Komentarze (400)
"W Sieci" sugeruje, że Anna Grodzka jest "kreacją artystyczno-polityczną". Warzecha: Mamy prawo weryfikować jej seksualność
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • gnago

  Oceniono 2 razy 0

  "
  Podobnie jak nie odpowiem na Pana pytanie: 'z kim dzielę serce i łoże'. Takich pytań nie stawiają ludziom, 'nawet osobom publicznym', żadne najmniej szanujące się tabloidy" - pisała Grodzka"

  No popatrzcie, bez zainteresowania wiem kiedy jakas celebrytka ma nowego chłopa , gdzie wakacje spędziła etc. Dzięki portalom i tabloidom nawet tu plotek istniej .

  Ergo samcze hormony w Grodzkiej kraża . Zatem woreczek tkwi na miejscu z zawartoscią

 • horatio_valor

  Oceniono 5 razy 1

  Wprawdzie nie stałem się zwolennikiem poglądów ani osoby p. Grodzkiej, to jednak swoją opinię opieram na jej publicznych wystąpieniach i działalności, a fakt, czy posiada ona penisa, czy nie, jest mi gruntownie obojętny.

  Niestety, tylko fakt obecności lub nieobecności penisa pozostaje w sferze dostępnej umysłowi niepokornego dziennikarza.

 • ciotka_ltd

  Oceniono 2 razy -2

  @adelaide.o.

  A zamknij ty ryja, prymitywna babo z Jackowa! Co za nadete, ciemne, pseudokatolickie imigranckie gowno smie nam, ludziom o dosc wysokim poziomie intelektualnym, tlumaczyc z polskiego na nasze, jak jakiemus "hamerykanskiemu" zrywaczowi azbestu z NY czy nosicielowi tuszek wolowych z Chicago. Babo wredna, nie osmieszaj sie, bo my tez czytac potrafimy i prosty tekst "W sieci" i bez twej pomocy jestesmy w stanie zrozumiec, a wiec swe seryjne egzegezy na tym forum w dupe sobie wsadz!
  Mnie sama gowno obchodzi, czy Grodzka jest transeksualista (dla mnie nie jest), tranwestyta czy hetero cross-dresserem (to ostatnie akurat jest dla mnie najbardziej prawdopodobne) - to jego prywatne sprawy. W swietle wyborow prezydenckich na polskim miejscu obchodzilby mnie jedynie jego program, a GDZIE ty, prymitywie, o tym chocby dwa slowa?
  A jesli chodzi o wyciagane przez ciebie detale CV to odpowiem bez ogrodek slowami bodajze Pilsudskiego: kto za mlodu nie byl socjalista, ten na starosc bedzie sqrwysynem.
  I dlatego nie mam Grodzkiej za zle, ze byl na Kubie w brygadzie mlodziezowej, a stazem w austriackim Sony i na Zachodzie kazdy by sie chwalil - wstyd to jest tobic za polonijna zurnalistke w USA. A kuku!

 • stefan_prokurator

  Oceniono 9 razy 1

  "Grodzka: Po prostu nie do wiary! Skąd tyle nienawiści? "

  Panie Anno; jaka "nienawiści"? Pan jest po prostu groteskowa. Komuch i szpicel zakładający sukienkę, szukający zapomnienia…

 • lob1

  Oceniono 8 razy 2

  Co Was obchodzą łóżkowe sprawy danej osoby,co Was obchodzi co ma pod sukienką.Liczy się człowiek,charakter,,życzliwość,skromność,pomoc drugim.Ta osoba nie jest winna,że natura czy Pan Bóg obdarzyła kogoś pewnymi cechami nienaturalnymi,to co winien jest ten człowiek.Zostawcie ta osobę w spokoju,niech będzie szczęśliwa w swoim wnętrzu.Jesteście katolikami,więc nie mówcie fałszywego świadectwa przeciw bliżniemu swemu.Koniec,kropka,dajcie już spokój tym rozmyślaniom i nie zaglądajcie komuś pod kołdrę.To jest wstrętne i nieprzyzwoite.DAJCIE TEJ OSOBIE TROCHĘ SZCZĘŚCIA i spokoju.

 • kalowiec

  Oceniono 7 razy -3

  teraz pytanie czy on ładuje, czy ona jest ładowana? albo toto ono ładuje się samo...

 • marianna89

  Oceniono 8 razy 0

  Pani Grodzka, prosze nie odpowiadac na chamskie zaczepki tzw, dziennikarzy z rynsztoka. To co Pani robi, z kim sie Pani spotyka, o ile to nie godzi w ineters spoleczny, jest Pani i tylko pani sprawa. Gnojstwo z "WSieci" niech opisze jak tlucze wlasna zone i prawdopodobnie gwalci, bo trudno sobie wyobrazic aby po biciu nie brzydzila sie tego kochanka.

 • fernando51

  Oceniono 9 razy 5

  Chcę zrozumieć pismaka (bo nie chcę powiedzieć dziennikarza) przedstawiającego taki tekst. Bo zaczynam się zastanawia czy, kiedy zasiedzę się u kumpla na "brydżyku" i zechcę u niego przenocować to już jestem ukrytą pod charakteryzacją kobietą (opcjonalnie kumpel). Moim zdaniem taka mierzwa pismacka nie powinna mieć dostępu do publikatorów a jedynie gdzie mogliby się udzielać to właśnie fora internetowe.

 • 1radika

  Oceniono 8 razy -2

  Ależ to jest kreacja na potrzeby politycznego spektaklu i widać bardzo wyraźnie, że mamy do czynienia z mężczyzną. Na nic udawane i fałszywe oburzenie polityków i posądzanie o nienawiść - nie ma żadnej nienawiści. Ale naprawdę jestem zdecydowanie przeciwko robieniu z ludzi idiotów na potrzeby poprawności politycznej. Nie wszystkim poprawność polityczna tak padła na umysł i oczy, że za uja nic nie dostrzegą.

 • plautilla

  Oceniono 8 razy -4

  Przez pewien czas nie pokazywali tej hybrydy i słusznie, że nie straszono tą gębą.
  Teraz znowu trzeba się jej bać. Oczy bolą, psyche boli, dech zapiera, gdy pokazują i niechcący się spojrzy się na demoniczną fizys "grodzki" .

 • wzl_1946

  Oceniono 4 razy -2

  Lalka???? BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!

 • corgan1

  Oceniono 8 razy 2

  Skąd tyle nienawiści? niech najpierw pani zapyta swojego kolegę sejmowego Palikota!

 • rash-omon

  Oceniono 5 razy 1

  Jeśli czytelników postępowej gazety Kaczyński mieszkając z kotem jest zoofilem to wychodzi że jest bardziej postępowy niż Grodzka . Mam w nosie z kim mieszka Grodzka lub Grodzki . To lewicowcy z orientacji seksualnej zrobili sztandar postępu i wyznacznik europejskości . Tak więc jak ktoś pyta jaka to postępowość to się nie dziwcie . To babranie się w waszym błocku.

 • czopciu

  Oceniono 6 razy 2

  no tak. Za wschodnią granicą krwawo i niebezpiecznie. Niewiadomo jak to się dalej potoczy i czy czerwona zaraza nie będzie stała u naszych granic, a wy tu o tym że stary chłop sobie cycki przyprawia.

  No żesz kur..a wasza mać.

 • zal.p.l2

  Oceniono 8 razy 0

  Skąd tyle nienawiści ? Feminazistki rozpoczely plucie jadem i poszło. Zalatwily asistowskie pomysły pod tytuylem "wszystko dla baby ze względu na plec" a o efekt nie było tudno. Lewacy są w tym dobrzy, siac nienawiść, dzielic i rozdawac swoim. Co dzisiaj rozdali ? Tym razem było badania onkologiczne tylko dla kobiet a kazda baba jak przyjdzie to dostaje prezent.. za to ze przyszla na badania. Polecam trojmiejskie sensacje. Rasizm az zęby bolą.

 • alek45

  Oceniono 13 razy 1

  skąd tyle nienawiści????...to proste z miłości do Boga...te typy tak mają!

 • zd46

  Oceniono 14 razy 2

  Warzecha zajrzyj w swoj rozporek a potem poglaskaj swoj worek. Kto czleku cie splodzil, moze mul z leniwa praczka?

 • sitniczek

  Oceniono 5 razy 1

  "zeznaniach "sąsiadów", którzy mieli kilkakrotnie "dostrzec przez rozsunięte zasłony, jak posłanka Grodzka przechadzała się po pokoju w męskim stroju"- galoty i wyciągnięty podkoszulek? Też tak łażę po domu i nikt się nie gorszy, nawet dzieci (łomatko!).
  Dno, nie pismaki.

 • krentacztusk

  Oceniono 4 razy 4

  Może nawet uśmiechnąłbym się przy tym artykule, ale boję się, że mi się zmarszczki zrobią.

 • kluska11

  Oceniono 7 razy 3

  A sesja dla Plejboja albo Cekaema z Grodzką kiedyś będzie?
  To byłaby, tak sądzę, miła dla oka uczta smaku!

 • krentacztusk

  Oceniono 7 razy -3

  A kogo ten palant obchodzi.

 • gabrielle

  Oceniono 11 razy 5

  Czy doprecyzowali, z czego składał się ten męski strój? Bo jeśli z dżinsów i koszulki, to o święci wszyscy, jestem facetem. Gdyby Grodzka chodziła po mieszkaniu w płetwach i z husarskimi skrzydłami na plecach to to też nie powinno nikogo obchodzić.

 • v_kolumna_v

  Oceniono 5 razy 1

  Myślę że w psychiatrycznych oddziałach można byłoby znaleźć o wiele ciekawsze przypadki niż ten dotyczący osobnika legitymującego się dokumentami na nazwisko Anna Grodzka a cierpiącego tylko na zaburzenia tożsamości płciowej i próbować promować na stanowisko prezydenta Polski. Brednie, półprawdy i całe bezczelne kłamstwa jakie nam przekazują nasze media nie takie przypadki znają...

 • andrzej_z_dzialdowa

  Oceniono 8 razy 0

  Brawo dla prawicowych dziennikarzy.

  Ostatnio ten komunistyczny świniak nie goli nawet klaty, robi w wała cały naród.

  Precz z komuną!!!

 • elzbieta09

  Oceniono 1 raz 1

  "Seksmisja".

 • bachczysaraj

  Oceniono 5 razy 1

  Robią z was idiotów głupie lemingi. Można wam wcisnąć każdą bzdurę a wy łykniecie z zachwytem pod warunkiem, że owinie się to gó..o w papierek tolerancji i postępu. Jesteście żałośni.

 • bej-01

  Oceniono 6 razy 0

  powiem krótko: pewne hieny dziennikarskie chcą zaistnieć przez opluwanie pani Anny Grodzkiej.

 • nino.rota

  Oceniono 5 razy 3

  vel Krzysztof Bęgowski...

 • nedlog123

  Oceniono 3 razy -1

  ta "gazeta" nie powinna nazywać się "wSieci" ale "Śmieci"

 • nedlog123

  Oceniono 7 razy 3

  Szczerze mówiąc, to życie seksualne Grodzkiej obchodzi i ekscytuje tylko tych "prawicowych" dewiantów...

 • warszawa1967

  Oceniono 3 razy -1

  Patologia to Pereira i tym podobnie "dziennikarze". Zero wartościowych tekstów tylko pranie brudów, zaglądanie do łóżek i tego co robili pradziadkowie. Szczucie i ku...two byle parę złotych wpadło. To nie dziennikarze, to zwykłe ...

 • lukki69

  Oceniono 3 razy -1

  Niech Warzecha z Terlikowskim ujawnią swoją seksualność....

 • lukki69

  Oceniono 2 razy 0

  Tyle zła na ziemi..z każdym dniem moja niechęć to tej nacjonalistycznej hołoty mającej na celu zachowanie przywilejów i wpływów kościoła wzrasta....niech sobie śpi z kim chce!!!! i tak natura ją(go) już skrzywdziła..samą oryginalnością robi więcej niż hieny medialne swoimi tanimi sensacjami razem wzięte...

 • zwispokolana

  Oceniono 2 razy 0

  co by nie powiedzieć, ma baba jaja i nie zapominajmy, że jest niesamowicie seksowna

 • wojto51

  Oceniono 4 razy 4

  Jakie pismo, takie dziennikarstwo..... P.S. życie seksualne pani/pana Grodzkiej nie obchodzi mnie.

 • perun79

  Oceniono 4 razy 0

  Bęgowski.

 • gorillaglu

  Oceniono 1 raz -1

  Znam przynajmniej 4 biologiczne kobiety (to w razie gdyby jakiś prawicowy geniusz miał wątpliwości) którym zdarza się nosić spodnie i koszule, a w domu dresy. I to często podwędzone mężom/partnerom. Muszę powiadomić je, że są transseksualistkami, ale się zdziwią...

 • jkal

  Oceniono 2 razy 0

  czegóż innego MOżna sPOdziewać PO towarzysu trepie -POlitruku jak NIE zwykłej prymitywnej POlitycznej prowokacji mającej na celu wyłącznie jątrzenie społeczeństwa, które niestety w większości, daje się na to nabrać! I o to chodzi, żeby uwagę ludzi skierować na POboczne tematy!

 • genia50

  Oceniono 5 razy 1

  zmiencie tytul "w sieci" na "w matni"bedzie blizej waszego poziomu

 • genia50

  Oceniono 5 razy -3

  jesli jest dobrym politykiem,to niech sobie bedzie kimkolwiek z LGTB,byle podejmowala dobre decyzje w imieniu wyborcow.Pokazala ,ze jest odwazna i kazdy w podobnej sytuacji moze duzo osiagnac,a nie tylko siedziec w ukryciu i bac sie oddychac, bo tzw.prawidlowym i prawdziwym Polakom sie nie podoba.

 • podobny_do_nikogo

  0

  Zwykła chamówa.

 • ch3heg

  Oceniono 8 razy 2

  Skoro całą swoją karierę zawdzięcza swojej seksualności to czemu się dziwi, że wchodzą mu do łóżka?

 • badziewiak66

  Oceniono 11 razy 3

  "Jej ekscelencja" w realu. Kto by pomyślał że dożyję czasów kiedy scenariusz z "Seksmisji" ktoś wcieli w życie. Facet udaje babę z cyckami i to rzekomo bez fiuta. Przebili Machulskiego na kilometry. A ilu polskich debili dało się nabrać. To jest symbol polskich zmian po 1990 roku. To przejdzie do legendy służb specjalnych, wszyscy od CIA po Mossad cmokają z zachwytu.

 • chakal85

  Oceniono 6 razy 2

  łojej! jakie oburzenie w komentach, ale jak było coś o rodzinie Kaczki to większość tutaj biła brawo i mówiła "że można".

 • dust-on-the-wind

  Oceniono 8 razy -2

  katołectwo jest niereformowalne. Plugawienie wszystkiego lezy w naturze miłosiernych katołków. może pod wasze cuchnące sutanny zajrzycie, zboczeńcy? Pokręconych dzieciorobów, pedofili, krętaczy? Klepiących bezmyslnie jakies pacierze? Średniowieczni idioci. Rozejrzyjcie się. Jesteście śmieszni. I tacy żałości.

 • wesolywerther

  Oceniono 10 razy -4

  Szanowna Pani, to nie ludzie, to osobny wykwit - "katolicy polscy". To się powinno tepić kwasem siarkowym.

 • wuchta-wiary

  Oceniono 12 razy 6

  Krzychu Bęgowski przyprawia sobie sztuczne cycki. Ale jaja... jak Jej ekscelencja w seksmisji.

 • kingstonny

  Oceniono 4 razy -2

  Szanowna Pani Grodzka. To co pani widzi "W Sieci" jest jednym z objawow kultury, przez duze K, ktora sie duza czesc Polakow chwali w kraju i za granica. Ameryka to same chamstwo i wyzysk. Aby zaznac prawdziwej kultury, nalezy pojechac do Polski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX