Palikot w trumnie, historia molestowania znanej dziennikarki [W TYGODNIKACH]

Na okładce "Newsweeka" widzimy Janusza Palikota... w trumnie. "Teraz czas zmartwychwstania" - głosi tytuł odnoszący się do prezydenckich planów lidera TR. "Wprost" pisze z kolei "o molestowaniu seksualnym znanej dziennikarki". Oto okładkowe tematy najnowszych wydań "Newsweeka", "Wprost", "Do Rzeczy" i "W Sieci".
Zobacz wszystkie okładki >>>

"Wprost" zajmuje się w swoim najnowszym numerze sprawą przemocy seksualnej w polskich firmach. Opisuje historię znanej dziennikarki molestowanej przez, byłego już, przełożonego. Jest on "bardzo popularną twarzą telewizyjną". - Poszłam z tym do szefostwa. Wysłuchali, ale nic nie zrobili. Usłyszałam: "Jesteś dorosła, rób z tym, co chcesz" - opowiada dziennikarka. Więcej >>>Szokować może okładka "Newsweeka", na której widzimy Janusza Palikota leżącego w trumnie. Szef TR zapowiada w numerze swoje rychłe zmartwychwstanie. - Wiem, że Komorowski, Kaczyński, Miller i większość episkopatu chętnie złożyliby mnie do politycznego grobu. Ale na to będziecie musieli jeszcze długo poczekać - mówi Palikot. Więcej >>>O "kolejnej próbie wymazania rotmistrza Witolda Pileckiego z najnowszej historii Polski" pisze "Do Rzeczy". "Rotmistrz zamordowany przez komunistów strzałem w potylicę (...) wraca w chwale do świadomości Polaków (...). Niektórym, nadal wpływowym, środowiskom bardzo to nie w smak" - uważa tygodnik. Więcej >>>Warto też wspomnieć o najnowszych "sensacjach" tygodnika "W Sieci", którego bardzo zaciekawiły "łóżkowe" sprawy posłanki Anny Grodzkiej. "W sejmie transseksualna, prywatnie mieszka z heteroseksualną kobietą" - grzmi gazeta. Więcej >>>

Grodzka odpowiada na sugestie "W Sieci" >>>

Komentarze (45)
Palikot w trumnie, historia molestowania znanej dziennikarki [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • blog.varsavianista.pl

  Oceniono 1 raz 1

  To jest dopiero okładka

  varsavia.webd.pl/wp-content/uploads/2015/01/sandomierz.jpg

 • mukazy1988

  Oceniono 5 razy 3

  "Znana dziennikarka" "cos wiem ale nie powiem" grubymi nicmi szyte.

  Kobieto (jesli w ogole istniejesz) jesli cie ktos molestowal to idz do prokuratora i on sie juz zajmie jurnym amantem i nie baw sie w dziecinade, bo to jest juz nie tyle smieszne co wrecz zalosne.

  Moze wystapisz w reality show pt. "Jak wracalam do siebie po molestowaniu"? TVN juz czeka, product placement, reklamy, flesze i spotlighty. Lec z tym do telewizji!!!

  Zalosna idiotka...

 • tad-tad

  Oceniono 3 razy 3

  Gó...jady "dziennikarskie "w akcji, i tylko pytanie się nasuwa , po kiego kupować to szmatławstwo, przecież śledzie pakują dobrze, więc te zadrukowane papiery, do niczego nie nadają się, zwłaszcza że i papier toaletowy, do wyboru , do koloru.

 • 12345janka

  Oceniono 9 razy -1

  Prawicowe śmieci zanieczyszczają Polskę.

 • hajbar18

  Oceniono 3 razy 3

  jak molestowana? obrała inną ścieżkę kariery

 • mindowe

  Oceniono 8 razy 4

  Kandydat na prezydenta kładzie się w trumnie,kandydatka drapie się po jajach...gdzie ja żyję ?!

 • antyoportunista

  Oceniono 10 razy 0

  Daniel Passent, jeden z bohaterów książki "Resortowe dzieci. Media", pojawił się w Złotowie (Wielkopolska). Publicysta "Polityki" przyjechał na zaproszenie tamtejszej biblioteki, ale nie wszystkim spodobała się wizyta tajnego współpracownika PRL-owskich służb o pseudonimie "John". Dlatego wśród publiczności można było zobaczyć transparent "TW John won" - taki k... "autorytet"!!!

 • babilon63

  Oceniono 8 razy -2

  Bzdury opowiadane przez kobietę która jako dziennikarka potrafi sama załatwić gamonia który bierze się do jej molestowania a teraz sama angażuje się do walki politycznej i posługuje kłamstwem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX