Lublin. Kobieta spaceruje środkiem jezdni między samochodami. Po podwójnej ciągłej [WIDEO]

Jak wiadomo, kierowcy nie mogą wjeżdżać na podwójną ciągłą. Skorzystała z tego kobieta, która wczoraj po godz. 14 wybrała się na spacer po jednej z ulic w Lublinie. Sfilmowała ją kamera samochodowa.
Auto mija kobietę idącą środkiem ulicy Głuskiej w Lublinie, dojeżdża do skrzyżowania i zatrzymuje się na czerwonym świetle. Kobieta ignoruje chodniki po obu stronach drogi, najwyraźniej nie respektuje też sygnalizacji świetlnej. Pewnie wkracza na jedno z najbardziej ruchliwych skrzyżowań: ul. Kunickiego i ul. Abramowickiej.

Krok ma raźny. Nie ma momentu zawahania, nie spogląda też w stronę chodnika. Kontynuuje spacer po linii i skręca w prawo, nie zwracając uwagi na jadące auta. Jeden z kierowców przepuszcza ją. Nagranie ma szczęśliwe zakończenie: możemy się domyślać, że kobieta kieruje się w stronę chodnika. Nikt nie ucierpiał.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (15)
Lublin. Kobieta spaceruje środkiem jezdni między samochodami. Po podwójnej ciągłej [WIDEO]
Zaloguj się
 • boniface

  Oceniono 3 razy 1

  Zanim sie wystawi opinie trzeba użyć tej części komórek gdzie rodzą sie myśli i pobudzić, chociaż trochę, synapsy. To dotycz wszystkich tych co odrazu orzekli ze kierowała sie do szpitala lub mniej więcej w tym kierunku.
  Ta kobieta w ten sposób wyraziła swój protest przeciwko zestawianiu chodników przez bufonów swoimi brykami, uznając ze pieszemu nic sie nienalezy! Użytkownicy chodników, a wszczegolnosci inwalidzi na wózkach, kobiety ze spacerowkami, starsze osoby - nie maja żadnych szans w zetknięciu z chamem za kierownica ktory uznał ze chodnik jest przedłużeniem jezdni. Policja ściga pieszych bo tych najłatwiej zatrzymac i wlepić mandacik, ale nie tych kto tak naprawdę łamie prawo - pseudokierowcow, parkowicza chodnikowego, "froga" i etc.
  W Polsce działa prawo chama i silnego ale nie mądrego czy sprawiedliwego.

 • kontra.punkt

  Oceniono 8 razy -4

  Lublin to stolica głupoty, bezmyślności i niezaradności życiowej. To typowy wiejski "fschut" - nie mylić ze "wschodem" bo nie che obrazić Japończyków.

 • teodor_jeske_choinski_1

  Oceniono 7 razy -5

  To na pewno polski antysemita...
  Wiadomo, oni sa niespelna rozumu; "antysemityzm w kraju bez zydow"...

 • plorg

  Oceniono 5 razy -5

  Może ma ochotę zginąć - jej sprawa.

 • dziadekjam

  Oceniono 11 razy 5

  Jedyny niebezp[ieczxny moment był gdy przekraczała przejście dla p[ieszych. Tam ginie najwięcej osób.

 • nedlog123

  Oceniono 9 razy -5

  ta strona to już zwykły brukowiec

 • endrju1521

  Oceniono 11 razy 3

  Lublin: Kobieta spaceruje środkiem jezdni między samochodami. Po podwójnej ciągłej

  ================================

  Noooooooooo, skoro nie widzi podwójnej ciągłej,

  to trzeba teraz malować potrójne ciągłe ! ! ! !

 • zigzaur

  Oceniono 19 razy 9

  W pobliżu jest znany szpital, imienia profesora Kaczyńskiego, zresztą. To wyjaśnia zachowanie tej kobiety. Może za wcześnie ją wypisali?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX