Komentarze (36)
"Ruch Millera kastruje całą lewicę. Nawet Korwin-Mikke by nie powtórzył pomysłów, które czytała na głos Ogórek"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • proteusz33

  Oceniono 28 razy 2

  Głupia krytyka.Żakowski krytykuje ale nie mówi czego oczekuje.Czego,Jacku nie ma w programie Ogórek ? Czego być oczekiwał ? Nawet nie wiesz bo jesteś zwykłym krytykantem.Porównaj Ogórek z Komorowskim.Co takiego ciekawego proponuje Bronek ?

 • pawelmol1976

  Oceniono 16 razy -4

  ''Czy więc Ogórek jest jakkolwiek zagrożeniem dla Bronisława Komorowskiego? Według Żakowskiego - nie. Ale: "Prawdopodobnie skutek będzie taki, że głosy lewicowych wyborców w większości nie pójdą wprawdzie na wykastrowaną przez Millera lewicę, ale w sporej części popłyną do kandydata PiS, który bez zahamowań wznosi najdziksze socjalno-populistyczne hasła w rodzaju otwierania na nowo zamykanych kopalń".

  czyli wadą Ogórek jest to że jest tak denna że wyborcy lewicowi mogą zagłosować na kandydata partii lewicowej (PiS) zamiast na kandydatkę partii lewicowej (SLD)
  ach ci wyborcy
  seksiści cholerni jacyś
  i ukryta opcja zoofilska > zagłosują na faceta od 'gościa z kotem' zamiast na blondynę od 'przegranego faceta'
  Panie Żakowski nie miotaj się Pan jak Żyd po pustym sklepie, Komór i tak wygra z palcem w nosie bo Naród po prostu lubi takich Januszy

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 20 razy -2

  głosy lewicowych wyborców w większości nie pójdą wprawdzie na wykastrowaną przez Millera lewicę, ale w sporej części popłyną do kandydata PiS....
  ------
  no, co za pieprzone dyrdymały panie Żakowski, radze odstawić zioło, przynajmniej na jakiś czas :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX