Godson to nie wszystko. PSL zaprasza byłego znanego polityka PiS

Były wicepremier Ludwik Dorn otrzymał propozycję przejścia do PSL - tak wynika z informacji Radia ZET. Byłby to kolejny w ostatnich dniach transfer ?ludowców? - wcześniej pozyskali byłego posła PO Johna Godsona.
Dorn otrzymał od PSL ofertę wejścia do partii. Decyzję w tej sprawie ma podjąć w przyszłym tygodniu. On sam niejednokrotnie w pozytywnym świetle wypowiadał się na temat rządowego koalicjanta. - Ich nie obejmuje zasada polityki nierozumnej. Pod względem twardego stąpania po ziemi PSL jest najbardziej obiecującą partią na naszej scenie - przyznawał w styczniowym wywiadzie dla "Plus Minus".

Ludwik Dorn to były wicepremier, szef MSWiA i Marszałek Sejmu w czasach rządów Prawa i Sprawiedliwości. Ze względu na duże wpływy i wysoką pozycję w hierarchii partyjnej nazywany był niekiedy "trzecim bliźniakiem" (w nawiązaniu do założycieli ugrupowania, braci Kaczyńskich). Aktualnie jest posłem niezrzeszonym, choć w wyborach w 2011 r. startował z list PiS.

Godson już się zameldował

Gdyby operacja się powiodła, byłby to kolejny w ostatnim czasie głośny transfer "ludowców". Dziś rano ich klub parlamentarny zasilił były poseł PO John Godson. Na konferencji sejmowej zaprezentował go przewodniczący klubu, Jan Bury. Wg niego Godson świetnie pasuje do PSL, gdyż w Nigerii ukończył studia na wydziale rolnictwa i jest "osobą, która uwielbia pracę na roli, wieś".

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (59)
Godson to nie wszystko. PSL zaprasza byłego znanego polityka PiS
Zaloguj się
 • haber73

  Oceniono 1 raz 1

  Jakim trzeba być ćwokiem,żeby tak postępować!Brak honoru,ambicji,godności,/poglądy się nie liczą/I I to jest miara naszych wybrańców.Za wszelką cenę trzeba zostać przy korycie-prawda panowie Dorn,Wipler,Dębski,Czarnecki,Ryfiński i tak można wyliczać w nieskończoność!Ale bagno i dno moralne!Oto nasi posłowie!!!!!!!!!!

 • haber73

  Oceniono 2 razy 2

  I ten cały PSL stał się partią ŚMIECIOWĄ gdzie wszystkie niedojdy zostaną przytuleni i przygarnięci!Ale z tym naszym ulubieńcem narodu" niejakim Godsonem to Januszku Piechociński przesadziłeś!Teraz należy czekać jak prezes wywali na zbity pysk Rysia Czarneckiego to też go Januszku przygarniesz?-dla przypomnienia-nie był jeszcze w PSL-u

 • uzdek98

  Oceniono 1 raz 1

  dornowaty hodowal przeciez psa sabe, wiec mozna podciagnac go pod rolnika ...

 • belmondo1956

  0

  Jednemu i drugiemu trzeba dać po parę hektarów niech pozapieprzają (i żyją z tego) przez parę lat. Dopiero potem PSL może ich przyjąć.

 • candid13

  Oceniono 3 razy -3

  oczywiscie prawdziwi katolicy zalewaja szambem tzw "milosci blizniego" ten portal
  wyglada na to ze nie bedzie dla nich miejsca w raju!

 • candid13

  Oceniono 3 razy -1

  Zadziwiajace ze rodacy nie biora pod uwage ze inteligentmy i dobrze wyedukowany czlowiek obserwujac zycie poglady zmieniac musi.

  "tylko krowa nie zmienia pogladow na smak siana"

 • razb1947

  Oceniono 4 razy 0

  Średnie wykształcenie gumofilców to 3 klasy podstawówki.

 • baby1

  Oceniono 4 razy 0

  Ale szambo. Wszystkie odpady tam trafiają.

 • fidelis192

  Oceniono 3 razy -1

  Niech wezmą do PSL jeszcze Hofmana, to będzie komplet.
  www.youtube.com/watch?v=WjighsDPiIU

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX