Komentarze (792)
Bujak: Byłoby świetnie, gdyby polscy żołnierze walczyli w Doniecku
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • TheTolka1

  Oceniono 5 razy 1

  Lecz się facet,na nogi bo na głowę to już za późno

 • marlenkawcislo

  Oceniono 6 razy 4

  Bujaki, Frasyniuki, Michniki i tą całą styropianową swołocz należało by pogonić z Polski

 • moonwind

  Oceniono 6 razy 4

  Najpierw panie Bujak to Ukraina musi chcieć pomóc sobie sama czyli zaangażować się sama regularną armią a nie liczyć na ochotnicze bataliony składające się prawie w 100% ze zwolenników prawego sektora bo to się Ukrainie jeszcze czkawką odbije. Łatwo wojować ochotnikami tylko będzie z nimi problem po wojnie bo wtedy dojdzie do walki o władzę pomiędzy zbrojnym ramieniem prawego sektora czyli obecnie walczącymi na wschodzie Ukrainy batalionami ochotniczymi a obecną władzą a wtedy to będzie prawdziwa wojna domowa na Ukrainie. Amerykanie wielokrotnie na świecie popełniali takie błędy (do jakich pan panie Bujak nas nakłania) i angażowali się niepotrzebnie w konflikty lokalne lub nawet je wywoływali później ciężko się taką żabę zjada jak np. Kalifat. Miało wyjść dobrze a wyszło jak zwykle.

 • torro73

  Oceniono 5 razy 1

  Tak masz racje , powinni walczyc po stronie powstancow z Doniecka i Ługanska ,z ludzmi ktorzy sprzeciwili sie łamaniu prawa w ich kraju.

  Niech ukraincy dalej sluchaja wytycznych z usa to daleko zajda ,skoncza jak Polska neokolonia ,gdzie amerykanski pracodawca placi za godzine pracy 3 dolary

  Polska to jest chory kraj , wydymany przez banksterow z Wall Street i MFW

 • jonia2012

  Oceniono 6 razy 4

  No to sie wydalo ktore Oszolomy sieja te zalosna antyrosyjskapropagande. Kwiczycie Balwany ze Polakow ubywa a jeszcze ich chcecie dotluc. Straszne z was h...e, Panowie...

 • potulnyqumotr

  Oceniono 4 razy 0

  Ukraińców jest więcej niż Polaków. Mają bogatych oligarchów, których stać na uzbrojenie armii. Mają własne zakłady zbrojeniowe. Mogliby Polacy szkolić Ukraińców, ale i to nie jest potrzebne. Wielu Ukraińców to weterani z Afganistanu, którzy jako podoficerowie i oficerowie Specnazu i innych doborowych jednostek liznęli prawdziwego pola walki z użyciem tego sprzętu, który Ukraińska armia posiada. Czas by ci emeryci zaczęli szkolić młodych poborowych.
  Polska mogłaby przekazać radary artyleryjskie, ale już to zrobiły USA. Najlepsze co może zrobić NATO to przekazywać Ukraińcom dane wywiadowcze uzyskane z satelitów.
  Obecne polskie wojsko napotkałoby na barierę językową - młodzi nie dogadaliby się po rusku - więc używanie polskiego wojska na Ukrainie nie ma sensu.

 • gtpress

  Oceniono 5 razy 1

  ot harcerzyk na bujanym koniku.......

 • Kobusinski Jacek

  Oceniono 4 razy 0

  do dziela panie bujak ----- a my kijow zdobedziemy, lwow odbijemy, odpoczniemy w leningradzie w kolchozowym sadzie ---- hah ------- za malo bylo adrenaliny przy ulotkach - hah ........................

 • gonebosco

  Oceniono 4 razy 0

  Bujak ... Bujaja sie

 • Oceniono 7 razy 1

  Fajny chłop z niego był ale gada jak "Piekarski na mękach" nasi żołnierze na Ukrainie, a co oni mieliby tam robić ? Co nas kuźwa obchodzi jakas Ukraina ? bandera, UPA i reszta hołoty . Znalazł się brat ukrainiec......

 • aaf_g

  Oceniono 6 razy 4

  dawaj przykład. Kamasze na nogi, kałasza w łapy i ciupasem wysłać go na Ukrainę.

 • lazar1wa

  Oceniono 4 razy 0

  Buja(k) w obłokach? a cóż my niby mamy im zawdzięczamy. chyba tylko tanie fajki, wóda i dziki.

 • Kobusinski Jacek

  Oceniono 5 razy 1

  Byłoby fantastycznie, gdyby polscy żołnierze walczyli na Wschodzie - tako rzecze bujak ----- bujak, chcialbym panu przypomniec zdanie ktore jest komentarzem rezysera " czasu apokalipsy : patrzylem jak slimak pelznie po ostrzu brzytwy .................................................

 • outsider44

  Oceniono 6 razy 4

  Świetnie!
  Ja bym poszła dalej i zaatakowała Rosję od strony morza. Oba nasze bojowe pontony zajęły by Kronsztad, a kutry rybackie przerobione na krążownik nagłym desantem zdobyłyby Petersburg. Po czymś takim Rosji nie pozostałoby nic - poza poddaniem się.
  Wówczas moglibyśmy osadzić naszego Bujaka na Kremlu i wreszcie byłby spokój - pokój.

 • marzenna56

  Oceniono 5 razy 1

  zapraszamy do wyjazdu z PL,na stałe.

 • poorpoora

  Oceniono 5 razy 1

  Co powstrzymalo Bujaka przed przylaczeniem sie do ktorejs z ukrainskich jednostek kolo Doniecka?

 • Anya Mazur

  Oceniono 5 razy 1

  Pan Bujak lepiej niech nie buja,spoleczeñstwo polskie nie ma ochoty na tego typu rozrywki, na wasze zawolanie,rozwiazczcie problemy w Polsce.Cos mi sie wydaje ze pan bujak malo wie o historii,a zwlaszcza tej wschodniej.Mamy dosc zatargow i wojen,wyroslismy z tego,latwo rzadzic i zbierac pieniadze,kosztem ludzkiego zycia!

 • r0b0l

  Oceniono 4 razy 0

  i takie matoły styropianowe krótkowzrocznie rozwalają ten kraj
  Skoro jednemu z mądrzejszych ( w przeszłości ) sposród opozycji ( demokratycznej ) takie pomysły realnie przychodzą do głowy to oznacza rychły koniec państwa, na życzenie narodu i polityków.

  Ja płakać po tym cyrku o nazwie 3/4 RP nie będę

 • 1group

  Oceniono 7 razy 5

  Tu nie ma co komentować.Debil.

 • kazik2500

  Oceniono 4 razy 0

  To bylby tragiczny blad. Polsce nie jest potrzebna wojna -- pierwszy raz od setek lat jest teraz w Polsce lepiej. Natomiast nalezy sie zbroic, aby odeprzec atak rosyjski jesli takowy by mial miejsce. Nalezy tez wesprzec militarnie kraje nadbaltyckie.

 • stuj_halina

  Oceniono 2 razy 2

  na pierwszą linię polityków i tzw patriotów z MW i ONR

 • Hieronim Perek

  Oceniono 3 razy 1

  Nie byłbym zaskoczony, gdybyś własnemu dziecku kazał się zabić.

 • Inga Twierdza

  Oceniono 5 razy 1

  To jest chore. Te wielkie legendy Solidarności wszystkie rozumy pozjadały i będą dyktować Polakom co mają robić. Bohaterowie z bożej łaski! Mam ich serdecznie dość! Frasyniuk, Bujak, Wałęsa - gdzie są wasze postulaty? Żałosne zarozumiałe indywidua.

 • korcia2000

  Oceniono 5 razy 1

  Miałem o Bujaku dobre mniemanie. Ale cóż? Widocznie wiek przytępia mózg...

 • normalniepodfryzurka

  Oceniono 5 razy 1

  tacy faceci jak Bujak czy Kowal szkodza opinii naszego kraju ,im rozum odebralo , albo sa tak cyniczni ze widza tylko swoj interes, Ukraina gdyby byla na miejscu Polski NIE ZROBILA BY NIC A MOZE BY UPOMNIALA SIE O NP HRUBIESZOW I BIESZCZADY......akurat jest pobor do armii ukrainskiej wiec droga otwarta......

 • trasat

  Oceniono 7 razy 1

  To prawdziwe oblicze działacza, który zniszczył Ursus. Facet zupełnie zgłupiał. Inni byli podobni, tylko teraz trochę zmądrzeli.

 • 2-julita

  Oceniono 5 razy -1

  TO JEDŹ SOBIE SAM TY STARY DZIADU I WEŹ ZE SOBĄ SWOJĄ RODZINĘ
  nasi młodzi polscy chłopcy nie będą narażać swojego życia za tych banderowców i upowców

 • wyciety

  Oceniono 5 razy -1

  Te rządzące skur.....le są naprawdę gotowi to zrobic.Dla przypodobania się naszym faktycznym wrogom rozpetaja wojne nie licząc się z interesami narodu.

 • miodek64

  Oceniono 7 razy 1

  Im większy dureń tym częściej go w TV pokazują tylko czekać jak będą przeprowadzać wywiad z pacjentami z Tworek .Ale że idiotów w rodzaju Bugaja mamy to dobrze że pokazują .

 • bzyk997

  Oceniono 4 razy -2

  No to powodzenia panie Bujak, jak pana zastrzelą to ukraińcy wezmą pana na bohatera narodowego skoro pieprzysz pan takie głupoty jak np. cyt " gdyż mamy wobec naszego sąsiada konkretne obowiązki" . A ja się pytam jakie i za co... za Wołyń np. I teraz widać jaki był błąd popierać solidarność, bo co ona nam zgotowała (ludzie z jej kręgów) a co jeszcze przyniesie to aż szkoda gadać.

 • polskie_wilno

  Oceniono 7 razy 1

  Lista kretynów "polskich": Bujak, Tusk, Komorowski, Siemoniak, Kaczyński, Sikorski, Kowal,...

 • bogdan331

  Oceniono 5 razy -1

  pana b.pogięło na cacy,to głupol!

 • pismaki_klamia

  Oceniono 8 razy 2

  Atlantyckie "elity" z Londynu, Waszyngtonu, NYC, TelAwiwu mają "kwity" na Bujaka, zresztą jak in wszystkich swoich wypromowanych na wysokie stanowiska i rozsławionych podopiecznych jak Wałęsa, Borusowicz, Michnik, Tymoszczanko, Kliczko, Pawło Kowal, ...

  Nie tylko polityków (PiSwoscy prominenci), dziennikarzy (Dobiecki-DGSE, Jonas, Żakowski, Stiepan, Bojke) alei aktorów jak Angelina Jolie, Jared Leto, ...

  Część sama przyznaje - Bóg dał mi talent, a szatan sławę

  AngloUSraelski "Ppn" każe - a "polski" sługa musi (robić z siebie idiotę, pogrążać i kompromitować, judzić, mącić, kłamać, mataczyć, manipulować, podżegać)

 • wiesscar

  Oceniono 6 razy 2

  Polska powinna pomoc Ukrainie i Rosji sie dogadac,
  a nie dodatkowo wzmacniac te wojne domowa na Ukrainie,

  nalezy uspokajac oba narody, pomagac jednemu i drugiemu w rozmowach pokojowych,
  a nie szczuc jednych na drugich i vice versa,
  banderowcow wylapac i pozamykac,

 • sceptyk31

  Oceniono 7 razy 1

  Bujak brednie wygaduje. To u nas wmawia się ludziom iż Ukraina to nasz zaprzyjaźniony kraj, oni maja nas gdzieś, Polska dla obecnych rządzących to kraj który zajmuje część ich terytorium. To nasi politycy zgłaszją się na ochotnika do przyjaxnienia się. Jakoś nie ma nic spektakularnego po ostatniej wizycie pani Kopacz, czyżby az tak chłodno ją przyjęto i powiedziano jej wprost że Polska do niczego im nie jest potrzebna ?

 • kol.3

  Oceniono 11 razy 7

  Co to za sku...el wyjątkowy!

 • pawlan

  Oceniono 7 razy 1

  niech sam sobie jedzie na front kretyn jeden...

 • lefontsize

  Oceniono 5 razy 3

  Ale w ramach NATO czy poza strukturami mielibyśmy pomóc?

 • jan3211

  Oceniono 11 razy 7

  Bujak , mordo ty nasza z akcji Wisła, czy ty czytałeś list prezydenta Czech do Ukraińców nie znających własnej historii. Oligarchowie przygotowują kolejnego bohatera Ukrainy, który masowo mordował Żydów w czasie drugiej wojny światowej. Jak się okazuje , to zupełnie nie przeszkadza żydowsko-ukraińskim oligarchom w rozbudzaniu ukraińskiego nacjonalizmu?

 • ryba.473

  Oceniono 9 razy 7

  Panie Bujak!!!!!!!po....ło cię.Natychmiast do tworek,może jeszcze wyleczą.

 • stani56

  Oceniono 11 razy 7

  Niech pan Bujak w pierwszym szeregu wyśle swojego syna i wnuka

 • komunikat.4

  Oceniono 9 razy 7

  Jeszcze lepiej by było gdybyś idioto puknął się w czoło.

 • nmarci44

  Oceniono 5 razy 5

  jest takie mądre powiedzenie: nie wywołuj wilka z lasu.
  Bujak puknij się w główkę a tak ze trzy razy...

 • polskie_wilno

  Oceniono 10 razy 10

  Bujak jedź lepiej pomagać ekshumować Polaków pomordowanych na Wołyniu przez twoich pupilków spod znaku tryzuba

 • yarloman

  Oceniono 6 razy 6

  No i rozmienił się na drobne . Militarysta , podżegacz wojenny , wielbiciel bandery bierzcie co chcecie .

 • Zdzichu Kuternoga

  Oceniono 5 razy 3

  Pod dowództwem pana Bujaka, który szedłby w pierwszym szeregu na szpicy, tuż za jego plecami mogę zaryzykować udział w ataku. A tak to niech wysyła wpierw swoje dzieci, albo lepiej, trzyma mordę w kuble! Z Ukrainą nie ma żadnego sojuszu. jej niepodległość oczywiście jest w naszym interesie, ale przelewać krew za skłócony wewnętrznie cyrk oligarchów? Dziękuję

 • rabieg

  Oceniono 8 razy 4

  Bujak, złapcie się z Macierewiczem za ręce i idźcie na Kalingrad. Utwórzcie 2 front.
  Nienawiść odbiera rozum.

 • dryl1

  Oceniono 7 razy 5

  Choroba psychiczna jednak jest bezlitosna.

 • kaszynap985

  Oceniono 10 razy 6

  Panie Bujak, potrzebujesz pan chyba psychiatry. Wysyłaj pan swoje dzieci a nie nasze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX