmuszając ich do zejścia z drogi.
W sieci pojawiło się nagranie z wczorajszych protestów na Śląsku. Górnicy blokowali tam drogi, uniemożliwiając na kilka godzin przejazd kierowcom. Na filmie widać rondo w centrum Pawłowic, zaraz przy urzędzie gminy, i kolejkę samochodów, które nie mogą przejechać z powodu blokady górników z kopalni Pniówek, należącej do JSW.

Całe zdarzenie widać na poniższych nagraniach. Ostrzegamy - filmy zawierają przekleństwa.Kierowca białego tira przejeżdżającego przez miasto stracił cierpliwość i wjechał prosto w protestujących, zmuszając ich do usunięcia się z drogi. Górnicy otwierają drzwi od strony pasażera, rzucają w pojazd kamieniami i śnieżkami, po czym przy zjeździe z ronda jeszcze raz próbują zatrzymać kierowcę. Bez skutku - tir przejechał przez rondo mimo protestu.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (1019)
Śląsk: Kierowca tira zignorował blokadę górników. Wjechał wprost w strajkujących
Zaloguj się
 • barney_nr_1

  Oceniono 1 raz 1

  @x2468
  Zastanów się frajerze co piszesz lub naucz się logicznie myśleć jak by ich rozjechał to jakie było by to usiłowanie baranie? on ich nie rozjechał tylko usiłował rozjechać. Teraz tylko czekać na reakcje prokuratury jaki zarzut postawi nieodpowiedzialnemu kierowcy, który nie wiedzieć czemu nie zatrzymał się i nie sprawdził czy komuś nie wyrządził krzywdy? czyżby był pod wpływem jakiś środków bo inaczej tego niemożna wytłumaczyć jak w ten sposób. To było wręcz próba zamachu na życie i zdrowie ludzkie oraz sprowadzenie zagrożenia w ruchu drogowym art. 86 § 1 oraz art. 86 § 2 przynajmniej z tych artykułów powinien odpowiadać

 • barney_nr_1

  Oceniono 1 raz 1

  Finał jest taki że sprawą zajmuje się KMP w Pszczynie przeciwko kierowcy i bardzo dobrze bandyta jeden z premedytacją wjechał w ludzi mam nadzieje że prokurator wymierzy najwyższy wymiar kary powinno się to podciągnąć pod próbę zabójstwa gdyż kierowca zrobił to z całą premedytacja!!

 • sigm_0

  Oceniono 1 raz -1

  myćki

 • jedyny_twardziel

  Oceniono 1 raz -1

  Drodzy Górnicy !
  Każdy ma swe życie.
  I to Wy właśnie
  Zrozumieć musicie.

 • Oceniono 2 razy 0

  Dobrze zrobił inni rozrabiają a na nas się to odbija niech idą u źródła problemu posprzątać

 • misiek8891

  Oceniono 2 razy 0

  Gratulacje dla kierowcy, powinien przy okazji paru rozjechać dla przykładu może by się reszta opamiętała i zaczeli by robić a nie wysysać pieniądze z państwowego woreczka.

  PRYWATYZACJA DLA KOPALNI !!!

 • Damian Nowakowski

  Oceniono 2 razy 2

  Bandyci nie dadzą uczciwe pracować innym a ten klienta co to nagrywał to za te wyzwiska do pierdla za obrazę uczciwie pracującego kierowcy na rodzinę który jedzie i nie pozwoli się zatrzymać kretynom.

 • Oceniono 2 razy 0

  Brawo dla kierowcy, a tym co napadli na transport i włamali się do kabiny,zdewastowali wycieraczki obrzucali go kamieniami a co gorsze włamali się na naczepę to powinien zająć się prokurator.Są nagrania więc są i dowody. Kierowców też gonią terminy i strajki ok ale nie utrudniać innym bo na WIEJSKIEJ im do w niczym nie przeszkadza. Jak chcą im utrudnić to niech zablokują tam gdzie mieszkają posłowie albo wiejską to może odczują w co wątpię bo tam sprowadzą siły porządkowe taka jest prawda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX