Frasyniuk o Ogórek: Przykro mi to mówić, ale ona przyczynia się do śmieszności polskiej polityki

- Przykro mi, że muszę to powiedzieć o osobie, której nie znam, ale ona przyczynia się do śmieszności polskiej polityki - mówił o Magdalenie Ogórek Władysław Frasyniuk. Były poseł ocenił też w "Faktach po faktach" w TVN24, że ci, którzy ogłosili ją kandydatką na prezydenta, "wyrządzili jej krzywdę".
- Magdalena Ogórek na prezydenta: nadzieja czy desperacja? - pytała prowadząca program. - Mi jest bardzo przykro, że muszę to powiedzieć o osobie, której nie znam, a która jest bardzo miła, że ona przyczynia się do śmieszności polskiej polityki. I strasznie mi przykro, bo to naprawdę sympatyczna osoba, że wielką krzywdę wyrządzili jej politycy, którzy wystawili ją do tego konkursu - mówił Frasyniuk.

- Ale jest pełnoletnia i się zgodziła - zauważyła Justyna Pochanke. - To prawda, ludzie powinni ponosić konsekwencje i ona pewnie będzie je ponosiła. Jak obserwuję dyskusje dotyczące tej kandydatury, to one nie są przyjemne dla pani Ogórek - tłumaczył b. przewodniczący Unii Wolności.

"Gdyby jeszcze zaprezentowała swoje zdjęcie w bikini..."

- Włodzimierz Czarzasty mówił dzisiaj u Andrzeja Mrozowskiego: "okładki tygodników już ma, jest świetnie, rozbudzamy ciekawość" - przypomniała prowadząca, nawiązując do najnowszego wydania "Newsweeka". - To prawda. Gdyby jeszcze zaprezentowała swoje zdjęcie w bikini czy z konkursu piękności, to moim zdaniem zainteresowanie byłoby jeszcze większe. Tylko problem polega na tym, że cała polityka dzisiaj to jedno wielkie pustosłowie i emocje. Otóż słabość pani premier Ewy Kopacz pokazuje, że w polityce są potrzebni ludzie, którzy mają coś do powiedzenia, mają wiedzę, kompetencje - przekonywał Frasyniuk.

Jak dodał, "nie wierzy" kandydatce SLD na prezydenta, bo widział ją na konferencji, na której jej nazwisko ogłosił Leszek Miller. - Szczerze powiedziawszy, szybko jej przerwał, jak zaczęła mówić od siebie i od serca. Po drugie, widziałem konferencję prasową, na której odczytała z kartki różne rzeczy, które są mało spójne z programem Sojuszu. No i gdy tylko dziennikarze zaczęli zadawać pytania, wyszła z konferencji - podkreślił gość "Faktów po faktach".

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (307)
Frasyniuk o Ogórek: Przykro mi to mówić, ale ona przyczynia się do śmieszności polskiej polityki
Zaloguj się
 • genia50

  0

  najbardziej dziwi mnie ze bronila prof.Chazana niby mloda i postepowa nie rozumiala kobiety w ciezkiej sytuacji

 • moyokoyani

  0

  Wyjmij ten ogórek!

 • wyciety

  0

  My,inteligencja sie odezwala.

 • Sławomir Żynel

  Oceniono 2 razy 2

  Panie Frasyniuk śmieszność naszej polityki to: gdy drugiej osobie w Państwie sprawdzają (prokuratura) licznik w samochodzie ile przejechał km i czy wziął za to kasę. Ta cała dotychczasowa kasta polityków kwalifikuje się do wymiany i dla porządku powiem, że nie wiem czy nowi politycy będą lepsi, ale dotychczasowi skompromitowali się na max.

 • tetradrachma

  Oceniono 5 razy 3

  Pani Ogórek interesuje mnie (jako polityk) o tyle, o ile moza ją przeciwstawic dyktatowi dotychczasowej hołoty. Nie spodziewam po niej zbyt wiele. Wazne, że jest inna.

 • junkamm

  Oceniono 3 razy 1

  frasynik ty jej do piet nie dorastasz bencwale ty . właśnie przez takich jak ty mamy w tej pier.. polsce nedze biede głód złodziejstwo i bezrobocie . tyś się wyżarł. na czyjmś nieszcześciu . ciekawe skąd miałeś pieniądzew na otworzenie swojej ogromnej firmy? i le milionów masz na swaoim koncie . no przyznaj sie . i tak dojdziemy do tego skąd miałes pieniądze . i jeszcze jedno frasyniuk . nie wiesz czasami gdzie się podziały pieniądze po solidarnosci ? np 80 milionów zł? a od pani ogórek to sie odp.... bo sto tyś razy lepsza bedzie od komorowa.

 • plorg

  Oceniono 3 razy 3

  "Frasyniuk o Ogórek: Przykro mi to mówić, ale ona przyczynia się do śmieszności polskiej polityki"

  A mi przykro stwierdzić, że Frasyniuk albo jest mało spostrzegawczy, że do tej pory nie dostrzegł śmieszności polskiej polityki, albo u niego coś nie tak z szarymi komórkami.

 • leonleonidas

  Oceniono 3 razy 1

  Panie Frasyniuk, Pani Ogorek jest jak najbardziej OK.
  Polska polityka zostala osmieszona do takiego poziomu ze Pani Ogorek moze ten stan tylko i wylacznie poprawic.
  Gdzies pan byl do dnia dzisiejszego ?!!

 • a.k.traper

  Oceniono 1 raz -1

  Jak dla mnie to za chuda, w uszach też:)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX