Edukacja seksualna po szwedzku. "Kto nie ma majtek, dynda siusiakiem. Cipka jest świetna, uwierz w to"

"Oto siusiak w pełnym galopie. Ten, kto nie ma majtek, dynda siusiakiem i gołym tyłkiem. Cipka jest świetna, uwierz w to! Nawet u starszej pani prezentuje się elegancko" - to fragment piosenki zapowiadającej trzeci sezon edukacyjnego programu Bacillaakuten, emitowanego w szwedzkiej telewizji publicznej.
"Dzięki programowi Bacillaakuten [Pogotowie bakteryjne - red.] dzieci nabywają wiedzę o ludzkim ciele i jego funkcjach. Piosenka to jedna z metod nauki przez zabawę. Uważamy, że to najlepszy sposób, by dotrzeć do dzieci" - czytamy na stronie stacji SVT.

Piosenka "Snoppen och snippan" zapowiada trzeci sezon programu i jest emitowana w szwedzkiej telewizji publicznej. Na kanale YouTube krótkie nagranie z animowanymi narządami płciowymi obejrzano już ponad milion razy."Tak rożne, a jednak ta sama rzecz. Sikaj przez siusiaka lub cipkę, jeśli jesteś dziewczyną. Siusiak i cipka to wspaniały gang. Siusiak i cipka śpiewają nasz refren. Siusiak i cipka to części naszego ciała. Wiszą i machają na małym ciałku" - śpiewa męski głos, a animowane narządy tańczą i uśmiechają się do dzieci.

Kiedy piosenka zaczęła krążyć w sieci, YouTube sklasyfikował wideo jako "przeznaczone dla dorosłych". Interweniowała stacja SVT i portal przyznał, że piosenka nie jest wulgarna i jest odpowiednia dla najmłodszych widzów.

Więcej o:
Komentarze (81)
Edukacja seksualna po szwedzku. "Kto nie ma majtek, dynda siusiakiem. Cipka jest świetna, uwierz w to"
Zaloguj się
 • smokpz

  Oceniono 2 razy 0

  Skoro Kasia ma cipkę bo upadła na nóż to babcia musiała upaść na siekierę.

 • ij1234

  Oceniono 4 razy 4

  Mają rację te Szwedzkie pornole dla dzieci. Wspolczesne szwedki to ci..y, wspolczesni Szwedzi to fiu..y tyle ze bez jaj. Za 20 lat spoleczenstwo szwedzkie bedzie tak zdemoralizowane, ze nie bedzie sie liczyć we współczesnym świecie.

 • bodziu

  Oceniono 1 raz -1

  Wraca głodny mąż z pracy do domu, a żona pyta:
  - Otworzyć ci puszkę?
  Maź na to:
  - Nieee, najpierw coś zjem.

 • bardotka35

  Oceniono 3 razy -1

  Widać na jakim etapie niedorozwoju są polacy, jak nie wodogłowie to płaskogłowie. Czego ta bajka uczy? Akceptacji własnego ciała, aby w dorosłym życiu mieć zdrowe partnerstwo. U nas ciała ludzie się wstydzą, a jak wstydzą to chodzą zaniedbani, język wylgarny który nasila wstydliwość, aż lepiej światło zgasić, tym samy seks; baba liczy na suficie muchy a fecet myśli tylko o sobie.

 • kapitan_rzbik

  Oceniono 8 razy 2

  jak dla nie to pedofilia
  szwedzi to idioci

 • tadan.se

  Oceniono 10 razy 8

  Jak to jest, cenzorzy GW, to cipka wolno pisać , a ci... nie? Ja napisalem całe słowo a wy wykropkowaliście. Co za hipokryzja.

 • tadan.se

  Oceniono 3 razy -1

  Jeśli siusiak to w takim razie siuśka, a nie cipka, czyli mała ci....

 • stanley1973

  Oceniono 17 razy 7

  co będzie następnym krokiem ? Zabawa cipką i siusiakiem nawzajem ? Przecież skoro oba są takie fajne to dlaczego nie . Kiedyś uczono anatomii ale też tego że do pewnego momentu w życiu człowieka te sprawy są intymne , i to było piękne , odkrywanie siebie . Dziś w Szwecji urośnie tylko liczba niechcianych ciąż , no ale przecież jak teraz wytłumaczyć dzieciom żeby nie używały jeszcze tych fajności .

 • stanley1973

  Oceniono 10 razy 4

  Nie ma zboczeńców w sutannach ale za chwilę przez te wolność arabusy zrobią im kalifat tyle da lewusom multikulti a nasze pokolenie 40-latków nie miało takiej chorej edukacji i niczego nie straciliśmy a wręcz uważam że tyljo zyskaliśmy bo na wszystko przyjdzie pora by tego spróbować i się wyedukować nie trzeba maluchów uczyć jaka to cipka jest fajna bo z tego będzie tylko więcej niechcianych ciąż .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX