Komentarze (55)
Grecja przed wyborami. "I tak nie można obsłużyć tego długu"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • lot23

  Oceniono 13 razy -3

  VIVA SYRIZA ! VIVA GREXID ! VIVA ELLADA ! VIVA SPARTA !

 • ar.co

  Oceniono 22 razy 4

  Jak Syriz dojdzie do władzy, to ludzie rzeczywiście nie będą zaciskać pasa - bo go zjedzą.

 • januszyukio

  Oceniono 36 razy 0

  SYRIZ TO TAKI POLSKI PIS. TAKIE SAME OSZOŁOMY

 • kermit.dolomit

  Oceniono 18 razy 0

  @zarone

  Cóż wsadzenie do jednego wora bogatych i biednych funkcjonujących na identycznych zasadach i z nakazem powszechnej szczęśliwości nie może się udać Wystarczy że Niemcy podnieśli u siebie płace minimalną a reszta już kwiczy że ich firmy zaczną padać jak muchy bo swoim pracownikom działającym w RFN nie mogą tyle płacić

 • fidelis192

  Oceniono 27 razy -3

  Takie kraje jak Grecja czy Polska są celowo zadłużane. Wprowadza się socjal dla każdego, tylko po to, aby takie kraje brały kolejne kredyty od międzynarodowych baków, głownie Niemieckich.
  www.youtube.com/watch?v=YLbHPk7Teng

 • wodakrolewska

  Oceniono 29 razy -5

  Protokoły mędrców Syjonu dokładnie opisują to czego doświadczamy w Jewropie.
  Z sytuacji w jaką wpakowano Grecję powinni wszyscy wyciągnąć wnioski.
  Na razie tylko Orban się opiera, Francuzom też się to nie podoba ale po tym majdanie jaki im zgotowała żydowska chamska gazeta przypomniały im się czasy jak mordowano Wandejczyków. Rosja dzisiaj jest jedynym miejscem gdzie się do więzienia wsadza koszernych geszefciarzy.

 • zec

  Oceniono 42 razy 28

  Ktoś, kto "lokuje" pieniądze w greckich obligacjach, na kilkanaście procent, musi sobie zdawać sprawę z ryzyka i być przygotowanym na to, ze pieniążki pójdą się je**c.
  Europie wcale nie chodzi o Grecję, tylko o banki, które są tak mocno umoczone, ze znowu bez pomocy podatnika nie staną na nogi. Jedyny cel i sens, niewolnictwa, jaki wprowadzono w Grecji, to ratowanie niemieckich banków. Grecy mogą sobie spokojnie zdechnąć, ale dopiero jak banki wyjdą na swoje.

 • panzerfaust39

  Oceniono 31 razy 3

  Następnym krokiem SYRIZy będzie likwidacja pieniądza i własności prywatnej jak zakładał ich duchowy przewodnik Karol Marks

 • zarone

  Oceniono 24 razy -6

  jedyną szansą dla Grecji jak i całych Bałkanów jest Unia Euroazjatycka. Grecki przemysł nie ma najmniejszych szans w starciu z przemysłem Niemiec lub innych krajów północnej Europy.

 • fjestis

  Oceniono 62 razy 24

  "Greckiej gospodarce brakuje własnej produkcji. Tworzenie wartości dodanej nie ma miejsca we własnym kraju. To dla właściciela firmy jest kluczowym problemem: - Trzeba zmienić to, że nie jesteśmy konkurencyjni. Nasza konkurencyjność jest za niska i ciągle spada."

  "Greckiej" zamienić na "Polskiej" i będzie o naszej zielonej outsourcingowej wyspie.

 • kermit.dolomit

  Oceniono 42 razy 14

  Typowy srocjalizm Nie spłacimy długów i co nam zrobicie ? Niech się martwi ten co dał a nie ten co brał

 • boguslawbch6808

  Oceniono 43 razy -1

  Pisałem na tym forum niedawno o moich przepowiedniach z 2004 r. mówiących o tym, że dałem wtedy Unii Europejskiej jakieś 15 lat. Zostałem zminusowany (czym akurat się nie martwię) i paru mnie tu nawet wyśmiało. Czas biegnie, do 2019r. jeszcze trochę zostało a tu dzieją się co raz ciekawsze rzeczy.
  I powtórzę : Unia w obecnej formie nie ma prawa długo wytrwać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX